Звідки беруться діти?

Тема у розділі 'Хіхоньки', створена користувачем La esposa, 28 Серпень 2009.

  1. La esposa

    La esposa Moderator

    [​IMG]

    А ви що думаєте на цю тему?

    Японцы считают, что детей делают на заводе. Иногда они бывают правы, но чаще - ошибаются.
     
    • Подобається Подобається x 12
  2. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Звідки беруться діти?

    мені одразу пригадується один невеличкий твір Оксани Яблонської "Срібна колисанка..." (як на мене дуже милий твір)

    Ніч... Тиха чарівна ніч...
    У бездонному синьому Небі пливе срібний Місяць... Молодий і дужий Вітер погойдує ним ніжно-ніжно, ніби колискою. Він то голубить і пригортає Місяць, то ніжним подувом легко відводить його убік. Срібний Місяць гойдається у бездонному Небі, як човен...
    На борту човна сидять малесенькі Ангелики і стривожено поглядають навкруги... Вони когось виглядають... Деякі Ангелики обережно ловлять манюні кришталеві зорі, любуються ними, як чарівними самоцвітами, і укладають на ложе човна. Зорі колишуться на цьому ложі, перекочуючись з боку на бік... Інші Ангелики ловлять у просторі ніжний серпанок і загортають у нього теплі заколисані зорі.
    У човен заглядає Бог... Він ніжно усміхається, торкається заколиханих теплих зірок... І гладить по голівці кожного старанного Ангелика...
    Щасливі Ангелики виводять колискову. Ніжна пісня лунає у Космосі, як чарівна сопілка Бога, а у човні – зручно лежать щасливі і сонні дитинчата:
    Люлі-люлі, колисанка
    Для Іванка і Оксанки...
    Люлі-люлі, крапелинка
    Для Юрасика й Іринки...
    Люлі-люлі, дві краплинки
    Для Андрійка і Даринки...
    Люлі-люлі, крапелюсі
    Для Жоржика і Мартусі...
    Люлі-люлі, Срібні Лілії
    Для Тарасика і Юлії...
    Люлі-люлі, рідний Всесвіт
    Для Василька і для Лесі...
    Люлі-люлі, три краплинки
    Для Віталіка й Галинки...
    Люлі-люлі, Божі роси...
    Для Михася і Миросі...
    Люлі-люлі, вже Світанки...
    Для Євгенка й Адріанки...
    Люлі-люлі, срібні Хмари
    Для Ганнусі і Захара...
    Люлі-люлі, Хмарок двійко
    Для Марічки і Сергійка...
    Люлі-люлі, ясних клейнодів
    Це для Олі і для Володі...
    Люлі-люлі, мрії-Мрії
    Для Інґвара і Надії...
    Люлі-люлі, ясні Ранки
    Для Олександра і Тетянки...
    Люлі-люлі, ясна Зірка,
    Це для Мірка, мого Мірка :)

    Чутно дужий Вітер. «Тихше! Тихше...» – просять Ангелики. То прилетіли Лелеки. Кожен Лелека заглядає у човен і акуратно бере сповиток із ніжного серпанку. У сповиточку лежить немовлятко, воно сонно позіхає і зручно вмощується.
    Лелеки летять додому – на Землю... Вони знають вірну дорогу.
    Цієї ночі у когось з’являться такі довгождані маленькі дива ... :)


    На підтримку теми: до України, мабуть, прилітають лелеки з качаном капусти в дзьобі і закидають їх до магазинів, бо діти ніяк не розберуться чи їх лелека приніс, чи їх в капусті знайшли, чи їх купили :confused:
     
    • Подобається Подобається x 15
  3. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Звідки беруться діти?

    Думаю, що більшість українських жінок (і решти совдепії) отримують дітей у ПБ. Зі всіма наслідками (іноді тяжкими), що з того випливають. [​IMG]
    Трудно того уникнути.
    А я спосіб знаю... (с)
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Звідки беруться діти?

    Та ви шо! Тоді ж дітей Партія виписувала!!!
     
    • Подобається Подобається x 10
  5. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Звідки беруться діти?

    точно!!! сЄкса ж нє била! :tanksmile: А дітям звідкись треба було братися :)

    п.с. досі смішно, що декому дату народження лікарі в ті часи міняли "по плану". Так одна мамина знайома святкує свій день народження в один день з моєю мамою, хоча насправді народилася на 2 дні пізніше :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Звідки беруться діти?

    ГГГ....а моя свекруха вже майже сорок років бреше, що її син народився семимісячним рівно сім місяців по весіллю з вагою 3100 і 50см...Ви десь бачили таких семимісячних?:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 25
  7. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Звідки беруться діти?

    мій старший брат народився через 8 місяців після весілля з вагою 3400 і зростом 54см, лікарі казали, що він народився точно в термін, а мама каже, що він насправді трохи недоношений :confused: (хтозна, але перші дні життя мусив трохи лежати під крапельницею, щось негаразд було із здоров'ям)
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Звідки беруться діти?

