Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (10)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Shamna, 27 Січень 2016.

  1. Melian

    Melian Well-Known Member

    Ми теж на самоізоляції через ковід. Чоловік заразився на роботі, тож ми з донькою перейняли естафету від нього і вже тиждень хворіємо з перемінним успіхом. Найважче переносить малеча - спочатку висока температура, зараз на рівні 37-38, рідко коли нормальна. Стараємось активно лікуватись, бо сидіння вдома починає давити на голову. При тому мою роботу ніхто не відміняв. Паралельно з лікуванням я в телефонному режимі вирішую ряд робочих питань, роблю ремонт нашого торгового приміщення і шукаю нову людину в штат. Загалом, дні проходять насичено, але мамкання з боку і відсутність можливості сконцетруватись лише на сопливому носі дитини чи на роботі з клієнтом таки сильно вибивають з колії. Хочу знову розділити ці сфери, бо так недовго й вибухнути:)

    Надіслано від мого meizu M8, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  2. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Зайшла на форум-свято!
    Але прийшло попередження, що потрібно після місяця оплачувати і тут я випала ..за що..
     
    Останнє редагування: 7 Лютий 2024
  3. La esposa

    La esposa Moderator

    За що оплачувати?
     
  4. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Так і не зрозуміла.
    Наче б то , платформа Tapatalk вимагає підписку.
     
  5. La esposa

    La esposa Moderator

    Аааа, ну я нею не користуюсь, тому і не була в курсі. Відписуйтесь і заходьте так
     
    • Подобається Подобається x 1