Звідки беруться діти?

Тема у розділі 'Хіхоньки', створена користувачем La esposa, 28 Серпень 2009.

  1. Sokolova

    Sokolova Well-Known Member

    Відповідь: Звідки беруться діти?

    Звідки беруться діти мені мама розказала, коли я була в класі 5-му, а до того, коли просила сестричку, то батьки казали, що стоять в державній черзі, потім були вибори і їхню чергу посунули назад:girl_mad:, тому я так і не дочекалась сестри чи брата:girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 13
  2. Iryha

    Iryha Well-Known Member

    Відповідь: Звідки беруться діти?

    А я собі згадала, що брат народився зимою і та мулька, що діти беруться з капусти його дуже бентежила бо зимою капуста неросте. То його мама казала, що його свиня в кошику принесла.
     
    • Подобається Подобається x 9
  3. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Звідки беруться діти?


    цікавий варіантик :) Хто ще що знає?
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Звідки беруться діти?

    Сьогодні натрапила на тексти медичних програм....з під столу не могла вилізти довго:girl_haha::girl_haha:

    Для нейтралізації сперматозоїдів народні «умільці» радять перед початком зносин потримати чоловічий статевий орган в розчині з оцтом. Не факт, що ця процедура знищить сперматозоїди, а ось опіки отримати легко.

    Використати гумовий нацюцюрник двічі :xaxa:- таке ноу-хау контрацепції з’явилося ще за радянських часів, але в період кризи може повернутися. Окрім порушення всіх норм гігієни, такий спосіб може навпаки сприяти вагітності. Живучі сперматозоїди отримають таким чином другий шанс.

    Удар по організму і жодних гарантій не завагітніти – основні характеристики «народних» методів контрацепції. Плюс лише один – ріст популяції українців.


    Може то треба в тему "Все про контрацепцію"?
     
    • Подобається Подобається x 8
  5. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Звідки беруться діти?


    Недавно ми з чоловіком в жарт обговорювали такий варіант, типу криза і все решта... :) насміялися по вуха :) а то виявляється і справді люди таке роблять?! фі... і чим вони думають?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Звідки беруться діти?

    Та хто їх знає, напевно тим, чим роблять...:girl_haha::girl_haha::girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Звідки беруться діти?

    точно як в анекдоті:
    Одна жінка скаржиться іншій:
    - Ціни ростуть, доводиться економити на всьому.
    - І не говоріть. Якщо раніше я штопала тільки шкарпетки і панчохи, то зараз ще і презервативи.
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. anka

    anka Well-Known Member

    Відповідь: Звідки беруться діти?

    я точно знала, що дітки живуть в животику, що коли настає час, то розв"язують пупчик і дістають дитинку, або можуть животик розрізати (як мамі), якщо дитинка дуже велика, а в 6 років я задала запитання яким чином дітки в животик попадають. Мені старші дівчата розповіли:) і я пішла перепитувати маму. За столом сиділи гості... Мама сказала, що все, що мені розповіли- правда (щоправда, казала вона це під обурені бабусині фрази "Ти що?! Хто тобі таке дурне сказав?! Тебе на дачі в капусті знайшли!!!"). Якщо чесно- мама молодець, що ніколи мені не брехала і ніколи не сюсюкала- відповідала на запитання правдиво. Я ще в 3-річному віці, коли виходила з ванни, мама мене завертала в великий рушник, я просила її надурити бабцю, що я- то не я, а інша дитинка, яка щойно з животика вийшла:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. nattsol

    nattsol Well-Known Member

  10. Seredinka

    Seredinka Member

    Відповідь: Звідки беруться діти?

    А мене брат постійно дражнив, що всіх дітей нормальних в капусті знаходять, а я така плакса, бо мене в квашеній капусті знайшли :girl_cray:
     
  11. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Звідки беруться діти?

    :girl_crazy::lol::xaxa::D:y::y::y:
     
  12. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Звідки беруться діти?

