Зрада чоловіка, що робити? (2)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем buhgaltersha, 26 Серпень 2014.

  1. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    це все нормальна реакція ображеної жінки.
    отут згідна на всі сто.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Для чого впадати в крайності? Маєте, що сказати чоловікові - скажіть. Про себе скажіть, про свої почуття і образи. І дайте йому час все обміркувати і зробити те, що він має намір зробити. А ви постійте збоку і поспостерігайте. Ваші дорікання допоможуть вам лиш тим, що вилиєте свій негатив. Знайдіть інше місце для відходів.
    --- дописи об"єднано, 31 Травень 2016 ---
    Оце і називається дати час і простір. Але для того треба мати мужність.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    оце все треба зробити, тільки не форумлянці, а її чоловіку. Ще от вона буде думати, а що ж то було? А може, любов? аааа, ну тоді ок, хай собі любляться? В даній ситуації я повністю на стороні жінки, і розсусолювати на тему що ж то в них було, вважаю недоцільним і шкідливим для форумлянки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Не подобається Не подобається x 1
  4. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Діти, співробітники, батьки? Можна в тирі постріляти, звичайно, але на чоловіка вилити - не так вже й несправедливо.
    Струсити - це називається не дати ні часу, ні простору. Будь мужчиною, прийми рішення вже і зараз. Ситуація розвивалась не перший день, кому, як не тобі, її найкраще знати і приймати рішення. Ні - то ні, я все вирішую на свій розсуд, але тоді прошу всі свої ну.. може.. і умови лишити собі. І тоді відкриється для нього часопростір довжиною в життя.. хай подумає, що наробив.
    100%
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Ви не повірите, але все це я пишу власне тому, що я на стороні жінки. Можна до посиніння вити, що чоловік сук@, але як це допоможе вирішити проблему? Бля@дства прощати не можна. Якщо любов - відпустити, бо не буде життя. Якщо одноразово і реальне помутніння, то вже на розсуд жінки. Якщо жінка не розбереться втому всьому, як вона зможе прийняти правильне для себе рішення? Знову вірити в чоловікове бла-бла-бла?
    Якщо в цій ситуації для @AdFeja єдиний вихід, то розрив - то хай не думає, дорікає і т.д скільке душа бажає.
    Як пише Луїза Хей, за все, що відбувається в нашому житті, ми відповідальні на 100%.
    --- дописи об"єднано, 31 Травень 2016 ---
    Тобто? Якщо він "прийме рішення" залишитися в сім"ї, то жінці прийняти його рішення як нічого і не було? Виставляти умови? Які? Що це більше не повториться? Ну-ну...
    --- дописи об"єднано, 31 Травень 2016 ---
    Психолог, священник... не підходить?
    В будь-якому випадку, зрада - це психологічна травма для зрадженої. Це само не розсмокчеться. Потрібна допомога. Чим допоможе зрадник?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Якщо чоловікові байдуже, "вирішуй сама", то тоді як? І якщо "не говори так зі мною, бо недобре буде", то як бути? Я бачу пасивну особину з ураженим самолюбством. Може, він би ще більше оптимістично пірився, якби був потрібний коханці. Але, очевидно, так не є. А дружина, схоже, просто не потрібна йому. Вижене - ну то вижене, будуть жити - ну то будуть жити, якось так. Ну і той факт, що дружина за нього активно не бореться, а вимагає самому зробити вибір, теж б"є нижче пояса. Бідний хлопчик.
    Хорошому взагалі-то мужику багато що і простити можна. Тим більше помутніння і разові зальоти. Але отаке ніяке..
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    як вона одна може розібратися в тому, що нагаратав її чоловік? Поясніть мені. Якщо він не йде назустріч, не пояснює ЧОМУ він так зробив, що йому бракнуло в той час. Не перекладайте на неї всю вину.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  8. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    А ви не приписуйте мені того, що я не робила.
    Треба сісти і поговорити. Спокійно і без дорікань.
    Я так розумію, що в цій ситуації чекається, що він приповзе на колінах і буде чергувати під дверима, осипати квітами і т.д. Ви перечитали белетристики. Нє, є такі, звичайно. А шо толку з тих всіх рухів? Типу, раз красиво, значить можна пробачити? Можна, тільки глибинної проблеми це не вирішить.
    --- дописи об"єднано, 31 Травень 2016 ---
    Як жінка хоче.
    --- дописи об"єднано, 31 Травень 2016 ---
    То в чому проблема? Вивалити на хлопа всьо гімно, яке він наколотив. Поставити його номер в чорний список. Розлучитися. І забути.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. zetta

