Засоби очищення для різних типів шкіри

Published by adbot in the blog Блог adbot. Перегляди: 333

Догляд за шкірою починається з очищення. Цей етап має повторюватись вранці й увечері щодня. Щоб підбирати косметику для очищення шкіри обличчя, необхідно враховувати тип шкіри.
upload_2024-1-30_11-5-55.png

За словами Наталії Деркач, кандидатки медичних наук і засновниці INSTYTUTUM, отримати бездоганну шкіру можна при професійному догляді й вдома. Тож засоби для очищення шкіри треба обирати залежно від її типу.

Жирний тип шкіри


Жирна шкіра — це тип з надмірною кількістю себуму. Щоб не викликати запалення й багато висипань, треба своєчасно позбавлятися цього надлишку. Треба слідувати наступним правилам очищення:
  • не бійтеся емульсій для вмивання — ці засоби гарно впораються з цим типом шкіри;
  • макіяж треба обов’язково змивати перед сном;
  • звертайте увагу на кількість комедогенних олій у складі продуктів, оскільки їх велика кількість може закупорювати пори.
У жирної шкіри часто забиваються пори, тож слід проводити глибоке очищення ввечері. У формулі очищувального засобу можуть бути саліцилова та гіалуронова кислоти.

Сухий тип шкіри


Суха шкіра потребує постійного зволоження й живлення завдяки засобам без агресивних компонентів. Основні правила для очищення:
  • макіяж краще знімати гідрофільною олією;
  • для вмивання підходять емульсії або засоби з кремовою текстурою;
  • уникайте тоніків, пілінгів та інших в'яжучих засобів, зроблених на основі спирту .
Для очищення такого типу шкіри слід використовувати м’яке молочко. Обов’язково перевіряйте, щоб у складі не було сульфатів і спирту. Застосування правильних засобів допоможе утримувати шкіру зволоженою, м'якою і здоровою.

Комбінований тип шкіри


Комбінована шкіра поєднує декілька типів у собі: нормальну й суху або суху й жирну. Наприклад, на Т-зоні виробіток себуму більший, ніж на щоках.

Для такої шкіри слід використовувати невисушливі очищувальні засоби, такі як гідрофільна олія. Не забувайте використовувати крем після очищення та тонізації, звертаючи увагу на зони, які схильні до сухості

Зважаючи на різні потреби та вимоги різних типів шкіри, важливо використовувати належні засоби для їх очищення. Гідрофільна олія для обличчя Transforming Melting Cleanser від INSTYTUTUM відповідає різним потребам шкіри, бо має універсальну формулу, яка підходить для жирної, сухої та комбінованої шкіри. Цей засіб розчиняє макіяж, видаляє мікрочастки бруду, очищає пори, зволожує шкіру, покращує її текстуру, розгладжує та заспокоює.

Гідрофільна олія від INSTYTUTUM розроблена з урахуванням різних потреб шкіри, що робить його ідеальним вибором для різних типів шкіри. Завдяки своїй універсальності та ефективності, ця гідрофільна олія є відмінним вибором для ефективного очищення обличчя, незалежно від типу шкіри.
You need to be logged in to comment