    А ми коли були маленькими, то мама розказувала, що якщо мама хоче дитинку, то п"є спеціальну таблетку (для хлопчика - синю, для дівчинки - червону). Потім в животику росте дитинка, а коли вона вже виросла, то животик розрізають і дитинку забирають. (в мами шов від операції на апендицит, то ми у все вірили). І ми мамин животик обнімали, бо там "жили" колись :girl_haha:
     
  13. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Звідки беруться діти?

    ну це вже прям матриця:lol::lol::lol:
     
  14. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Звідки беруться діти?

     
  15. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Звідки беруться діти?

    А я то дуууууумаю....нащо людям Дуовіт?!:girl_crazy:

    І мій менший так робить. І примовляє: "як ж мені там було доооообре"
     
  16. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Звідки беруться діти?

    Згадала:) Мені було 7-8 років, коли мама дала мені самій перечитати "Звідки беруться діти". Це була стаття на декілька сторінок з журналу "Здоров'я" ( якщо не помиляюсь. Написано було багато, про все-все - і яйцеклітини, і сперматозоїди, овуляцію, ...ну, і звісно, як зустрічається сперматозоїд з яйцеклітиною. Я була від того...ну не в шоці, а скоріш в якомусь захваті. Дуже вдячна мамі, що підсунула той журнал. Єдине, чомусь я була впевнена, що моя бабця ( яка приїхала до нас гостювати з села ) того всього не знає, і я повинна їй все-все пояснити. Так от, декілька днів підряд я читала їй вголос ту статтю :):) Ще й так наголошувала : " А сейчас, бабушка, самое интересное - как член входит во влагалище!!!"
    Цікаво, що бабця думала, але весь час мовчала і не коментувала...;)
     
  17. mamaTimy

    mamaTimy ... трохи вредна))

    Відповідь: Звідки беруться діти?

    А моїй подрузі мама казала, що знайшла її в смітнику (під'їзд в них біля смітників) з величезним одним кривим зубом. От страшилки :) Але цікаво й те що один постійний зуб виріс дуже кривим.
     
  18. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Звідки беруться діти?

    Я собі то уявила, чуть зі сміху не плакала :)
    До речі, також перше знайомство було завдяки цій статті, а потім мама дала читати книжку якогось чеського автора "Девочка становится взрослой". Мене тоді хвилювало більше що то за дивні імена типу Ірма, Єжи, бо процес я зроззуміла, але цікавості не викликало.:)
     
  19. Milongera

    Milongera Well-Known Member

    Відповідь: Звідки беруться діти?

    а я думала, що діти беруться від того що поспиш поряд . Ну от кажуть - переспати. Я це почула і вже мала свою версію.
    Раз аж виник скандал, коли ми були в селі і задля економії місця мама казала лягати біля брата. Я закатала істерику що не буду. А чого не буду - соромилася пояснити )))))
     
  20. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Звідки беруться діти?

    Звідки беруться діти то мене щось мало цікавило. А от звідки я взялась то питання номер один було. Спочатку я запиталась бабцю і вона мені розповіла якусь дуже гарну історію про лелеку. Потім мама з татом говорили про капусту чи магазин але то явно мені не сподобалось. А потім сусідку спитала, чи вона знає звідки я взялась. Вона щось теж про магазин казала. А пізніше "добра" сусідка сказала, що коли тато спить біля мами і чути якісь звуки, то скоро в тій родині буде дитина. Я дуже хотіла сестричку і постійно прислухалась. Десь після тижня прислуховувань зрозуміла, що ніхто нічого незнає тільки бабця. Тому пізніше виходила дивитись як летять лелеки і думала а який приніс мене. Потім сестру випросила в лелеки.
    От незнаю, але та історія бабусі так сподобалась. Я уже з тої історії нічого майже не памятаю тільки те, що мене приніс лелека. І навіть якби мене сьогодні спитали як зявилась я, то я б сказала - мене приніс лелека.