Силіконові накладки - друг чи ворог нашому ГВ? проблема втягнених/плоских сосків.

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Emma, 3 Грудень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Забагато молока. Що робити?

    :girl_crazy: Силіконові накладки - друг чи ворог нашому ГВ? проблема втягнених/плоских сосків.
     
  2. Azza

    Azza Member

    Відповідь: Забагато молока. Що робити?

    Ну незнаю, кому як. Малому 1,1 смокче цицю без насадки, так само як і знею, в сестри були тріщини годувала майже місяць з насадкою, племіник до 1,5 року тоже без проблем перейшов з насадки на цицю.
     
  3. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Силіконові накладки - друг чи ворог нашому ГВ? проблема втягнених/плоских

    ви статистику на двох особах не робіть. Во якщо я годувала більше 3 років і повно моїх знайомих так годує то що означає що всі так годують? НІ бо на ГВ до 6 місяців офіційно тільки 18% #122
     
  4. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    як можна безпечно використовувати накладки для грудей ( трішки є тріщини і не зовсім витгнутий сосок) , чи не відмовиться дитина від грудей якщо їстиме через насадку і як часто нею можна без проблем користуватись?
     
  5. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Як вам сказати - може і не відмовитись, а може й відмовитись, ризик є. А ще більший ризик, що прикладатись до грудей буде неправильно. Потім треба буде перевчати. Краще знайти причини тріщин зараз (а це в освновному неправильне прикладання), забрати їх, груди заживуть і більше проблем з тим не буде. Втягнуті соски теж не є проблемою при правильному прикладанні. Подивіться про прикладання тут
     
  6. lulu

    lulu Well-Known Member

    Відповідь: як підготуватися вагітним до грудного вигодовування

    поясніть будь ласка, при плоских грудях-накладка допомагає?варто її купувати чи ні? чи тільки позиція годування з-під пах? я вже стільки читаю і не можу зрозуміти, не маю відповіді. я насправді за то дуже переживаю
     
  7. lulu

    lulu Well-Known Member

    Відповідь: Силіконові накладки - друг чи ворог нашому ГВ? проблема втягнених/плоских

    вже не треба пояснювати-мене сюди перемістили. я не знала цієї теми, а тепер все прочитала і зрозуміла, що єдине, що можна попробувати, то формувач соска.
    і ще таке: я так розумію, що в перші дні мені буде важко, а кожен випадок індивідуальний і консультантів з лактації в пологових не люблять. то найкраще телефонувати за консультацією і це нормально, так?
     
  8. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: Силіконові накладки - друг чи ворог нашому ГВ? проблема втягнених/плоских

    звичайно телефонуйте. Плоский сосок плоскому соску рознь, тому це ще не означає, що обов"язково будуть складності. Все, як ви написали, індивідуально і все в принципі рішаємо.
     
  9. Mawa

    Mawa Member

    Відповідь: Силіконові накладки - друг чи ворог нашому ГВ? проблема втягнених/плоских

    В мене плоскі соски були. Мала з часом витягнула. В пологовому ніяк не прикладалась, ну і звичайно я клюнула на силіконовий сосок. пару днів було зручно, Користувалась десь до 2 тижнів і вирішила відівчати. А тут почався кошмар!!! Крики були ужасні. тиждень криків і привчила до грудей. Чомусь ми завжди схильні до привчання чогось, а потім відівчання. дякувати Мамі НАТІ, за те, що від дурачка сказала відівчати, тепер з тим не має проблем. Вона його не знала і не знає, а всі наші знайомі мають проблеми віддівчання від дурачка
     
  10. Горобчик

    Горобчик Well-Known Member

    Відповідь: Силіконові накладки - друг чи ворог нашому ГВ? проблема втягнених/плоских

    Ми в пологовому почали годуватися через насадку і так їмо досі :girl_cray::girl_cray::girl_cray:, нам уже 4 міс., і я ніяк не можу її відівчити від насадки. ПІДКАЖІТЬ ЯК її відівчити від насадки???????
     
  11. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Силіконові накладки - друг чи ворог нашому ГВ? проблема втягнених/плоских

    В статті, посилання на яку є на першій сторінці цієї теми є про те, як відівчити від накладок.