Здоров"я дітей.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Оля, 3 Червень 2007.

 1. Almariel

  Almariel Well-Known Member

  Не впріває - не витираємо.
  Впріває, свербить - щось робимо.
  Вологі серветки - почитайте склад - то засіб виключно крайньої необхідності. В багатьох діток якраз проблеми через саме серветки, а не підгузники.
   
  • Подобається Подобається x 2
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 2. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  @Akina я майже ніколи не витираю своїй. По-перше ми не завжди готові до пісяння). Тобто гуляємо на подвір’ї і тут оп, терміново треба. Я не ношу в кишені той папір. І теж не бачу жодних проблем. Не впріває, не смердить, подразнень нема. Я з тих мам, що ввважає, що краще не лазити там, де не треба. І цікаво коли ото з’явилось «витиратись»? Якщо що, то я собі особисто не уявляю як то не витиратись). Але то є певно сила звички.
   
  • Подобається Подобається x 1
 3. Matvijko

  Matvijko Мамуся в декреті...

  Мої витираються, малій 2,7 сама вміє і то робить. Старшій 5 то те саме. Але деколи буває, що і не витираємось, по різному короч. Підставою їх ввечері трусики міняю та й все.

  Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
   
  • Подобається Подобається x 2
 4. Женічка

  Женічка Well-Known Member

  Мене з раннього дитинства привчили промокатись. Без варіантів. Так, коли були дітьми - побіг під кущ, зробив свої справи і не помітив за біганиною дискомфорту. А зараз я можу навіть похід в туалет відкласти у незнайомому місці, якщо відсутній папір. Бо потім до кінці дня страждатиму від дискомфорту. Щоденками не користуюсь взагалі.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  • Подобається Подобається x 2