Силіконові накладки - друг чи ворог нашому ГВ? проблема втягнених/плоских сосків.

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Emma, 3 Грудень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. mysika82

    mysika82 миється в бані

    Відповідь: Силіконові накладки - друг чи ворог нашому ГВ? проблема втягнених/плоских

    я у перший місяць-півтора після пологів намучилася страшенно!!! груди в мене і так немаленькі, а ще набрали повно молока, коротше малий не міг нормально захопити сосок, смоктав по три години і залишався голодний, а тріщини були такі, що думала здурію і про те, що от-от буде час годування думала з острахом! багато разів думала купити ті накладки силіконові, але так і не купила. Слава богу все наладилось само собою, малий призвичаївся, гамаємо цицю до сих пір. Знаю що у багатьох жінок проблеми з годуванням на початках, але головне набратися терпіння і докласти максимум зусиль!!! Здоров'я маляти цього варте!!!
     
  2. Mariana

    Mariana Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Привіт всім!! Приймайте в свою кагорту матерів, дівчатонька. Моє грудне вигодовування почалось ніби добре, але за кілька днів зявились тріщини, сосок майже відвалювався. От я і почала користуватись силіконовими насадками. Ранки то загоювались, то знову появлялись. Така форма грудей, що дитинка в основному захоплює лише сосок. Тепер йому насадка більше подобається...:girl_sad: Хочу відівчити, помаленько надіюсь відівчу...Але тепер наступна проблема - затвердіння в грудях. Робила масаж, але такі подовгасті гульки залишаються. Під час масажу напевне лактолог не відчула, а я склеротик - не сказала про них. Я сама лежачи не зовсім їх відчуваю. А ще основне - температури немає. Можливо хтось щось підкаже.
     
  3. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Mariana , припускаю що всі ваші проблеми пов"язані із неправильним прикладанням, дитина повинна захоплювати не лише сосок, і форма грудей тут ні до чого, а силіконові накладки ту ситуацію лише погіршують, бо в них дитина також захоплює лише сосок. І оті затвердіння можуть якраз бути пов"язані із тим, що через такий захват молоко погано відходить із певних протоків. При лактостазі температура необов"язкова.
     
  4. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Однозначно! Коректуйте прикладання. В ротику має бути і ареола, гарно відігнуті губки як нижня, так верхня
    Глянь тут для початку ну і тут обов"язково!
     
    Останнє редагування: 17 Липень 2010
  5. Mariana

    Mariana Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Дякую, дівчатка! Буду пробувати змінити прикладання. Я знала ще до родів як має правильно прикладатися дитинка, але навіть в роддомі мені перший раз приклали неправильно. А я сама правильно прикласти теж не змогла.
     
  6. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Силіконові накладки - друг чи ворог нашому ГВ? проблема втягнених/плоских

    Я вже десь писала про проблемний початок ГВ. Попередні рази обходилась без насадок. Та й у ті часи насадки були дуже грубі, штивні і всі мої коліжанки, які намагались користуватись насадками тільки погіршували свої проблеми з ГВ. Я навчена їхнім гірким досвідом навіть не пробувала. А цього разу у мене ситуація була зовсім критична - два травмованих соска. Рани буди страшні і больові відчуття таааакі - ніби мене катують. Насадку підбирала неонатолог. Я прочитала на першій сторінці теми основні критерії підбору і мушу сказати, що моя накладка така як має бути - тоненька, повністю прилягає etc.
    Все це було чудово поки були проблеми. Насадка допомогла не погіршувати травми, все успішно загоїлось і ті дрібні нюанси, що серед ночі треба зриватись по ту накладку до склянки з водою(як по вставну щелепу), яка стоїть на столику, що коли їду кудись, то беру її із собою у футлярі, спочатку не напрягали. Але зараз я би вже хотіла від неї відмовитись, але перша спроба відразу мені показала, що просто не буде. Синочок вже звик до тої гуми, але я знову ж вичитала, що треба пробувати вночі, або вдень, але коли дитинка сонна. Буду продовжувати "змагання" за натуральне ГВ. :)
     
  7. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Силіконові накладки - друг чи ворог нашому ГВ? проблема втягнених/плоских

    і ще не забуваємо що накладка крім того що змінює захотленя грудей (тим самим може призвести до відмови дитини від грудей) і зменшення кількості молока, ще і дуже небезпечна в такі жаркі дні, так що будьте обережні! це щодо гігієни
     
  8. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Силіконові накладки - друг чи ворог нашому ГВ? проблема втягнених/плоских

    День був непростим, але результативним до певної міри - відівчила синульку від накладки:girl_dance: Але наразі не навчила 100%го правильного захоплювання соска. Починає їсти правильно, а потім, коли втамовує перший голод, відпускає і повторно захоплює вже неправильно (наслідок їдження через силіконовий сосок:girl_cray:).
    Коротше, роботи непочатий край.
     
  9. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Силіконові накладки - друг чи ворог нашому ГВ? проблема втягнених/плоских

    Ну не твсе ж одразу! головне - ваша наполегливість і все вийде:)
     
  10. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Силіконові накладки - друг чи ворог нашому ГВ? проблема втягнених/плоских

    Моя знайома теж через накладки постраждала: дитина зовсім груди кинула... І то не в одної проблеми через накладки :sad: Сумно... Мені малий теж груди "підгризає", то мені теж ті накладки пропонують. Але в мене поки відчуття терпимі і тільки в момент прикладання або коли дитина груди ссе замість "дурника" тобто не їсть а ссе. То дискомфорт в соску. Сподіваюсь налагодиться. А буває таке що соски болять якщо чутливі по природі своїй? Бо мені і до вагітності соски боліли коли терлись о щось (одяг-бюстгальтер)?
     
  11. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Силіконові накладки - друг чи ворог нашому ГВ? проблема втягнених/плоских

    я може і не права, але то така дурня - ота фраза. шо воно значить? шо якшо замість, то можна замінити? НІ! в дитини є різні фази смоктання - активна і пасивна (я на свій хлопський розум так кажу)


    в мене таке було також, але ГВ вирішило цю проблему - соски загартувались)
     
  12. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Силіконові накладки - друг чи ворог нашому ГВ? проблема втягнених/плоских

    Повністю з вами не згодна. Мала таку ситуацію, коли малий покусав груди, що були рани та годування було просто мукою. Спробувала накладки - біль лише трошки при ГВ зменшувалась, але дитина їла з великою неохотою. Трохи перетерпіла, груди загоїлись та все добре й без накладок.
    А на рахунок втягнутих сосків, то перед народження старшого дуже тим переймалась, але малий частим прикладанням витягнув соски
     
  13. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Силіконові накладки - друг чи ворог нашому ГВ? проблема втягнених/плоских

    в мене таке теж перших 2 місяці було..постійне висіння і як наслідок - біль сосків....виручав пурелан і повітряні ванни...тепер,на 3-му місяці життя, Маркусик прикладається рідше і проблема зникла..або соски загартувались, як пише Наталя
     
  14. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Силіконові накладки - друг чи ворог нашому ГВ? проблема втягнених/плоских

     
  15. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Силіконові накладки - друг чи ворог нашому ГВ? проблема втягнених/плоских

    Ужасужаааассний!:scare: Нагадала собі всі "прєлєсті" перших днів після пологів.:hang1: Щасливо забута накладка успішно повернула всі больові відчуття - добре, що без тріщин. Мушу то перетерпіти, то пройде, в перші дні взагалі з жахом думала про чергове годування, але все це минеться. Знаю з попереднього досвіду, просто силіконова накладка продовжила той процес адаптації.:diablo:
     
  16. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Силіконові накладки - друг чи ворог нашому ГВ? проблема втягнених/плоских

    Потрібна порада. Знайома трохи більше тижня назад народила дівчинку. У мами плоскі соски і ще й не було молозива (так ій лікар лактолог в пб сказала) і тому три дні годували сумішшю з пляшки, а як прибуло молоко то тепер годують зцідженим молоком. Мала тепер зовсім відмовляється від грудей. Мама ніби хоче налагодити нормальне гв і пропонує цицю, потроху заставляє малу. Але все рівно годує з пляшки. Знайома каже, що пробує підсовувати груди сонній дитині але вона зразу кричить і протестує. Вночі їсть десь біля другої і біля 4-5-ї годин. Як правильно виправити ситуацію?
     
  17. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Силіконові накладки - друг чи ворог нашому ГВ? проблема втягнених/плоских

    дитина не дурна і тепер дууууже не просто "попросити" дитину брати незручні груди, якщо є дуже зручна і легка при використанні (бо не потрібно мучитися) пляшка.
    Не хай подякую ПБ за ведмежу послугу. Як правило із такої ситуації не виходять бо це потрібно велиииииииикуууууу силу волі, а для чого вона комусь якщо є пляшка, ну і родичі до компанії.
    Якщо дійсно є бажання (хоча я ну дуже сумніваюся) то тут без надомної не одної консультації консультанта з ГВ не обійтися
     
  18. anka

    anka Well-Known Member

    Відповідь: Силіконові накладки - друг чи ворог нашому ГВ? проблема втягнених/плоских

     
  19. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Силіконові накладки - друг чи ворог нашому ГВ? проблема втягнених/плоских

    Попрощаемся с накладками
     
  20. mashynka

    mashynka Well-Known Member

    Відповідь: Силіконові накладки - друг чи ворог нашому ГВ? проблема втягнених/плоских

    А мене силіконові накладки дуже виручили колись, в перший тиждень після роддому. Так боліли соски, що годувала і плакала вночі. Користувалась ними не довго - декілька днів, потім почала годувати з ними через раз, а тоді і просто відмовилася, бо знала, що то нічого доброго.