Звідки беруться діти?

Тема у розділі 'Хіхоньки', створена користувачем La esposa, 28 Серпень 2009.

  1. LiliyaGal

    LiliyaGal Active Member

    Відповідь: Звідки беруться діти?

    Звідки беруться діти - книжечка, що дає пояснення дітям... (пояснюють дорослі в часи СССР) з картинками, в когось така була? http://www.yaplakal.com/forum2/topic173233.html
     
  2. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Звідки беруться діти?

     
  3. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Звідки беруться діти?

    тут ще одна книжечка))))))))))
     
  4. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Звідки беруться діти?

    доня дуже вже докопувалась ну з вiдки ж дiти беруться..........коли все таки вияснили.........вона витрiщила своi очицi i каже: а дiдо думае шо мене в капустi найшли)) i пiшла розкрити дiдовi правду)))
     
  5. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: Звідки беруться діти?

    в дитинстві батьки мені розказували, що дітей знаходять в капусті, що купляють, що лелека приносить. Кожен раз коли я питала казали по-різному, бо забули, що казали перед тим :girl_haha:
     
  6. Gossip

    Gossip Member

    Відповідь: Звідки беруться діти?

    до слова про ДІТЕЙ та ВАГІТНІСТЬ:
    На іспиті в медінституті студент відповідає на питання: "Ознаки вагітності." Йому підказують:
    - "Волосся випадає, ноги криві, великий живіт ..." Він все це повторює. Професор просить його залишитися після іспиту. Студент заходить до нього і бачить голого професора. Той питає:
    - Ноги у мене криві?
    - Криві.
    - Волосся випало?
    - Випало.
    - Живіт великий?
    - Великий!
    - От коли народжу, вважай, що здав іспит!
    :girl_cool:
    - Вовочка з Танечкою! Ви де гуляєте? Чому запізнюєтеся на урок?!
    - Марія Іванівна! Ви навіть не уявляєте, виявляється розмножуватися - це такий кайф!
    :girl_cool:
     
  7. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Звідки беруться діти?

    Коли у нас з"явилася Любочка в животику, то я мала пояснити своїм дівчаткам, ЯК ВОНА ТУДИ ВТРАПИЛА??? То я казала, що нам її Бозя послав.