    zetta Well-Known Member

    До священика і психолога йде той хто от-от зрадить, шоб не наламати дров. А людина яку зрадили має десь бігати шей гроші платити? Болить , і той хто винен нехай знає і слухає . Дехто йде мовчки , шось обривається і йому вже не важливо щоб чоловік/жінка слухали .
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Дівчата, він хірург! А в них, як в програмістів, все логічно в причинно-наслідковому звязку!
    Не буде він валятись і волати "прасті , любімая, я больше нікагдаааа!"...
    Але якщо дружина цього очікує, чи потребує, то тре сказати , що "давай, к@бель ти ср@ний, 3 рази на день по 10хв протягом 5 днів.... і тоді я подумаю"
    В його голові визнання самого факту і повідання слів :"вибач і вирішуй"- це якби він поклав голову під ніж гільйотини і сказав: "рєшай сама!"

    --- дописи об"єднано, 31 Травень 2016 ---
    @Lasti,
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    правильно. повторюсь-якщо він йде назустріч. а не стає в позу. Якщо видно, що він хоче загладити свою вину, що він її відчуває насамперед, ту вину.
    ну з Ваших слів випливає саме так.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    :hang1:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    так, для того, щоб знати, як їй жити з почуттям того, що її зрадили.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Якщо читати мої слова, а не поміж ними, то з моїх слів випливає порада, як це все пережити з найменшими втратами для себе. Це називається рухати власною дупою, а не чекати, що хтось порухає за мене. Може і порухає, але чи отримаю я те, що мені потрібно.
    --- дописи об"єднано, 31 Травень 2016 ---
    десь так :drinks:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    А до речі, так! Якось я психологію програмістів упустила. Якщо хірурги такі самі, то це дійсно так. Слова лишнього не доб"єшся, в голову загадочну не залізеш. Якщо не йде від вас - значить, щось вагоме тримає, може й справді любов. А оті сюсіпусі у вайбері - то для різноманітності, чи що, я ж кажу, в тих головах тєжко розібратись. А "вирішуй сама" може значити не "мені все пофіг", а "вирішуй, чи я, такий мерзенний кобель, тобі потрібний, я все прийму і витримаю, заслужив". От тільки прохання не наїжджати якось не вписується в цю ідеальну картинку "косноязичного, но любящего мужа". Хоча, треба ж якось і гідність свою чоловічу проявити. Насправді, хз, як з того вийти так, щоб всім було добре. Найкраще би, звичайно, відверто, гарно і довго поговорити з ним. Бо уявляти можна будь-що.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  16. zetta

    zetta Well-Known Member

    @shparynka , жити далі .... Коли не даєш раду з тим жити. Форумлянка тільки дізналась , тут не те що жити а ше не дуже віриш що таке відбувається з тобою . Трохи є різниця .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Молітва почута)))))
    --- дописи об"єднано, 31 Травень 2016 ---
    Вписується. Називається - не добивай.
    --- дописи об"єднано, 31 Травень 2016 ---
    Коли не даєш раду - йдеш до того, хто може, а головне знає як, допомогти.
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    істерично сміюсь. Це вона таке має казати на його слова про наїзди.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  19. MilkyWay

    MilkyWay Member

    Тема зради чоловіка цікаво подана і обіграна в російському комедійному серіалі (20серій по 25хвилин) "МАМОЧКИ".
    Там і сльози, і емоції, і помста - головна героїня показала весь спектр вчинків, до яких вдаються зраджені жінки.

    Рекомендую подивитись цей серіал, він принесе розрядку і багато позитивних емоцій.
    А, можливо, і надихне новими ідеями і думками:girl_yes:
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Людоньки, я плакаю, ні, ридаю з розчулення.. Мені вже хлопа шкода! :girl_crazy: Мій вердикт - придивитися уважно до його поведінки, розговорити на предмет "чому і нащо ти так" (для самозаспокоєння) і.. якщо це не клінічний випадок - простити. Ми же добриє :girl_angel:
    Мене тільки його зацікавленість тою жінкою, більше ніж сім"єю серйозно турбує. От дуже серйозно. Що його до цього спонукало? От чисто для себе жінці би з"ясувати. Бо поки не розгребуть ту ситуацію до гвинтика - життя не буде. А шанси є.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2