Силіконові накладки - друг чи ворог нашому ГВ? проблема втягнених/плоских сосків.

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Emma, 3 Грудень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Emma

    Emma New Member

    Хочу Вам розказати, в мене дуже проблемні груди( соски в середині ), як би не технології ноу-хау(накладки), я б наврячи годувала дитину, але цілу вагітність
    я була настроєна на ГВ, робила все, щоб вони вилізли, але все було марно. І коли на світ появилася моя донечка, вона відмовлялася брати груди, не хотіла прикладати зусиль,дуже нирвувалася, короче ми намучалися, але подруга мені принесла в роддом ці накладки і життя налагодилося, нам 4,5 міс. ми їмо тільки через накладки, але їмо материнське молочко так, що хочу всім сказити, що саме основне в ГВ, це бажання.
     
  2. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Силіконові накладки - друг чи ворог нашому ГВ?

    Знаючи як часто наші "спеціалісти" рекомендують накладку на груди то вирішила обговорити це питання. ​
    Треба чи не треба (а у великій більшості не треба) наші лікарі в пологовому про накладку говорять дуже багатьом мамам через те що вони не вміють правильно прикласти дитину до грудей а що тут дивуватися як я вже писала офіційна статистика плаче


     
    Останнє редагування: 30 Серпень 2010
  3. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Силіконові накладки - друг чи ворог нашому ГВ?

    Враженні від накладок не дуже - в сестри були проблемні соски - втягнуті всередину, один роздвоєний, дитя коли народилось,також не брало груди. Порекомендували накладки, але забули сказати, що ці накладки потрібні тільки для того, щоб витягнути сосок - коли дитя смокче, утворюється вакуум, сосок витягується і треба прикладати дитину без накладок.
    Коли дитя смокче груди - в ротику дитини не лише сосок але і більша частина ареоли, з накладкою лише сосок, через що молока є менше.
    В нашому випадку сестра прогодувала лише 4 міс, бо дитя дуже погано набирало вагу, як потім нам пояснила спеціаліст - годування через накладу відображається на якості і кількості молока.
     
  4. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Силіконові накладки - друг чи ворог нашому ГВ?

    Я маю досвід годування із чудодійними насадками, негативний досвід. Петро також не хотів брати груди, всі ойкали, що у мене втягнені соски, в пологовому послали чоловіка по насадки. Малий почав смоктати, от тільки смоктав він ґуму а не маму, мало того він якимось чином умудрявся через ці славні насадки деснами наминати мені соски до крові (ясно що при такому "годуванні" мови про правильне прикладання не було).
    З Дмитром я вже була мудріша. Груди у мене звичайно не змінилися і соски нікуди не вилізли, ну помучилися ми перші дні поки налагодили правильне прикладання, зате дотепер маю чистий спокій.
    Так що у нашому випадку - жодної дружби із силіконом :)
     
  5. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Силіконові накладки - друг чи ворог нашому ГВ?

    Вся проблема в тому що втягнуті соски накладки не лікують. А лікарям що? щоб відмахатися той кажуть щоб мама використовувала накладку
    Що придумано для втягнутих сосків
    Найбільш ефективний це Метод лікування втягнутих сосків за допомогою шприца
    1. обрізати кінець шприца​
    [​IMG]
    2. Вставити поршень через обрізаний кінець циліндра (з кінця, протилежному, в який він був вставлений).​
    [​IMG]
    3. Прикладіть гладкий кінець шприца до соска.​
    [​IMG]
    4. Злегка потягнути кінець шприца, щоб підтримувати постійний, але невеликий тиск.​
    5. Проробляти це протягом 30 секунд - одної хвилини по декілька раз в день.​
    6. Штовхнути поршень назад при відчутті болю, щоб знизити тиск. (Це захистить шкіру соска і ареолу від пошкодження).​
    7. Штовхнуи поршень назад, щоб ослабити вссоктуючий ефект при забуранні шприца від грудей.​
    8. Користуватися шприцем для витягування сосків безпосередньо перед годуванням дитини.​
     
    Останнє редагування: 24 Грудень 2009
  6. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    Відповідь: Силіконові накладки - друг чи ворог нашому ГВ?

    Yaremko, підкажіть будь-ласка чи реально дитину у 4,5 міс. привчити брати груди без силіконових накладок?
     
  7. Lidusha

    Lidusha New Member

    Відповідь: Силіконові накладки - друг чи ворог нашому ГВ?

    Yaremko може в чомусь і права. Але в ситуації, коли в мами дуже болісні відчуття при годуванні через низький больовий поріг і годування перетворюється в муку, то накладки дуже виручають! Годування має бути приємним і матері і дитині.
     
  8. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Силіконові накладки - друг чи ворог нашому ГВ?

