Зрада чоловіка, що робити? (2)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем buhgaltersha, 26 Серпень 2014.

  1. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    от і я не можу, пішла до батьків.
    Дзвонив ось кілька хвилин тому, вперше за ранок, не витримала, сказала, що ТІЙ він відразу писав "доброго ранку" щойно очі пролупив, а про мене згадав під обід, хоча божився, що все виправлятиме... То сказав, що я на нього наїжджаю і якщо буду продовжувати в тому ж дусі, то нічого добрго не вийде з цього. Можете кидати тапками і казати, що я тут не права, але я не можу інакше, не можу спілкуватися так, ніби нічого не сталося.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  2. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Няшечка. Значить, так він хоче все направити.. Я не знаю, що ще додати. Здається, ви в цій історії - єдина, кому "не все одно". А може, так по чесному - також "все одно"? Словом, заспокойтеся, подумайте і прийміть правильне для вас рішення.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Подобається Подобається x 1
  3. zetta

    zetta Well-Known Member

    @AdFeja , права! І маєте повне право ображатись , вимахуватись , вліпити по морді . І качати права. І він ще нічого не встиг виправити , жодного подвигу а вже бачте дух йому не такий ! Не хами мені інакше не по миримось , не говори те що я не хочу чути - бо я не буду доказувати що люблю . Фу .

    Бажаю вам успіху зробити так як буде найкраще для вас і дитини .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  4. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    а за що кидати тапками? я б теж не змогла спілкуватись так як і раніше, найгірше в цій ситуації байдужість вашого чоловіка
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  5. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    а який він варіант розвитку подій пропонує? щоб ви все забули, пробачили, повернулися і більше нічого і ніколи не згадували? ще й вас винною хоче виставити.
    та я думаю, що мало хто б, зміг спілкуватися так ніби нічого не сталося. тому ваша поведінка мені зрозуміла.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Leila

    Leila Well-Known Member

    А що добре може взагалі вийти?? Мало того що спілкується з іншою жінкою, так ще й не наїжджай
     
  7. Chekay

    Chekay Well-Known Member


    тапки зараз кидати - то остання справа, але даремно Ви так - як на мене, не варто згадувати щоразу йому про ту ...ем жінку, про те що зрадив і як Ви себе почуваєте після того - так, про ситуацію у вашій з ним родині - так, а про неї - ні. І взагалі скажіть йому раз на його
    його ж словами - роби як знаєш, чи як хочеш, тоді і побачите чого він насправді хоче
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    та ну перестаньте себе винуватити. То він не все зробив щоб не зрадити. Це його дії і його відповідальність.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  9. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    ой ви ж подивіться, які ми ніжні :girl_devil: і не говори, і не наїжджай. Ви можете кудись хоча б на пару днів поїхати? Сама?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. zetta

    zetta Well-Known Member

    Маю знайомих де чоловік "напартачив " але він стояв на колінах , просив і благав . Він зробив все щоб жінка забула про той косяк , шкода що помер молодим але навіть як все налагодилось він кожен день доказував ій свою любов.
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    і буває ж таке ...
    шото скоро він здувся
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  12. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Бажання проконтролювати ситуацію там, де проконтролювати неможливо. Це виснажить в першу чергу контролюючого і стосунки зруйнує, швидше за все, повністю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    На жаль, не можу. Та й я настільки звикла бути сама (на роботі в кабінеті одна, подруг немає), що скоро розівчуся з людьми спілкуватися )
     
  14. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Він взагалі дивно поводиться. Таке враження,що йому нема що втрачати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  15. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    @AdFeja, ваша поведінка має залежати від того, що ви хочете отримати в кінцевому результаті. Хочете повного розриву - продовжуйте дорікати. Хочете налагодити стосунки - візьміть тайм-аут, не спілкуйтесь з чоловіком, знайдіть собі професійну допомогу (психолог, священник). Треба проаналізувати в чому причина того, що сталося.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    в сенсі? в чому причина, що він зраджував? Чи в чому причина, що він і вибачатись не спішить?
    Та приблизно однакова причина. Але в мене нецензурні назви поки в голові, то писати не буду.

    За стосунки відповідальні обоє, але є межа, коли рішення приймає людина САМА. Ну припустимо жінка погана (ну він так думає), то чого чоловік не вибрав психолога, священника чи розлучення, а вибрав коханку? Це його відповідальність.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 4
  17. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Можу припустити, що це захисна реакція. Коли людина почуває свою провину, то шукає на кого її перекласти, ну не себе ж звинувачувати. А тут жінка з наїздами - і опа, винуватого назначено.
    Для того, щоб чоловік усвідомив, що наробив, йому треба дати час і простір. Не усвідомить - нема чого з таким марнувати своє життя.
     
    Останнє редагування: 31 Травень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  18. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Тобто, мене принизили, а я маю мовчати і навіть слова не сказати? Чи кидатися в ноги з благанням "Коханий, пробач, що я про все дізналася, не йди від мене!"? Та ще вислуховувати умови, які мені виставляють задля збереження сім’ї? Для мене таке занадто.
    Я вважаю, якщо вже чоловік каже, що вона зробить все, щоб виправити ситуацію, то він це дійсно ЗРОБИТЬ, а не лише буде говорити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  19. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Власне це теж потрібно проаналізувати. Що це було - банальне бл@дство чи захоплення, яке помутило розум. Виходячи з цього можна думати про налагодження/розрив стосунків. Бо що толку, що він вибачиться, якщо це будуть лише слова?
     
  20. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Та все він усвідомлює. І ніц то його не хвилює. Може, почне хвилювати масштаб проблеми, коли речі вже буде перевезено і аліменти призначено, і з коханкою в подальшому не складеться. А наразі - то все водичка "ну я не знаааю.. самааа давай... люблююю.. і ту люблюю.. платтячка-синочки". Його б так добре за плечі струсити. Бо лежить каменем, і думає, що всі проблеми пропливуть мимо і самі вирішаться найкращим для нього чином. Та, і Боже збав до нього фиркнути, нечемна жінко. Поваги вимагає, щоб не наїжджала..
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3