зустріч форумчанок

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Komashka, 7 Жовтень 2007.

  1. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: зустріч форумчанок

    Альбо так. Але ж і чоловіки часом з таємничим виглядом збираються разом обговорити тему на кшталт "Виводити війська з Іраку чи ні?" І супляться коли кобіти лізуть в їх маршальські справи) Ну то кесарю - кесареве)) Але й Комашка має право на своє зібрання, якщо знайде одномців..чи то однодумчанок))

    Додано через 5 хвилин
    2 Черешенька. Це всього-навсього приклад.. Який вже спав на думку)) Лише для того, щоб не рубали нічийого починання на корні:)). Люблю людей з ентузіазмом, за який завжди і вболіваю.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: зустріч форумчанок

    Не про виготовлення :), а про те, що вечірнього осіннього вечора для підняття настрою і просто для наснаги спілкування пасує келих або два доброго французького вина (я пошановувач тільки французького червоного ;)).

    Додано через 4 хвилини
    І я люблю. Але з досвіду: ентузіазм буває частіше на словах, ніж на ділах. В мене більшість знайомих завжди захоплюються усіма моїми (і не тільки моїми) ідеями, але коли справа доходить до прийти, організувати і щось самому зробити, - на тому все й закінчується.

    Але Комашку у бажанні зустрітися підтримую. Можна, й "про мистецтво і нас у ньому" також поговорити (це такий тост завжди мого чудового друга, тому як цитату беру в лапки :)).
     
    • Подобається Подобається x 1