    при годуванні болісних відчуттів в мами бути не повинно. Якщо вам боляче - значить щось не так. Перше, що приходить на думку це перевірити прикладання.

    реально. Трішки праці і все реально.
     
  9. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Силіконові накладки - друг чи ворог нашому ГВ?

    Мала накладки і з першою малою,і з другою-годувати було боляче,трішини,соски не те що втягнуті, а якісь невиражені. Висновки для себе зробила:
    1.Якщо накладки і потрібні,то не довше місяця, доки груди до годування звикають,потім під дією молока,яке постійно омиває сосок в накладці,шкіра соска стає дуже тонкою і ніжною- тому важко буде перейти до звичайного годування;
    2.Сосок може травмуватись і в накладці,інколи ще гірше, ніж без неї;
    3.Дитині ссати важче,молока виділяється менше,тому менший набір ваги.
    Зі старшою не могла себе змусити відмовитись від накладки, думаю, що це один з факторів, що доця відмовилась від грудей в 3,5 місяці (бо було ще й догодовування на вимогу педіатра - як же,дитина недостатньо набирає) - в результаті зціджувала молоко до року і давала з пляшки (купа менінгіту + 2 молоковідмоктувачі).
    З меншою в пологовому з"явились тріщини - знову накладки,але не постійно і на кілька тижнів, годувала то в накладках,то без, до місяця повністю відмовилась від них - доці 7,5 - ми на ГВ.
     
  10. SOSKA

    SOSKA Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Привіт.В мене втянуті соски(їх майже не має)і от коли в родомі мені потрібно було кормити доцю в мене нічого не виходило.Дитя цілий день кричало а тягнути ну ніяк не хітіло,я так намучилась.Медсестра каже ніякої суміші,доня цілий день голодна ,кричить (це був перший день)що я тільки не робила,різні насатки врешті почала зціджувати бо груди наповнювались,боліли.Майже в ночі дозволили дати суміш.Так сталося що з грудьми нічого не вийшло 2тижні я зціджувала та давала,втомлювалась майже неспала бо невстигала націдити,а доня вже хоче їсти.От і вирішили ми з чоловіком перейти на суміш.Зараз моїй доці 2 роки виросла вона на сумішах,а як мені хотілося її кормити грудьми:girl_cray:от зараз думаю а якщо друга дитинка як зробити щоб кормити грудьми .Може хтось порадить,якісь вправи чи ще щось.
     
  11. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Силіконові накладки - друг чи ворог нашому ГВ?

    Так це повністю реально. Якщо можна до 9 місяців вернути дитину із повного штучного вигодовування (ШВ) на грудне вигодовування (ГВ) то забрати повністю накладки реально, але тут потрібно сильне бажання і наполегливість і реальні люди які б морально підтримали у цьому.
    Як вже писала Анута при годуванні немає нічого боліти якщо щось болить тоді потрібно терміново (!) звертатися до спеціалістів які спеціалізуються саме на лактації. Я на початку давала офіційну статистику як наші лікарі знають як виглядає правильне прикладання до грудей і як ви бачите дуже мало які медики знають як це має виглядати і відповідно ніхто з них реально не поможе, помучать вас і скажуть що ви вийняток, а насправді це далеко не так. Якщо є мінімальні тріщини це 100% щось не так із прикладанням
    і як вже зазначалося в темі Тріщини сосків. Що робити?
    Через накладку дитина по іншому ссе, збивається правильність прикладання, відповідно зменшується кількість молока


    Тут головне мати психологічну настанову що все буде добре. Можете звернутися до спеціаліста з лактації щоб точно переконатися що все буде добре і ознайомтеся із дописами #2 #5
     
    Останнє редагування: 24 Грудень 2009
  12. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Силіконові накладки - друг чи ворог нашому ГВ? проблема втягнених/плоских

    Я знала що десь давала цю інформацію і забула де (скліроз) але нарешті знайшла в темі як підготуватися вагітним до грудного вигодовування
    Отже
     
  13. Відповідь: Силіконові накладки - друг чи ворог нашому ГВ? проблема втягнених/плоских

    В мене так і було, користувалася накладками лише перший місяць. Моя педіатр в пологовому ще й здивувалася, що я їх використовую, мовляв дитині важко через них смоктати молоко. Та моїй малечі то не було складно. Мені вони допомогли, напочатку, бо потріскані соски, і так я захищалася від тріщин і болі. Та коли все внормувалося, я перестала ними користуватися (вони мене дратували).
     
  14. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Силіконові накладки - друг чи ворог нашому ГВ? проблема втягнених/плоских

    не знаю чи то в мене накладки були якісь не такі чи то я не така, але одного разу я вирішила одягнути ту гуму(в мене були невеличкі тріщинки), то мене боліло в 100 раз більше, ніж коли дитя саме смоктало! більше вже навіть не пробувала! взяла себе в руки, перетерпіла пару днів поки не загоїлось, і все! тепер як "підошви"!:girl_crazy:
     
  15. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Силіконові накладки - друг чи ворог нашому ГВ? проблема втягнених/плоских

    Поділюся і я своїм досвідом. В мене теж були такі проблеми і я почала годувати через ті насадки: з одною груддю мала проблеми і годувала через насадку, а коли з"явилися тріщини, то годувала двома грудьми з тими насадками. Потім коли все загоїлося почала по трохи малу привчати їсти без насадок. Коли Катрусі виповнився місяць ми вже їли без насадок і гамали цицю до 13 місяців. Потім вона сама відмовилася від грудей.
     
  16. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Силіконові накладки - друг чи ворог нашому ГВ? проблема втягнених/плоских

    Є тема Тріщини сосків. Що робити? там ніхто не знайде рекомендацію користуватися накладками, бо це значно погіршує і без того не просту ситуацію. При тріщинах похрібно шукати причину і виправляти її.

    Між консультантами є така думка що хто рекомендує накладку (крім надзвичайно малої кількості випадків (але це не від трищин) яким дійсно потрібно, але за 3 роки мого консультування попалася тільки одна така особа і то вона відмовилася від накладок і годувала так) той просто хоче більше заробити бо після накладки потрібно знову консультанту прийти на платний виклик. Бо накладка значно більше шкодить як помагає. Це більш психологічно мама думає що вона допомагає а насправді і близько не так.

    А ще є тема Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть! там є написано що в 1 рік часу дитина бастує а не свідомо бо доросла відмовляєтсья від грудей. І одною із причин передчасної відмови дитини від грудей є накладка.
     
  17. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Силіконові накладки - друг чи ворог нашому ГВ? проблема втягнених/плоских

    Насправді я нікому нічого не раджу, бо не є спеціалістом. Я розказала свій досвід: у мене було так і з моєю дитиною було так. А відмовилася вона від того, що не було молока. Я дуже тяжко відвойовувала собі то годування грудьми, бо ше в пологовому будинку мене заставляли давати суміші. Потім я дуже багато їла і пила, щоб годувати: інакше не було молока. А вже коли Катрусі виповнився рік,то трохи пригальмувала з їжею і літрами рідини, молоко пропало і Катруся через місяць лежання біля циці відмовилася від неї. Можливо якби я тоді більше знала про грудне годування все б було по іншому:girl_sad: Але було так як було.
     
  18. SOSKA

    SOSKA Well-Known Member

    Відповідь: Силіконові накладки - друг чи ворог нашому ГВ? проблема втягнених/плоских

    Маю таке питання, можливо хтось користувався формувачами для сосків фірми Медела,Чи можна ними користуватися до родів і коли саме,чи дають вони результат,чи не нашкодять????
     
  19. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Тріщини сосків. Що робити?

    у мене преші півтора місяці після пологів були тааакі тріщини,що я не вірила,що кормління груддю може приносити задоволення. коли годувала,то стискала зуби від болю. перепробувала все-пурелан,бепантен,облепіхову олію і шипшини олію,мазь Лисюка,і молочко.все шо радили,все пробувала.але думаю,що поміг все таки час і правильне прикладання. бо щоразу намагалася вкласти сосок якнайдалі,щоб вона його не смоктала,і з часом все вийшло. пам'ятаю в пологовому казали,що у мене плоскі соски і треба накладки силіконові,тоді і не буде тріщин...ага.щас.попробувала рази 2-3 з тими накладками-до одного місця вони.викинула. прийшли з ПБ і почала роздивлятися відео і малюнки з правильним захватом соска,вчилися,пробували і вийшло:)
     
  20. Velana

    Velana Member

    Відповідь: Силіконові накладки - друг чи ворог нашому ГВ? проблема втягнених/плоских

    напишу і я про свій випадок. в мене ситуація була така - моя лікарка з ЖК "втішила" мене, що годувати малечу мені буде ой як важко через мої неправильні соски, я тоді "зелена", цьому уваги не надала (якщо чесно взагалі до її рекомендацій відносилась скептично) і зараз з того тішусь що ніц не робила і її не слухала. про ті свої "неправильні соски" згадала лишень коли народила і мою мацьопу поклали мені на живіт, і приклали до грудей, відразу акушерка сказала "ой які у вас соски, але нічого, ще не з такими кормили" і прикладала малого... я їй щиро вдячна по сьогодній день - малий гамає цицю з "моїх неправильних сосків" (зараз би ви їх бачили "торчащіє" :girl_haha:) ось уже 8 місяців і проблем з ГВ в нас тттт))) не було. а про ті всякі "витягувачі" і решту от щойно прочитала :girl_tender: