Smoked BBQ На Мангал — справжнє техаське барбекю в самісінькому центрі Львова

Published by adbot in the blog Блог adbot. Перегляди: 691

Різноплановість закладів харчування у Львові не може не тішити, особливо зараз, коли у зв’язку з воєнним станом українцям обмежено виїзд за кордон. Набрид борщ з варениками — будь ласка, маєш до вибору ресторани з кухнею різних народів світу, починаючи з грузинської і закінчуючи американською. Саме на останній спеціалізується ресторан Smoked BBQ На Мангал, де готують справжнє техаське барбекю та фантастичні бургери.

IMG_3478-1-600x400[1].jpg

Ресторан Smoked BBQ у Львові https://namangalsmokedbbq.com.ua/ входить в мережу ресторанів На Мангал Family, до якої належать також такі відомі заклади, як Steak House На Мангал та Kebab House на Мангал. У всіх них на вивісках зображено емблему, яка легко запам’ятовується — рогату бичачу голову. Ресторан розташований за два кроки від площі Ринок, на вул. Братів Рогатинців, 7. Його вікна виходять на вулицю Галицьку, одну з найбільш улюблених вулиць серед львів’ян та гостей міста. Не дивно, що на ній за останні роки відкрилась ціла низка закладів харчування, проте другого такого, як Smoke BBQ, не знайдеш.

У рейтингу всесвітньо відомого та авторитетного серед мандрівників сервісу Tripadvisor Smoked BBQ На Мангал у Львові посідає 28 місце з-поміж 574-х місцевих ресторанів. Типовий відгук про цей ресторан від відвідувачів, які в ньому побували, виглядає приблизно так: «Яловичі ребра були найсмачнішими з усіх, які я коли-небудь куштувала».

Smoked BBQ славиться своїм ввічливим та компетентним персоналом, який володіє англійською та іншими іноземними мовами. При цьому сервіс не нав’язливий. Антураж ресторану налаштовує на неспішне проведення часу у колі друзів або близької людини. Є великий зал, де можна відсвяткувати день народження, корпоратив та навіть весілля.

Ресторан позиціонує себе першим у Львові, що пропонує справжній техаський BBQ.

Що це таке — техаське барбекю?

Якщо ви не знали, це барбекю, де для приготування використовується шматки м’яса, які зазвичай йдуть на переробку. Не тому, що вони погані, а тому що їх складно приготувати так, аби не були жорсткими; це потребує додаткових витрат часу, спеціального кухонного обладнання та майстерності кухаря. У Smoked BBQ, наприклад, є смокер — така собі коптильня, де м’ясо одночасно і підкопчується, і запікається, томлячись при відносно невеликій температурі. Процес приготування триває 14 годин, після чого м’ясо стає таким ніжним, що просто тане в роті, та ще й має приємний димний аромат.

Ресторан пропонує золотий стандарт меню BBQ: бріскет, рвана свинина та баранина, реберця, ковбаски, копчена індичка. Усе готується за автентичними технологіями, зі свіжого м’яса, яке закупляють лише у перевірених постачальників, що мають на нього всі необхідні сертифікати.

Візитна картка Smoked BBQ — бріскет, м’яка та дієтична слайсерована яловича грудинка з димним червоним кільцем.

А ще ресторан пропонує фірмові бургери — з теріякі лососем, індиком, бараниною, свининою, яловичиною. Булочки для бургерів в Smoked BBQ печуть самі, а тому вони в них завжди свіжі і запашні. Для зручності є можливісь замовити бургери у Львові на сайті https://namangalsmokedbbq.com.ua/product-category/burhery/ . В цьому випадку на бургери дадуть ще й 20% знижку.

Власний сайт, до слова, ресторан запустив нещодавно. Там можна ознайомитись із повним меню Smoked BBQ та замовити доставку барбекю та інших страв в будь-яку точку Львова. Доставка в межах міста безкоштовна. У ресторану є власна служба доставки, для якої справою честі є привезти клієнту замовлення так швидко, аби воно залишалось гарячим.
You need to be logged in to comment