Здоров"я дітей.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Оля, 3 Червень 2007.

  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Не впріває - не витираємо.
    Впріває, свербить - щось робимо.
    Вологі серветки - почитайте склад - то засіб виключно крайньої необхідності. В багатьох діток якраз проблеми через саме серветки, а не підгузники.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Akina я майже ніколи не витираю своїй. По-перше ми не завжди готові до пісяння). Тобто гуляємо на подвір’ї і тут оп, терміново треба. Я не ношу в кишені той папір. І теж не бачу жодних проблем. Не впріває, не смердить, подразнень нема. Я з тих мам, що ввважає, що краще не лазити там, де не треба. І цікаво коли ото з’явилось «витиратись»? Якщо що, то я собі особисто не уявляю як то не витиратись). Але то є певно сила звички.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Мої витираються, малій 2,7 сама вміє і то робить. Старшій 5 то те саме. Але деколи буває, що і не витираємось, по різному короч. Підставою їх ввечері трусики міняю та й все.

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Мене з раннього дитинства привчили промокатись. Без варіантів. Так, коли були дітьми - побіг під кущ, зробив свої справи і не помітив за біганиною дискомфорту. А зараз я можу навіть похід в туалет відкласти у незнайомому місці, якщо відсутній папір. Бо потім до кінці дня страждатиму від дискомфорту. Щоденками не користуюсь взагалі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Малий сильно потіє, лише увісні(денний теж), лише голова, спина. Настільки, що можна викручувати майку і подушку. Що це і що з цим робити? Всюди пише, що треба вітамін Д давати. Він не пив ніколи, хіба вітамінні комплекси. І я так розумію, що то стосується більше немовлят, а не старших дітей. Порадьте, можливо з власного досвіду. Кімната прохолодна, спить в трусиках і маєчці. Потіє і на синтетичній постілі, і на натуральній, наповнювачі теж.
     
    Останнє редагування: 11 Червень 2020
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В мене Михайлик (майже 6 років) теж так пітніє, і Петрик (2роки теж), дівчата не пітніють. Нічого не роблю і не планую. Але послухаю.
    П.с вітаміни комплексом всім даю однаково.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    У мене також малий дуже пітніє, я думаю, що це трохи спадкове, бо помітила таке суто по чоловічій лінії. Таку надмірну пітливість. Але аналіз на вітамін Д можете здати, якщо хвилюєтесь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Малій 5 років,помітила що груди стали тверді як камінці.Набрякли...хтось стикався з таким?
     
  9. Arika

    Arika Well-Known Member

    Дівчата, чим спасаєтеся від комарів у маленьких дітей? У малого (1.5 року) за 2 дні більш ніж 10 укусів на голові. Я кілька разів зганяла, також гуляв з мамою, мама могла не добачити. Після одного укусу на лобі між бровами, такий великий червоний слід був, дуже сильно набрякло, що протиалергенне давала і мастила маззю. Біля озер, болот не були, гуляємо біля дому, але мене, старшу дитину, дітей знайомих може 1-2 вкусили, але малого то капець якийсь!!!! Вчора були в парку 17.00 год., то я тільки малого і пильнувала і відганяла, але все-таки знову 2 нові укуси((((( чула про браслети, кліпси, креми? То допомагає?
     
  10. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    @Arika кажуть що браслети/кліпси не ефективні (правда сама не перевіряла), найбільш безпечно то взяти якийсь дитячий крем і додати туди ваніліну (не ванільного цукру), змішати і тим мазати, також ефективно нанести трохи ефірної олійки чайного дерева, цитронелли на одяг, правда якісні ефірні олійки дорогі досить
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Не впевнена що ця тема, може психологія...
    В старшої доньки почалися нічні істерики. Прокидається серед ночі і сильно плаче, ногами копає. Не каже чи її щось болить. Не знаю де шукати причину: чи то все ж щось болить чи то такий стрес через появу меншої дитини... Що порадите?
     
  12. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Швидше за все,
    Якби щось боліло, то і вдень би жалілась.
    Говорити з дитиною, про нічний плач, про меншу дитину...може їй бракує уваги?
     
  13. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Ноги не можуть крутити? В мене таке в дитинстві було, я кричала вночі, страшно боліло, навіть капілярна сіточка в той час виступила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Happy Fiancee скільки вашій дитині? Я колись читала, що пік нічних жахів у дітей припадає на 4-6 років. В цей період у мозку починає дуже активно розвиватись зона, відповідальна за уяву, фантазію і т.д.(ну це так, на хлопський розум, по науковому не поясню). Звідти і жахи, і вміння дуже активно брехати - розповідати неіснуючі історії, пригоди, прохання називати іншим іменем. Одним словом, в дитини є якась альтернативна до нашої реальність. І вона іноді не бачить меж. Отаке знаю...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В нас було щось схоже, теж співпало з появою брата, але казав, що ноги боліли.

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
  16. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    А вдень якісь зміни в поведінці спостерігаєте?

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    А який вік? в Роми вночі ноги боліли в 4-5 років. я думала то болі росту. спати не міг. ходив по хаті..
     
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Вдень вона дуже любить сестричку, бігає подивитися як вона, трошки бавить. Моєї уваги точно бракує, бо тепер ця увага поділена на двох.

    За ноги не знаю. Як це дізнатися? Вона не каже що її болить (( Бачу, що вона зараз активно підросла. Їй 3,5 роки. Може справді якраз вік такий... А з тим можна щось зробити? Ну щоб не боліло...

    @Dominika за нічні жахи нічого не можу сказати. Вона якраз набагато менше мультиків дивиться (майже не дивиться). Взагалі вона спокійна дитина. І страхів я в неї не помічала...

    Вона була така мамина-мамина. А зараз більше з іншими членами сім’ї. Навіть спить тепер з татом, з бабусями, з хресною. Підросла і подорослішала. Навіть мова стала доросліша, більш багатослівна.

    Я з нею багато говорила про появу сестрички до її народження. Зараз наголошую на тому, що люблю її. Стараюся приділяти час. Але то ще навіть місяця нема як менша народилася і мені складно все встигати. А допомога у вигляді чоловіка не сильно поспішає. Взагалі вдень не виглядає, що старша стресує через меншу. Тому я трохи розгублена...
     
  19. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    І я б віднесла це до стресу через появу меншої. Можливо якщо вона день спокійна, то колись кудоюсь воно мусить виходити, можливо воно вночі з неї виходить.
    Дитині треба час на адаптацію, я за порадою психолога взяла собі десь два місяці. І хоч негативу явного до братика старша не виявляла, але іноді чудила дуже і то мене лякало, тому я собі разок сходила до психолога поговорити про то , щоб розуміти що є в межах норми.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  20. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Happy Fiancee, здайте на вітамін Д. У мене старшу дуже крутили ноги, ми постійно їх розтирали, на сон, щовечора і списували на те, що ростуть. Поки не здали аналізи на вітамін Д. Зараз і не згадує. У мене також ноги ломить страшно, вже третій місяць теж вживаю цей вітамін, але у мене дефіцит:sad: