Color
Фоновий колір
Фонове зображення
Border Color
Font Type
Font Size
 1. Досить часто, після різних консультацій (від визначення кольоротипу до розбору гардеробу, роботи з типом фігури, лініями і формами) чи семінарів, я чую від жінок і дівчат: "чому, ну чому нам про це раніше ніхто не розповідав?"
  .
  І я задумалася. Адже, дійсно, наскільки цікавішою була б "всесвітня історія", якби в ній було троошечки менше про війни і цифри, а трохи більше про соціологію та повсякденне життя людей.
  Якщо, наприклад, ще про одяг древніх єгиптян підручник розповідає одним-двома абзацами, то історія ХХ століття пригадується суцільною безпросвітною політикою. Насправді ж мені-підлітку дуже цікаво було б дізнатися про те, як війни та процеси в економіці змінювали й, наприклад, настрої та моду. Яким був побут, що вони їли і, звісно, як одягалися :) Думаю, перипетії бурхливих міжвоєнних часів були б мені значно ближчими якби на уроках історії розповіли, наприклад, про те, як жінки виборювали право не носити корсети і носити штани. От ви знаєте, наприклад, чому в 20-х роках ХХ ст ідеал жіночої фігури був підкреслено "хлопчаковим", а у 50-х концентровано "жіночним"?...
  .
  Я б хотіла щоб шкільний психолог не приходила в клас раз на пів року роздавати "тести на IQ", а говорила з дітьми про те, що НОРМАЛЬНО бути різними. Нормально мати великі/ маленькі/довгі/круглі... вуха/груди/ноги/ніс... , нормально не любити джинси/мереживо/довге волосся... і нормально любити. Щоб хтось розказав підліткам звідки береться мода і чому зараз для них таким важливим видається "бути в тренді", бути "як всі"...
  .
  Я б хотіла, щоб на уроках малювання нам більше розповідали про гармонійне поєднання кольорів та пропорції, а головне показували яке практичне застосування ці знання мають в дизайні інтер'єру, одязі і побуті загалом...
  .
  Я б хотіла, щоб на уроках праці, наприклад, ми вчили докладніше не лише види швів та виточок, а й назви фасонів одягу (бо ця важлива і цікава тема, знову ж, чомусь в шкільній програмі згадується зазвичай дуже побіжно )...
  .
  Ооо, я б багато чого змінила в підручниках
  Цікаво, а яких уроків чи тем вам (з висоти теперішнього досвіду) хотілося б бачити більше в шкільній програмі? ;)
  Dominika, Shapokliak, MalvinkaLv та 4 іншим подобається це.
 2. Кажуть, що ми живемо в епоху рефлексії - у людей зявився час та фінансові можливості щоб роздумувати про те, з чого складається їхнє відчуття щастя. І, так, я справді вважаю, що одна з причин бути щасливішим - це можливість зуміти знайти такий одяг, який відповідав би фігурі, зовнішності, стилю життя, звичкам, інтересам... Така здавалось би дрібничка, але віднайти власний стиль, свій образ - це теж шлях до усвідомленості, до того щоб бути СОБОЮ.

  Ми маємо прекрасний час можливостей, коли можна піти на курси макіяжу або не фарбуватися взагалі, працювати зі спеціалістом над власною самооцінкою чи перекроювати з хірургом власне тіло, не виходячи з дому слідкувати за модними новинками, купувати готові речі швидкої моди у численних магазинах, "полювати" на ексклюзив у секондхендах чи шити неповторні речі у кравчині... Але отакий безмір варіантів часом навпаки ускладнює вибір і прийняття рішень.

  "Яка різниця, скільки років твоїм кедам, якщо ти гуляєш у них Парижем!?". Так, але водночас:
  "це вже минуле, у цьому сезоні таке не носять", "модний образ не можна уявити без трендової червоної помади", "сексуальна білизна і підбори - без цього жінка не жінка"... - кричить нам реклама і голоси трендсетерів;
  "з такими ногами як у тебе треба носити довші спідниці або штани", "то ж поліестр, гидота якась, нормальна сукня має бути лише натуральною.." - додається ехом в голові мамин голос;
  "хутро та шкіра - це вбивство", "швидка мода шкодить екології", "повторне використання одягу - вибір відповідальної людини" - твердять еко-активісти;
  "сумка та взуття мають бути дорогими...","жінці в ...років пора би вже вміти...", "в такому віці вже не пасує одягати...", "є ж певні правила, які важливо знати"... - шИкає нам суспільна думка... Подруги, перукар, реклама... І знову ж потрібно обирати - адже можна ігнорувати ці всі голоси довкола, можна до них дослухатися або ж навіть вірити якомусь із них беззаперечно.

