Переваги самолігуючих брекетів для дорослих

Published by adbot in the blog Блог adbot. Перегляди: 352

upload_2024-4-26_12-24-6.png

Красива та здорова усмішка – мрія багатьох людей. Проте не всі з нас можуть похизуватися ідеально рівними зубами та правильним прикусом. Однак вихід є – це брекети самолігуючі, які можна встановити у клініці Oxford Medical.

Особливості самолігуючих брекетів


Самолігуюча брекет-система – це сучасне рішення, яке забезпечує максимальний комфорт та ефективність ортодонтичного лікування. На відміну від традиційних брекетів, які оснащені гумовими лігатурами для фіксації дуги, самолігуючі обладнані вбудованим механізмом замикання.

Завдяки цьому система ідеально підходить для дорослих пацієнтів, які переймаються через незручності під час носіння брекетів. Такий варіант має декілька важливих переваг:
  • відсутність гумових лігатур зменшує кількість подразнень на щоках та яснах;
  • самолігуючі системи виглядають більш непомітно;
  • завдяки меншій кількості виступаючих частин такі брекети легше чистити;
  • візити до ортодонта займають менше часу.
Крім того, така система гарантує стабільну фіксацію дуги, що зменшує ризик її вислизання або зміщення, а різноманітні варіанти дизайну та кольорів дозволяють обрати оптимальний варіант.

Як підготуватися до встановлення самолігуючих брекетів


Якщо ви прийняли рішення, що готові до встановлення брекет-системи, варто почати з пошуку кваліфікованого ортодонта. Одні з найкращих спеціалістів працюють в Oxford Medical.

Під час першого візиту лікар оцінить стан вашого прикусу, зубів та щелеп. Можливе перенаправлення до стоматолога з метою попереднього лікування. Після цього робляться зліпки та знімки, потрібні для планування точного розташування брекетів.

Враховуйте, що після встановлення системи ваші зуби можуть бути більш чутливими. За можливості візьміть вихідний, щоб звикнути до нового стану, та запасіться м’якою їжею – супами, пюре, йогуртами, фруктовими соками.

У процесі лікування важливо дотримуватися всіх рекомендацій ортодонта. Ретельно слідкуйте за гігієною ротової порожнини та вчасно відвідуйте лікаря для проведення планових корекцій.
You need to be logged in to comment