Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

1. oljaponka

oljaponka New Member

Я навчалась в 91 школі, досить чудова школа, вчителі хороші. Спочатку навчалась в одній, мені там постійно занижували оцінки, перейшла в 91 - там мені ставили ту оцінку на яку я знаю. Ніколи не було конфліктів з вчителями ні у мене, ні у інших дітей.

• Подобається Подобається x 1
  2. Marsian

Marsian New Member

Дівчата, що можете сказати про 28 школа? Цього року будуть брати першачків такі вчителі: Лазер Марія Василівна, Яциндра Ольга Мирославівна, НаумоваСвітлана Василівна.

3. ElenaD

ElenaD New Member

Дівчата, а про 99 школу хтось може щось сказати?

4. Arapeta

Arapeta Well-Known Member

Які зміни чекають на учасників ЗНО 2019
    ЗНО у 9 класі! Як вам? Колись про це говорили, потім казала мала, що в школі сказали, що відмінили. Тепер це.
    В мене трохи сильна паніка. Треба репетиторів шукати, бо мала якраз розслабилася по навчанню. Ще не знати що на тому ЗНО буде. Я в шоці!
    @сніжна , то правда?

5. сніжна

сніжна Кішка, яка "сама по собі"

9 клас цььогоріч пише ДПА, а не ЗНО. Українська та математика- обов язкові, третій- на вибір учня. А от учні коледжів тепер після закінчення курсу повної середньої освіти ( тобто через 2 роки навчання, хоч в коледжах зазвичай навчаються 3 роки, але після 2 років теж повинні писати ЗНО ,нарівні з 11-класниками. При неуспішному складанні- під питанням продовження навчання в коледжі ще отой рік

• Подобається Подобається x 1
  6. Khaleesi

Khaleesi Well-Known Member

Цікавить інформація про Школу Радості, що на Пулюя. Можливо чиїсь дітки туди ходять. Там платне навчання? Щось небагато відгуків про неї в інтернеті.