  Це я так готуюся до психологічно-стилістичного семінару спільного з @Mansikat і подумала, що мені справді дуже цікаво - а ви радієте тому, що у 21 столітті дійсно можна шукати і обирати? Ви "celebrate diversity" чи хотіли б щоб світ був більш визначеним, "тихішим" і трохи простішим? Може, навіть "от, як колись" , тоді коли саме була б Ваша епоха?
  Clementina, MissO, Jusi та 6 іншим подобається це.
 3. А ваші діти люблять читати?
  Тішуся, що у мене вже друга дитина небайдужа до книжок. Старшому так хотілося цілодобово дізнаватися щось нове, що довелося навчитися в 5 років читати собі самостійно :) Яся тепер теж повним ходом освоює Владові картонні і не лише книжечки для найменших.
  Дякуючи @lovikyou та її темці, наша домашня бібліотека регулярно поповнювалася новинками. Але бюджет і шафи не гумові :) Тому, коли Владу було 2 роки, ми записалися в чудову Львівську обласну дитячу бібліотеку і стали її постійними відвідувачами. Вибір книг там справді веееличезний!
  Але от вже місяць, як ми живемо не у Львові, а у "ближніх селах", а якщо точніше - то в с.Ременів Кам'янка-Бузького р-ну. Потихеньку досліджуємо варіанти місцевого дозвілля...
  Як ви уявляєте собі сільську бібліотеку? От десь так приблизно вона, нажаль, зараз і виглядає :sad: Книги молодші за мене є, але точно не так багато як хотілось би. А дитячих серед них всього кілька поличок...
  Ми - трохи "маніяки", тому і далі при нагоді відвідуватимемо улюблену Львівську обласну бібліотеку для дітей, хоч тепер до неї далекувато їздити щоразу. А більшість наших нових сусідів в місцеву сільську бібліотеку навіть не заглядають, бо "там ніц нема"...
  Я ж хочу, щоб інші діти теж полюбили книги, так, як люблю їх я і мої діти:) Тому дуже прошу моїх друзів підтримати мене в ініціативі по збору літератури для місцевої сільської бібліотеки! У вас точно вдома є кілька книжок, що не стали улюбленими і тепер просто припадають пилом, дайте їм можливість знайти свого читача! Розкажіть про цю ініціативу знайомим. Книги можна відправляти мені укрпоштою або новою поштою, а я передам їх бібліотекарю для реєстрації в бібліотеці. Часом буваю і у Львові, за домовленістю зможу з вами зустрітися і забрати книжечки ;)
  IMG_20190508_142222.jpg
  Дуже сподіваюся, що нам разом вдасться зробити добру справу - вдихнути нове життя у сільську бібліотеку та привити любов до книжок новому поколінню маленьких і вже дорослих читачів!
  exmargarytka, Happy Fiancee, MalvinkaLv та 5 іншим подобається це.
 4. Ви бачили - весна? :connie_pull-pigtailТому чистимо пір"ячко, а хто відчуває таку потребу - ще й фарбуємо :girl_wink:
  Врочисто обіцяю не лінуватися і дописати незабаром ще 2 статті на тему кольору волосся. А поки частина перша - ознайомчо-теоретична :)


  Волосся - важлива складова нашої зовнішності та стилю і досить важко в сучасному світі знайти жінку, яка жодного разу не замислювалася про фарбування волосся. Не залежно від того, чому Ви вирішите змінити колір власної шевелюри (для зміни іміджу, щоб замалювати сивину, чи просто захотілося експериментів : ) ), варто знати, як правильно обрати фарбу. І тут виникає купа запитань, адже простого слова шатенка/блондинка/брюнетка не достатньо щоб описати який насправді у Вас природній відтінок волосся. Тим більше не достатньо його, якщо Ви плануєте зміну кольору.

  Тому сьогодні розпочну цикл статей про фарбування волосся, з якого Ви дізнаєтеся з чого складається назва кольору на палетці, що означають цифри на коробці з фарбою для волосся, та як пояснити своєму перукарю, який саме відтінок вам потрібен.

  [​IMG]

  1. Розшифровка кольору фарби і цифр на коробці.

  В номері фарби відображена інформація про колір і пігменти з яких складається барвник. Цей номер зазвичай пишеться через дріб або крапку, наприклад: 9,34 або 9/34.
  Де:
  • перша цифра (від 1 до 10, іноді до 12) – рівень глибини тону.
  • друга (тобто перша після крапки чи риски дробу) – основний кольоровий нюанс (основний відтінок)
  • третя цифра (вона ж друга після крапки чи риски) – додатковий кольоровий нюанс (підсилюючий або доповнюючий відтінок).

  Рівень глибини тону - це перша характеристика кольору волосся (як натурального, так і фарбованого). По великому рахунку, це і є та шкала, яка відділяє блонд від русого, шатена від брюнета і т.д. Рівень глибини тону – це основний колір волосся без додаткових відтінків. На цей показник впливає виключно кількість меланіну у волосяному стержні. Щоб визначити глибину тону Вашого власного волосся достатньо взяти пасмо на потилиці, ближче до коріння і порівняти його зі зразками в палітрі. По цифровому номеру можна судити про ступінь світлоти волосся , де 1- найтемніший, а 10- найсвітліший.

  [​IMG]

  Продовження в блозі :girl_smile:
  Бути стильною і красивою щодня: Як пофарбуватися і не розчаруватися. Ч.1. Колір фарби для волосся
  MarMar, Demetra, Barnaulka та 14 іншим подобається це.
 5. Днями кажу чоловікові: "О, Яська так різко стільки різного робити почала - і іграшки розглядати, і на розмову реагувати, і гримаси корчити коли емоції показує..." А тоді згадала яка вона нервова була останньо і з рук не злізала, а поооотім згадала що ще з Владом я знайшла цікаву цяцьку - календар криз в розвитку дітей. Зі старшим у нас співпадало практично день у день, побачимо як буде з молодшою.
  Чим корисний був той каледнар особисто мені - для власного заспокоєння :girl_haha:Бо коли дитина суха, виспана, нагодована, здорова і все одно чогось поводиться дивно - заглядаю в календар "о, то, виявляється не я мать непутьовая не знаю що твориться, то в дитини криза і незабаром в неї з"являться якісь нові навички ". А ще цікаво було звіряти якісь власні спостереження з тим, що, згідно досліджень психологів, відбувається в цей час в дитини в голові :)

  Щоб не загубити залишу собі тут, може, ще комусь знадобиться :girl_smile:
  Калькулятор
  Календарь скачков развития ребёнка
  і розшифровка тижнів
  Капризничает? Значит, развивается!


  Доречі, з Владом то працювало і в старшому віці. Я для себе казала, що у нього в голові процесор перегірвається і проходить дефрагментація диску щоб впорядкувати нові знання :) Бо перед кожною новою навичкою (почав рахувати, почав говорити реченнями, почав будувати довгі логічні ланцюжки...) у нас був +- тиждень "виносу мозку" - капризів, скандалів на рівному місці. А тоді в дитини в голові щось клацало і вона знову стававала спокійною, а я помічала що "ухти, виявляється Влад вже те-то і те то вміє" :girl_smile:
  aknytsU, koroljok, Mansikat та 6 іншим подобається це.
 6. monica-belluci-for-dg-monica-lipstick-collect-L-ai8PYp.jpeg
  Не гугліть будь ласка цю фразу. Бо я погуглила і тепер аж око дьоргається :girl_haha:
  Маленькі цитати з океаааану дурні в інтернеті на цю тему :suicide:
  (Ну "женствєнний", звичайно, лише романтичний і ще трохи ретро :) )

  Насправді, це досить популярний запит: "скажіть, як вдягатися щоб бути більш жіночною, щоб подобатися чоловікам?", "який одяг, аксесуари є жіночними?"

  Як Ви вважаєте: що робить жінку жіночною (дивно звучить, правда? :) ). Що варто одягати, а чого уникати і чому? Чи правда, що жіночність - то лише тонка талія, сукні з рюшами в квіточку, червона помада і підбори? Чи всім "дано" бути жіночними? І для чого взагалі потрібна ота жіночність?
  Jusi, Козенятко, buhgaltersha та ще 1-му подобається це.
 7. Натрапила на цікавий і корисний тест, не придумала куди приткнути на ДП, то залишу в блогах :)
  Пройди тест і дізнайся який ти підприємець! | buduysvoe.com

  У мене вийшов дуже цікавий результат - 460 з 600, є ще чому вчитися (враховуючи, що я і не вчилася на цю тему :girl_haha:).
  Тому трохи подивували мене майже максимальні оцінки в блоках:

  «Інновації» 45 із 50
  "Ви закінчили бізнес-школу за спеціалізацією «інноваційні бізнес-моделі та дизайн- мислення»? Якщо ж ні – у вас природній хист. Тримайте такий курс."
  Юху, у мене дизайн-мислення :girl_claping:(піду гуглити що воно таке :girl_haha:)

  «Менеджмент» 45 із 50
  "Природжений управлінець! Втім, не забувайте йти в ногу з часом і цікавитися новими теоріями менеджменту."
  Все життя знала, що мені треба чим-небудь (або ким небудь :) ) керувати :girl_crazy:

  Блок PR 50 із 50
  "Ви креативно та кмітливо знаходите вихід зі складної комунікаційної ситуації. Чи, можливо, ви природжений піарник. У будь-якому разі не забувайте слідкувати за кейсами піар-провалів та проривів, щоб точно знати, варто чи ні так робити."

  Блок Digital 45 із 50

  Блок «Право» 45 із 60
  "Ви випускник юрфаку? Адже занадто точно знаєте, куди вас заведе хитросплетіння договору та як повернути гроші за непотрібний вам товар. Так тримати!"

  Блок «Продажі» 45 із 50
  "Ви зможете продати навіть незібраний комп'ютер, як і Стів Джобс. Діліться знаннями з колегами та початківцями! Таких, як ви, небагато!"

  На "трієчку" маю:Блок HR , «Маркетинг», «Фінанси» ,«Стратегія»

  Ну і "двійка" за ІТ - 20 із 50. Я і не сперечаюся - у мене брат і тато програмісти, чоловік теж петрає, а я шо- я знаю де комп"ютер включається до кого звернутися якщо "всьо пропало" :girl_crazy:а, взагалі, в мене ні планшета, ні смартфона тільки телефон "з ліхтариком" :)

  Коротше, загалом печалька, бо виходить що "всьо понімаю, но сказать не могу" :sad: , а точніше, ніби, багато знаю, але не використовую... Чого ж я досі не підприємець? :girl_in_dreams: Піду в голові своїй покопаюся...

  А у вас що вийшло? :connie_pull-pigtail
  cjomcjomka подобається це.
 8. Натрапила у ФБ на цікавий ролик

  Мене просто теж час від часу муляють гендерні стереотипи... Коли Влад приходить і повідомляє: "виховательки казали, що ляльками граються тільки дівчатка і мені не дозволяли брати". Чи коли продавці роблять здивовані очі, якщо я кажу, що ота остання стругалка мені для хлопчика буде цілком ОК, не дивлячися на те, що вона рожева. І "дівчаче" лего Френдс ми з малим теж разом любимо (ну бо воно барвистіше за "хлопчаче" і там є всякі прикольні штучки: крани для ванної, собачки, скейти...).
  Перечитала, і ні - я не вирощую метросексуала [​IMG] Влад все одно більше пацан - тягає молотки-плоскогубці в тата, грає в стрілялки і любить машини всякі-різні. Але при тому я не кажу "а-яй-яй, поклади" коли він хоче зробити мені зачіску чи "пошити" одежу для іграшкового тигрика. І я по 500 разів повторюю на (теж принесене з садочка) [​IMG] "всі дівчата люблять рожевий, а хлопці голубий", що всі люди, не залежно від того хлопці вони чи дівчата, дяді чи тьоті люблять РІЗНІ кольори: і чорний, і синій, і рожевий, і оранжевий... І он у тата є рожева футболка, а в мене голуба і все у нас ок [​IMG]
  Я особисто взагалі мало що ділю на "дівчаче" і "хлопчаче" . І сама в отакому молодшошкільному віці цілком уявляла себе космонавтом [​IMG]
  Sluhachka, flame, Jusi та 7 іншим подобається це.
 9. Справді тішить те, що вишиванка з чогось такого фестивально-костюмного помалу перетворюється на, зачасту святковий, але все ж звичний для нас одяг. Але більшість з нас все одно трошки боїться з нею експериментувати, тому спробую цією статтею додати вам натхнення для креативу :)

