Золотистий стафілокок

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Myroslava82, 24 Серпень 2010.

  1. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Золотистий стафілокок

    діти до 3 років, особливо ті, що не на ГВ, мають знижений імунітет, він ще "не розпрацювався", окрім того в дітей фізіологічно завужені носові ходи, тому є схильність до частих сопельок, а від сопельок і кашель. А кількість стафілококу до того не має ніякого відношення. Одні мають його у великій кількості, і не хворіють, бо є добра опірність організму, інші мають в мізерній кількості і часто хворіють, що ще раз доводить вірність того - що справа не в стафілококу, а в слабкій опірності організму (ослаблений імунітет). А зміцнювати імунітет можна і треба різними способами, але в першу чергу це нормальне харчування, налагоджений режим сну і відпочинку, здорова емоційна атмосфера навколо дитини, помірні фізичні навантаження та загартовування. В психології є теорія про те, що часто хворіють ті діти, яким бракує батьківської уваги, і вони в такий спосіб привертають до себе маму.
     
  2. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Золотистий стафілокок

    В нашій ситуації можливо дитина має аж занадто маминої уваги. Та й на ГВ була досить довго, доти, доки сама не відмовилася.
    Про стафілокок зрозуміла, дякую. А от для чого наші лікарі мам залякують не ясно, хоч вбий.
    Про загартовування ше почитаю. Імунітет в нас справді слабкий, а попереду школа. Сподіваюся, шо наступна зима в нас буде краща, ніж попередні.
     
  3. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Золотистий стафілокок

    То, може, ви створили занадто тепличні умови для своєї лялі?
    Ой, мені лікар сказав, щоб я нікому не признавалася, що в мене є стафілококи! :girl_haha::girl_haha: А мої стафілококи дохтора мали в носі - самі собі пішли геть :)
     
  4. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Золотистий стафілокок

    І мені цікаво, про антибіотики, правда. У Христі з народження сльозилось праве очко, нам лікар казав що то забита протока і до рочку пройде. Ну ми нічого і не робили. Але в 7 місяців вона сильно захворіла простуда+коньюктивіт на два ока і потім все завершилось запаленням вуха. Звичайно, перше ми мазали очі якоюсь мазькою в перемішку з каплями (каплі діяли краще), очі не дуже проходили але було легше. А коли почали курс антибіотика від вуха то пройшли ОБИДВА ока, і заражене і те де нібито протока була забита. От і я не розумію чи протока просто прочистилась, чи око було заражене з народження і вилікувалось антибіотиками, чи все до купи.
    Або стафілокок (шутю).
     
  5. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Золотистий стафілокок

    Зробіть ласку, розшифруйте: "вузький ніс -> схильність до підвищеного виділення слизу -> кашель".
    Бо я з причинами/наслідками в цьому твердженні починаю гальмувати.
     
  6. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Золотистий стафілокок

    Думаю, шо так воно і є: мені часто казали, шо я її дуже кутаю. Але чим більше вона хворіла, тим більше я переживала, і тим більше кутала. Буду пробувати по-іншому, типу по Комаровському з розумом. Мусить бути все добре.
     
  7. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Золотистий стафілокок

     
    Останнє редагування: 25 Серпень 2010
  8. Lithium

    Lithium Active Member

    Відповідь: Золотистий стафілокок

    Звичайно тоді коли вже нічого не допомагає, то питань не має, але ж якщо можна спробувати менш шкідливі механізми лікування ( про шкідливість антибіотиків це інша тема) тим більше якщо дитинка і так ослаблена, то для чого ще більше погіршувати ситуацію. Просто треба знайти хорошого лікаря, який допоможе, а не нашкодить.

    ---------- Додано в 05:06 ---------- Попередній допис був написаний в 04:58 ----------

    Давайте будемо уточняти коли його кількість трошки перевищує допустиму норму, то так здоровий організм сам справляється, але коли його є на багато більше і організм ослаблений то тут вже потрібна допомога.

    ---------- Додано в 05:09 ---------- Попередній допис був написаний в 05:06 ----------


    ---------- Додано в 05:18 ---------- Попередній допис був написаний в 05:09 ----------

    В мене в дитини біфідобактерії і молочнокислі були поодинокі, а зате стафілококу і ще крім нього стільки всього що мене у лікарні запитали де ми того набрали( дякую нашим ПБ), за два місяці вивели все при чому без проблем, уточню дитина на ШВ, тобто це ще важче. Причому пробіотиками і бактеріофагами.
     
  9. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Золотистий стафілокок

    Напрошується (хибний) висновок, що здоровий організм, отримавши "збільшену порцію", адназначна потребуватиме лікування.
    На здоровому тілі кількість не буде "перевищувати". (я так думаю)
     
  10. Lithium

    Lithium Active Member

    Відповідь: Золотистий стафілокок

    Я ж не так конкретно висловилась лікувати, а допомагати - дієта, по менше шкідливих звичок, стресів.
     
  11. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Золотистий стафілокок

    ви про дітей?
     
  12. Lithium

    Lithium Active Member

    Відповідь: Золотистий стафілокок