Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (3)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Virginia, 16 Листопад 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (3)

    Всі миють-прибирають...а я не можу (та й не сильно хочу). Вчора так активно готувала вечерю, що майже зняла філе з свого пальця. Кров'ю все позахляпувала, :bad:поки знайшла бинт. Ще й Нікуся розридалась, на руки захотіла. Так і носила її, з зірочками перед очима. Дітей не було на кого залишити, тож зашивати так і не поїхала, а сьогодні вже пізно. Бавимося з мужом в лікарню - промиваємо, накладаємо повязки ..Сподіваюсь, хоч зростеться рівно..
    Декілька днів не було інтернету. Сьогодні нарешті дорвалась :girl_crazy: Тільки однією рукою важко швидко писати :girl_in_dreams:
     
  2. tsyganka

    tsyganka Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (3)

    Я теж сьогодні прохалявила з прибиранням, хоча так треба добратися до вікон, а особливо "ваблять" жалюзі у кухні:girl_impossible:
    Проте, була в мене коліжанка і ми робили великодні рукодільні яйця.:girl_tender: Як на мене, вийшло дуже класно і кольорово. Моя напарниця майстриня ще та, тому і придивляється до найдрібніших деталей:girl_nea: Ще отримала від неї в подарунок неймовірної краси шкрябанку, буде у моєму кошичку на видному місці.

    P.S. Приємно було отримати дуже позитивний відгук про великодній сюрприз від файної форумляночки!!!
     
  3. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (3)

    Я сьогодні ходила спочатку на "Південний". Взяла гроші і думаю чи вкладуся купити все, що планувала, може прийдеться вибирати і від чогось відмовитися. Почала ходити і зрозуміла, що не потрачу всі гроші, бо нема на що їх потратити Як результат - нічого не купила і всі грошики привезла додому :) Тепер буду по центру шарити :)Потім ходила на Хресну дорогу від Катедри до костелу Св. Антонія. Було дуже гарно, багато людей було. Вже в Костелі св. Антонія молодь дуже гарно співали, не хотілося йти. Хто ще був, з вас, дівчатка?
     
  4. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (3)

    вчора був прибиральний день, а сьогодні цілий день відводжу для себе!:girl_dance:. виспалася, прийняла душ, мазюкалася різними масками, скрабами, кремами, лосьйонами, а зараз ще й ванночку для нігтів зробила!:girl_curtsey:. тепер чекаю коханого, має прийти на обід. а потім піду на манікюр і певно на стрижку - кінчики освіжити і, мабуть, чолочку зробити:)
     
  5. Farfalla

    Farfalla Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (3)

    Ото сизю і тішуся, цвіту та пахну :girl_in_love: отримала презентик від форумляночки, так приємнооооо! неймовірна палітра емоцій зараз в душі :girl_angel: від того і настрій такий файний-файний!!!
    А ще вчора ми їздили в моє рідне місто Стрий :man_in_love: там так спокійно, тихо... побачила всіх рідних-дорогих... на душі, в календарі - ВЕСНА!!! І це прекрасно :girl_dance:
     
  6. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (3)

    до мене зранку вже сусід приходив, він в мене страшний садівник, вже на пенсії, і понаносив мені багато вазонків, любить він мені от так от час від часу понадавати трохи всякого! уявлення не маю як то все називається, тому хіба зараз візьмусь за фотографування і буду питати у відповідній темі у дівчат, що то за "звір" такий! а ще в мене зацвів гіацинт, я купила в лютому цибульку, і от нарешті він гарно в мене розпустився, і все так гарно пахне в хаті!
    треба мені йти за продуктами, а я сиджу і квіти лиш розглядаю! весна!
     
  7. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (3)

    Паскудний сьогодні день... Почну із того, шо нові класні черевички понатирали і ледве ходжу третій день. Як їхала зранку на роботу, таксист наїхав на якусь яму, і колесо не те що пробите, а пошматоване. Довелося чекати на іншу машину. Трохи мороки було з чеками... На роботі - як завжди, рахувала хвилини до кінця зміни. З того всього забула матеріали з англійської, тому повчитися не вийшло. Взагалі абсолютно все, що запланувала, - пішло коту під хвіст. Зараз сиджу втомлена і зла.

    Завтра на роботу з 8.00, то хоч не буду серед ночі вставати
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (3)

    я аналогічно.
    причин ніби дуже й нема, а все одно шось не то.
    не можу сісти за диплом. не розумію звікди в мене таке хронічне небажання то починати. відраза від одної думки. можливо, через відсутність пар і хоч якоїсь видимості навчання я вже себе з цим не асоціюю. навіть більше, для мене це вже ніби пройдений етап. а зря, бо може стати дуже навіть непройденим- шо роблять якшо раптом не захищаєш дилом? :girl_crazy:
    і взагалі, я сьогодні не маю натхнення ні до чого. все якось рівно і прісно. :girl_in_dreams:
     
  9. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (3)

    Чудовий день!! сьогодні чотири роки, як ми з коханим разом!
    З раненька поїхали і подали заяву в РАЦС, вже 1 червня будемо одружені :)
    Сходили двоє на масаж, погуляли по КК , а на вечір забронювали квитки на Титанік в 3д,ох і наплачусь :girl_crazy:
    ну і подарунки ще маємо купити :girl_dance:
     
  10. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (3)

    першу половину дня провела на кухні і за прибиранням. Діти поснули і спали аж 2 години. Я собі трохи відпочила за вишиванням. Вибрались на вулицю і змокли(((( Тре було зранку йти гуляти. Настрій невизначений, ще й здоров"я кульгає
     
  11. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (3)

    Ми вас бачили. А як це ви на транспорті (самокат, велосипед) і змокли???