  І одразу ж ремарка №1: з чим поєднати Вашу вишиванку дуууже залежить від того яка саме це вишиванка. З власних спостережень – найлегше експериментувати з автентичними, раритетними або досконально відтвореними сорочками – вони настільки самобутні + вишиті на простій матовій тканині, що майже завжди легко «лягають» у різні образи. Досить просто Вам буде також з сучасними дизайнерськими версіями сорочок, от як у Віти Кін, Varenyky Fashion і т.д. саме тому, що вони осучаснені і створені під сьогоднішні реалії моди. А от вишиті бісером сорочки – вибагливі, особливо вишиті на габардині лапатими маками, ну і простакуваті «базарні» (з тих дешевших, не пропрацьованих та непродуманих моделей) майже гарантовано будуть проблемою.

  Ремарка №2. На представлених нижче фото НЕ завжди українська сорочка (є й молдавські і навіть південноамериканські :) ), але мені хотілося показати саме ідею багатогранності вишитих сорочок.

  Отож, з чим можна носити вишиванку?

  Почну з найбільш поширених варіантів і покажу, як можна їх трошечки урізноманітнити

  Вишиванка + чорна класична спідниця

  Якщо для школярів, що прийшли на святкову «лінійку» це, в принципі, варіант «по замовчуванню», то їхнім мамам, бабусям, сестрам і тіткам, не обмеженим шкільним дрес кодом, використовувати такий же варіант зовсім не обов"язково.
  [​IMG]
  Я не кажу, що не можна отримати стильного, сучасного, вишуканого образу поєднавши вишиванку з чорною спідницею. Точно можна :)

  [​IMG]
  але чорна «костюмна» спідниця часто таки є не найкращим її компаньйоном.

  Чим можна замінити чорну спідницю?

  Перше і найлегше, що спадає на думку для «пожвавлення» образу – колір:

  [​IMG]

  Загалом, колір «низу» може:

  • повторювати колір тканини сорочки
  наприклад, шикарно виглядають вишиванки на білій тканині у поєднанні з білою спідницею чи брюками
  [​IMG]

  • повторювати барву ниток вишивки

  [​IMG]

  [​IMG]

  • бути гармонійним, взаємодоповнюючим до одного з цих кольорів або перегукуватися з кольором аксесуарів

  [​IMG]
  Ну і, звичайно, запросто можна замінити чорну спідницю на інші «до всього пасуючі» кольори: темно-синій, темно-зелений, бордовий, темно-бірюзовий…

  Також варто звернутися до витоків

  З чим вишиванки носили наші предки? З бавовняними, шерстяними, льняними спідницями чи плахтами. Часто ці тканини мали геометричний візерунок.

  [​IMG] [​IMG]

  Отож запросто можна одягнути вишиванку і отак, це буде більш "костюмований" ближчий до автентичного образ, тому для нього краще підходять власне "класичні вишиванки"

  [​IMG][​IMG]

  [​IMG]

  Погляньте, наприклад, як по-різному виглядає одна і та ж вишиванка Марини Порошенко з різними спідницями. Її сорочка явно виграє від сусідства з лаконічною сучасною спідницею, спідниця ж в клітинку не найкращий вибір

  [​IMG]

  в тому числі і через її колір, якщо його змінити, образ стане трохи більш цільним

  [​IMG]  Матеріал спідниці

  Тут теж величезний простір для експериментів. Бо вишиванки зазвичай чудово виглядають у парі не лише з бавовняною, лняною, шерстяною, а й зі:

  • шкіряною спідницею

  [​IMG]

  • фатиновою,шифоновою чи мереживною

  [​IMG]

  • а часом навіть і з оксамитовою :)
  [​IMG]

  Друге дуже звичне нам поєднання

  Вишиванка+джинси

  [​IMG]
  Воно шикарне, практичне і я навіть не думаю з цим сперечатися :) Але при бажанні його теж можна трохи урізноманітнити замінивши джинси, наприклад, на....

  продовження тут :)
  Dominika, Barnaulka, nomad та 5 іншим подобається це.
 10. Читала я тут книгу Емілі Нагоскі «Як хоче жінка» на тему жіночої сексуальності. Перший розділ у ній присвячено усвідомленню жінками своєї нормальності. Серйозно, усвідомленню того, що інтимні органи бувають найрізноманітніших форм, кольорів, розмірів і це абсолютно нормально. Про те, що варто знати свою анатомію і чітко усвідомлювати, що не обов"язково треба відповідати картинці в журналі чи фільмі. Автор зазначає, що як консультант практично 90% своїх зустрічей починає власне з донесення до жінок того, що вони абсолютно нормальні – з різною анатомією, різними потребами і різним характером.
  Читаю і думаю, насправді, геть про інше :) Я ж зачасту роблю майже те ж саме - доказую і показую дівчатам і жінкам, що краса може бути різною і їхні руки-ноги-бедра абсолютно нормальні. Бо, хоч тема не інтимних, а видимих усім органів і частин тіла не настільки закрита для обговорення в нашому суспільстві, але упереджень і «тарганів» від того в ній не менше. І загалом, в сфері зовнішнього вигляду дуууже важливо зрозуміти, дослідити і прийняти параметри дані нам природою і не намагатися "впіхнути невпіхуєме"
  [​IMG]
  та "перекроїти" власну зовнішність докорінно. Я практично не зустрічала дівчат і жінок на 100% впевнених у красі свого тіла. Буває навіть під напускною бравадою і мантрами "я найгарніша" все одно криються маленькі або й великі черв'ячки сумнівів і комплексів, причини для яких у кожного свої, хоч, зачасту і схожі. Ви навіть не уявляєте, скільки разів абсолютно нормальні ноги отримували від своїх власниць епітети «криві, товсті, кістляві…», а шикарне русе волосся такого чудового м'якого холодного відтінку (який, доречі, відтворити в перукарні, навіть за допомогою професійних фарб і наявності вмілого майстра, надзвичайно складно) виявлялося "ніяким, бляклим і мишиним".

  Ну ок, з тим що краса то не лише 90-60-90 і 50 кг вже якось потрооошечки зживаємося,

  [​IMG] [​IMG]

  а от те, що ніс з горбинкою\курносий\довгий, широкі\вузькі плечі\бедра\талія, короткі\довгі ноги\руки не визначають самі по собі нашу красивість чи не красивість - все ще треба нагадувати.

  Як на мене, дуже важливо навчитися ЯК МІНІМУМ говорити про власну зовнішність в нейтральному ключі, без негативного забарвлення, просто констатуючи факти...

  Продовження тут :connie_pull-pigtail
  Бути стильною і красивою щодня: Про важливість усвідомлення власної "нормальності"

  А у вас нормальні ноги? У мене широкі бедра і крупні коліна, але загалом ноги класні і любимі, та ще й лапка улюбленого 37,5 розміру :girl_blum:Але так я вважала не завжди, а про еволюцію мого ставлення до свого неідеального прикусу можна взагалі книжки писати :)
  Patty, Alstroemeria, дашулька та 2 іншим подобається це.
 11. Вже втретє маємо гм... трохи непорозуміння з власником , але цього разу, кажись, вже всерйоз розійдемося... Ну як, як можна за квартиру яку 15 років орендують (і ремонт хоч трошечки частково робили лише ми, коли вселялися 4 роки тому і лише в кімнаті) з "вбитою" ванною (якою ми, можна сказати, не користуємося), з розбитим паркетом, абсолютно без техніки, страшнючою кухнею, дірявими балконними дверима і ще з купою "прєлєстєй", яка не бачила капітального ремонту з часу свого будівництва у кінці 80-х хотіти 3500 грн бо "ви бачили які ціни"? :suicide:
  Хто був у мене в гостях і бачив ту халупу - мене зрозуміє :))) Все за що і досі люблю цю квартиру - чудовий район :girl_in_dreams:і шпалери в кімнаті які сама вибирала :girl_smile:
  Коротше, я в пєчалі...
  Порадуйте :girl_flag_of_truce: - розкажіть мені щасливі історії знайомих, що орендують квартиру у Львові не за космічними цінами. Правда ж вони десь є, адекватні власники нормальних "неєвроремонтних" квартир? Правда? :)

  Ну і отакоє - а раптом :)
  кв12.jpg
 12. Останнім часом трохи міркую на цю тему. Певно, вже всі зустрічали на просторах інтернету оті пости "Інстаграм фото і реальність" Поясніть мені - нащо воно, те селфі? Я дуже люблю коли мене хтось фотографує бо це цікаво і у певному сенсі дає можливість подивитися на себе зі сторони, очима іншої людини. Селфі для мене то якось із серії "безысходность - жодної душі навколо кому б я могла довірити свій фотоапарат" або "ніхто краще мене не знає яка я красіва" :)
  Хоч я загалом трохи ретроград, дуже важко сприймаю телефони без кнопочок, а інстаграм - для мене темний ліс :) Я не вмію і не дуже хочу робити селфі (та і в принципі маю для таких цілей лише фотоапарат бо телефони мої останні років надцять принципово "з ліхтариком" :girl_crazy:у них навіть ММС немає :) ). В певному сенсі, я згодна і з тим, про що говорили колись на форумівці: "коли дійсно класно і цікаво - то не хочеться фотографувати". Не раз вже по завершенні зустрічі, поїздки чи семінару згадую "ох, треба ж було клацнути хоч пару кадрів", ну але то, певно, швидше звичка яку треба тренувати :)
  Є тут на Посиденьках гуру селфі?:girl_flag_of_truce: Хочу до вас на бесіду-майстерклас-дебати на цю тему. Щоб остаточно впевнитися, що воно мені не треба або щоб усвідомити і визнати застарілість моїх переконань :)

  Але повернусь таки до теми видавання бажаного за дійсне. Щось мене трохи підтошнює від тої масової брехні і "приукрашування" - дитячі центри в яких на фоточках все ідеально а в реалі бардак суцільний і неорганізованість; гуру всякі різні (і психологи, і коучі, і ті ж стилісти з постановочними фото) з тоннами самопіару на сторінках і сайтах але абсолютно порожні і неграмотні згодом у вебінарах, наприклад, чи статтях; суперідеальні мами з дітками, що сидять рядочком в накрохмалених сукеночках і чемненько малюють чи готують щось... Ідеальні стосунки, ідеальні інтер"єри, ідеально складена їжа на тарілках, ідеальний одяг... А то всього-навсього Фейсбук таке час від часу приносить, що вже казати про картинки в ІГ (я того і не подружуся з ним ніяк:girl_haha: ). Я не боюся власної неідеальності, а ще люблю неідеальних і чесних людей :connie_pull-pigtail бо вони класні і цікаві саме в своїй інакшості, зі своїми тарганами, ненамальованими бровами і вредним характером :)
  Цікаво - невже немає іншого шляху просування бізнесу, ніж оте вдавання того, чого насправді немає? То так має бути? :) Цікаво чи всім тим "ідеально однаковим людям" нормально в тих пластикових масках серед декорацій і виставленого світла з фотками "прилизаними" фільтрами? Я ,в певному сенсі, занадто прямолінійна і чесна, а ще маю бзик - чим більше людина чи фірма себе піарить і розхвалює, чим ідеальніша "картинка" - тим менше мені хочеться їй вірити і з нею спілкуватися...

  А як ви ставитеся до показування в інтернеті лише "покращених" версій людей, подій, стосунків?
  basia, Ripka, Dominika та 8 іншим подобається це.