Звична ніч: чому не спиться?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Liliyah Romanova, 21 Березень 2011.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А в мене сьогодні страшенно скрипів дах, доня крутилась. І я від того всього не спала. Та до телефону не лізла, бо світить, і доня тоді цілком би прокинулась. Ех, коли ж то я висплюсь???
     
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Хоч, гепнула Барбовальчику, але відмічусь тут, хоч раз. Кожен раз,якось невдобно шоподумають))).

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  3. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    о 19 00 - очі злипаються, ноги ледь волочуться, навіть немає сил іти готувати вечерю. 00 00 - може якесь паті? генеральне прибирання? може почитати щось в неті? Очі відмовляються закриватись! І що зі мною таке? При тому що кожного ранку в 6 40 підйом :sad:
     
  4. TinaAntonina

    TinaAntonina New Member

    А в мене інша проблема, панельний будинок через який все чути:girl_sad: Як з одної сторони хтось хропить так сильно, з іншої хтось миється в ванній, зверху дитина дуже капризна постійно плаче, а знизу неадекватна сусідка цілу ніч дивиться якісь передачі, переважно політичні, а під ранок мультики.:girl_mad: А на роботу я встаю кожного ранку десь в 6 ранку. Це просто жах.:girl_sad: Хоть бери і шукай якусь нову квартиру.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Досить глупа ситуація: зробила вранці каву, яку вийшло випити лиш ввечері. І що найобідніше я то випила лиш 2 ковтки, а чоловік ціле горнятко. Я не сплю, а чоловік так хропе, що вікна здригаються....
     
  6. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Дивлюся "Зважених і щасливих". Останній тиждень перед фіналом)
     
  7. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Доня втікла від синочка в його кімнату - він крутиться - не дає їй спати. Чоловік приспав малого на нашому ліжку. А мені лишається йти до малої в кімнату спати?...
     
  8. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Не спиться....та й добре, бо сни вже котру ніч такі, що краще не спати.
    Мозок , певно , вирішив довести мені свою головнокомандність.. А я що ? Я й так це знаю . Але йому не йметься.
    Тому піду послухаю, як моє дитятко сопе..:heart:
     
  9. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Опять пяяять)) не знаю, який то рівень енергії має бути в людини, щоби начинати порядки на кухні посеред ночі.. явно не мій з графіком роботи по 12-14 годин на добу ;) добре, що скоро моє "гостювання" закінчиться хоч висплюся)))
     
  10. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    О, знайшла, звична ніч, чоловік по графіку в бані, а мені не спиться))
     
  11. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Ця ніч просто капець, майже не спала. Спочатку відходила після візиту до стоматолога, поспала десь 3 години і все, потім проснулась і чула як шумлять в одному підприємстві, яке працює по ночах:girl_devil:, потім під вікнами верещали скажені сексуально стурбовані коти:girl_crazy: :facepalm:, потім в сусідів гудів їхній дурнуватий кран, який вони вже місяцями не можуть зремонтувати, і він вічно гуде на кілька поверхів, то в першій ночі, то на світанку:negative::nea::aggressive:. До будильника 2 год і я вже певно не засну:sad::mda:.
     
  12. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Може, то які магнітні бурі? Бо я, теж крутилася, вертілася, до 4 год, вроді подрімала, і все. Вже встала, бо не можу отак просто лежати)) Доброго ранку!
     
  13. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Козенятко доброго ранку!:girl_smile:Може і бурі, я теж трохи метеочутлива, я так і не заснула, просто лежала, відпочивала, набиралась сил хоч так.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Хм...і знову я в цій темці, але як кажуть сама винна, не треба було пити міцної кави ввечері, навіть не дуже пізно, навіть за новим рецептом, навіть дуже смачної:girl_impossible::girl_in_dreams:Зате скільки часу для себе і ніхто не заважає:connie_pull-pigtail
     
  15. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    З понеділка ще жодна ніч не була спокійна. То прокидалася від кошмарів в 4-й і не могла далі спати, а цю ніч взагалі встала в 1:00 і до 4-ї ходила по хаті. Вже і валеріанку пила, і чай з меліси, і читала, навіть голову помила серед ночі. Чого ж я так гружуся своїми проблемами... Від того мені хіба гірше фізично, а результату всеодно нема...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 7
  16. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Можливо спробуйте розслабляючі медитації перед сном.
     
  17. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Прокинулася сьогодні в 4:30 з чорними думками про майбутні пологи. Заснути вже так і не вийшло. Тож досліджувала відгуки про ВППК. Так нічого втішного для себе не знайшла((
     
  18. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 27 Січень 2020
  19. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

     
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Всю ніч не спала...І цей допис навіть не знаю куди правильно, бо від всього аж трясе.
    Розмовляла у вечері з мамою, і тут нам в город влетіла автівка. Машину зупинила огорожа, через дорогу пожежна частина і відповідно всі повибігали і почали витягувати розбиту машину. Коли зібрались інші сусіди, всі вирішили "домовитися", бо "з ким не буває, дощ, відмовили тормоза" і коли виліз водій, який навіть на ногах не стояв, всеодно всі доказували "що то дощ і слизько". Пожежники відмовились викликати поліцію, коли запитали як з мобілки викликати поліцію - вони не знають і це не їхня компетенція, як приїхала поліція - всіх як вітром здуло і ніхто нічого не бачив і не чув :sad: І знаєте що добило, поліцейські переконували, що краще "домовитися", а ніж оці всі протоколи скаладати, бо "то вам дорожче, водій вам все поремонтує, а так експертизи, розслідування...". Що за країна? А якби по тротуару хтось ішов? Як так можна... Я розумію знайомий, але є ж якісь правила і розумний глузд. Машину забрала родина, бо поліція відмовилась і сказали що ще реально поремонтувати :)
    Всю ніч про це думала, ніколи не думала що все так запущено :sad:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5