    А ми щось і вночі не спали і вдень. Вибрались на вулицю, то пес дитину розбудив. Йшла собі господиня з песиком і давай його запитала де палка, а пес палку загубив і як почав гавкати що аж я настрашилась. А потім дощ почав... Не мій сьогодні день явно....
     
  12. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (3)

     
  13. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (3)

    Блін, як то фігово, коли діти хворіють...я й забула що це, ще з часів Болгарії не мали ніяких застуд...
    Атмосфера - пригнічено лікарняна. Дітьо проситься на двір. Другий день меню - два кусочка хліба, пів яблучка, компот. Все решту вертає фонтаном. Температуру як заклинило на місці, поки тримаємось без збивань і без медикаментів. Вночі -"мама носи мене", вдень - "мама на ручки"... Ще й тато наш з роботи раніше 9-ї не приходить.
    Кажуть за вікном потепліло...і ще св"ята скоро...ех..вирватись би хоч на годинку провітритись, бо я вже як бліда поганка...
     
  14. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (3)

    особливо,коли 2 підряд....:girl_devil:хоча мої коня б з"ли...вже не знаю,що виварювати-всі троє тиждень цілими днями вдома,то я на автоматі-варю,годую,мию..варю,годую,мию...
    от і зараз список продуктів пишу і меню на вихідні складаю,бо родичі точно 2 дні в нас туситимуть,ще й моя мама приїде...
    завтра хоч провітрюсь-мушу Любчика на підготовку завести:girl_spruce_up:
     
  15. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (3)

    А ви точно нас бачили? Бо сьогодні ми гуляли тільки з візком ;)
    А я переживаю, щоб Оленка не захворіла. Щось була заснула 2 раз, потім прокинулась і постійно нила.
     
  16. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (3)

    з врочистості: була на УЗД щитовидки, ніби все добре, порівняно з минулим роком

    з прози : знов треба дітей водити на процедури - одного на електрофорез сечовика, другу в очне відділення
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (3)

    Помила ще три вікна. Приготувала сирник, надіюся вийшов... Все було б гарно, чекаю чоловіка, але подзвонила свекруха, сказала дуже сумну звістку-померла мама її чоловіка :sad: , а він з моїм чоловіком працює, повертається додому і ще навіть нічого не підозрює..:sad: Сумно...
     
  18. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (3)

    А я нині встала з самого ранечку і до стоматолога. Висиділа півтори години в тому кріслі, насправді більше було переляку ніж тої болі з уколом, але не в тому річ. Прийшла додому і розболівся мене інший зуб, зато той що болів перестав. Ну шо за...:girl_devil: Вихідні на носі, мені ше тільки з тим зубом панькатися бракувало.((
    Завтра он врочистість- ідемо на день Народження до чоловікового племінника, а я там напевно за столом тільки очима кліпати буду. Бо все зуби... зуби...:girl_sad:
    Мій малий пустунчик під час прогулянки так льотав по вулиці, що штанята загубив, потім ніяк не давав підтягнути, ледвом догнала. Так файно було, коли вчора мав більш врівноваженого друга. Так вони гарненько бавилися, любо глянути було, я навіть пару хвилин на на лавочці посиділа:girl_claping:, а нині біжить, кричить, та й біжить і кричить, куди біжить сам не знає, де мама- не важливо.:girl_impossible:
    В вечір після того, коли покладу малого спати маю "врочистість"- треба здати чергування, видраїти все і скрізь. Так в нас є на спільних умовах, чергуємо, прибираємо по черзі. Надіюсь я вже в останній раз, бо... не знаю що "бо", коротше кажучи надіюсь до наступного разу нас вже тут не буде.:girl_blum:
     
  19. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (3)

    а я відсиджуюсь на роботі, хочу ще трохи сьогодні повишивати, не робочий сьогодні день, мабуть того що не нападав на мене роботун
    На свої вихідні їздила до батьків чоловіка, допомагала робити ковбаску домашню на свята і кров'янку і навіть тушонку. Словом, напрацювалась я :ed4d70def841dc74b57
    А ще так гарно їхати в поїзді, коли за вікном сонце, людей у вагоні мало і слухаєш файну музичку, я відпочила душею ;).
    Попереду робочі вихідні і вже можна буде готуватись до Великодня. Ми з чоловіком подумали і вирішили таки поїхати на день-другий до батьків, і їм приємно і нам добре.
    Мала я на днях епопею з числами. Взагалі цього місяця погано рахую, то чоловік трохи нервував. А я і не проти була б помилитись :girl_crazy:
     
  20. Farfalla

    Farfalla Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (3)

    а я цілий день чекала, що прилетить добра фея і зробить порядок вдома :girl_in_dreams:
    не прилетіла :girl_cray:
    пилосошу, все складаю на місця, доцік не дає засохнути: все наново розкидає :wacko1:
    мрію про 10 хвилин тиші з кавеллою, книженцією... просто з собою :hang1:
     
Статус теми:
Закрита.