    в українських селах дітей досі знаходять в капусті і приносять лелеки:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Звідки беруться діти?


    Я думаю, майбутнє покоління буде скачувати дітей з Інтеренту ;)
     
    • Подобається Подобається x 13
  10. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Звідки беруться діти?

    а мені казали шо найшли мене у кактусі.
    Я була паскудна, вредна і кусалася. Того і казали шо я як кактус і шо знайшли мене саме там :) От так. Діти як діти, з капусти, магазину чи лелекою принесені, а я з кактусу...
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. Нюта

    Нюта Well-Known Member

    Відповідь: Звідки беруться діти?

    Багато раз чула від людей заробимо гроші, тоді заплануємо дітей. Гроші в народі називають "капустою" тоді мабуть діти беруться з "капусти":girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 18
  12. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Звідки беруться діти?

    Я в дитинстві думала що діти беруться від спеціальних таблеток-випив маєш бебіка.
     
    • Подобається Подобається x 12
  13. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Звідки беруться діти?

    А я в дитинстві думала, що то треба піти на Галицький базар чому саме на Галицький, нєпанятно купити м"яска і занести в поліклініку на Руській...там з того м"яска зроблять дитинку. А потім скульптор підрихтує і юш!:girl_crazy::girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 18
  14. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Звідки беруться діти?

    А чоловіковій сестрі батьки завжди говорили, що якщо люди хочуть мати дитинку, то треба дуже сильно її захотіти, і дитинка буде. То вона потім переживала, щоб не бути вагітною, бо дуже сильно хотла сестричку :)
     
    • Подобається Подобається x 13
  15. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Звідки беруться діти?

    :connie:
    Моя подруга в підлітковому віці начиталась мудрих книжок но розум то був дитячий. Про рухомі сперматозоїди і т.д. Так вона на озері в воду не лізла боялась щоб рухомі сперматозоїди до неї не перекантувались
    П.С щойно згадала мому мужу в дитинстві баба казала що діти беруться з картоплі:girl_cool:, він просив сестричку:connie: а вона його так заохочувала в селі жуків збирати:girl_curtsey:. Він потім як то діти щось собі подумав:girl_curtsey: і деякий час не їв картоплі завагітніти боявся.:ninja: Ржу немогу:girl_haha:
     
    Останнє редагування: 28 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 20
  16. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Звідки беруться діти?

    Одна знайома батьків моєї знайомої (ото я накрутила :)) до 2-го (!) курсу інституту свято вірила, що діти беруться від поцілунків :)
    Ще про когось мені розповідали, що хтось вірив, ніби діти беруться від того, що у танці занадто близько тулишся до партнера)))

    п.с. Щось анекдот нагадався про переповнений тролейбус:
    Голос з передньої площадки :"Люди, просувайтеся назад по салону, тут одна вже аж вродила!"
    Голос з задньої: "Це ще нічого! В нас тут одна щойно завагітніла!"
     
    • Подобається Подобається x 12
  17. Yumi

    Yumi миється в бані

    Відповідь: Звідки беруться діти?

    А мені в дитинстві мама розказала все як є:girl_curtsey:, але бабця все одно намагалась "лапшу" про капусту навішати))
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Звідки беруться діти?

    Учительница задала детям домашнее задание, узнать откуда берутся дети. Дома Вовочкин отец сказал, что вырезал его из картошки. На следующий день Вовочка положил картошку в портфель и пошел в школу. На уроке учительница спрашивает, что дети узнали от родителей:
    - Детей приносит аист...
    - Детей находят в капусте...
    - Дети родятся в больнице...
    Подошла Вовочкина очередь и он спрашивает учительницу:
    - Могу я вынуть и показать?..

    -----------------------------------------------------------------------

    - Мама, а откуда берутся дети?
    - Откуда? От верблюда! - честно ответила верблюдица-мать сыну верблюжонку.
     
    • Подобається Подобається x 14
  19. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Звідки беруться діти?

    а я знала, що діти беруться з маминого живота, тільки от як туди потрапляють - ніпанятна. треба було з"їсти спеціальну таблетку і дитина там виростала - о, як заплутано
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Звідки беруться діти?

    Згадала! Я вірила, що в кожної дівчинки в животі є багато малесеньких діток (розміром десь з пупсиків, якими ми так колись любили бавитись), які починають рости і народжуватись, коли вона виходить заміж :D Ще думала, що ріжуть животи абсолютно всім жінкам (хоча моя мама народила нас трьох без кесарського)

    Ще згадався один момент: мені було десь 4,5 років і до мами в гості прийшла її знайома з вееееликим животом (їй лишався десь тиждень до пологів). Я бавилася з її сином, моїм однолітком і спитала: "А чого в твоєї мами такий великий живіт?", на що той всезнаюче відповів: "Та, вона багато вина випила" :D
     
    • Подобається Подобається x 5