Золотистий стафілокок

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Myroslava82, 24 Серпень 2010.

  1. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Бачила, шо є шось на ту тему, але хотілося б зібрати все те до купи.
    Отже, моїй малій в ОхМатДиті бакпосів показав наявність тої зарази. Але результат був в день виїзду, тому ми приїхали сюди і почали просити в терапевта направлення на повторний аналіз. Ледве впросили - каже, шо то дурниці і нічого лікувати не треба. Дивно? Результатів ше нема, але я б хотіла знати, чи в когось таке було і як лікували. В інтернеті знайшла 2 варіанти: антибіотики і гомеопатія. Шо робити і як не знаю. Підкажіть будь ласка:girl_impossible:
     
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Золотистий стафілокок

    [flash]http://static.video.yandex.ru/lite/fed-vmf/uvyv037l8z.2803[/flash]

    ЗІ: можна зачиняти тему?
     
    Останнє редагування: 24 Серпень 2010
  3. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Золотистий стафілокок

     
  4. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Золотистий стафілокок

    ТАК за контру на вакцини голову знімуть і на ТБ не пустять. Оно йому треба?
     
  5. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Золотистий стафілокок

    Якшо повважаєте за потрібне, ну то значить можна.
    А якшо все таки ні, то хотілося знати чи мав хтось справу з такою заразою. Мала дуже часто хворіє: як не ангіна, то фарингіт, плюс приписують ше й хронічний фарингіт. За місяць липень ми мали два рази гострий фарингіт і фаринготрахеїт. Чи є така можливість шо в тому винний той безобідний сусід стафілокок.
     
  6. Neitiri

    Neitiri New Member

    Відповідь: Золотистий стафілокок

    Розповім вам свою історію. В моєї доньки вже цілий рік з"являлися фурункули і карбункули. Це звичайно ж був жах... Але ми справилися!!! Отже так, вам необхідно знайти хорошого спеціаліста-імунолога (наша - в чорнобильській лікарні). Ми здали аналіз на бак посів і це справді виявився золотистий стафіллокок. Лікар прописала дуже сильний антибіотик (і цілий комплекс на додачу ,близько 3 тижнів) і він допоміг! До цього ми лікувалися слабшими ліками і жодних результатів. Так що нам пощастило - лікар справді чудовий. Раджу і вам знайти хорошого спеціаліста, щоб з вашою донечкою все було гаразд!
     
  7. Lithium

    Lithium Active Member

    Відповідь: Золотистий стафілокок

    А можна уточнити як ви задавали той бакпосів? Бо ми тоже здавали і нам крім золотистого стафілококу, висіяли ще купу всього і навіть запалення нирок знайшли, уявіть собі. І ще стафілококи антибіотиками не лікують, якщо б це було можливо то його давно би вже вивели із ПБ і крім того антибіотики ще більше добивають мікрофлору кишівника,де так бушує стафілокок.. Ми лікувалися бактеріофагами, довго але ефективно
     
  8. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Золотистий стафілокок

    В баклабораторії ватною паличкою з горла і з носа. Можливо там справді ше багато різних результатів є, але я особисто їх не бачила (знайому брала результати і коротко розказала, шо там знайшли той стафілокок і відразу вияснили 5 антибіотиків, до яких він чутливий.)
    Насправді, я не дуже зрозуміла, шо там і до чого, тому ше шукаю, питаю, вичитую.
    Якшо я все правильно розумію, то в нас він не в кишечнику, а в горлі і в носі, тому і провокує хвороби.
     
  9. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Золотистий стафілокок

    колись в схожих темках була фраза лікаря, щось на кшавт: дайте дитині ложку бруду і не морочте собі і лікарям голову. Треба боротися з першопричиною - ослабленим імунітетом, а не лікувати повітря.
     
  10. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Золотистий стафілокок

    Ну та чого не лікують. Можна визначити до якого мікроба чутлива і тим лікувати. Проблема в тому, що бактерії легко набувають резистентності і не всі антибіотики якими колись лікували будуть ефективними. Тому використовують дуже сильні антибіотики, які крім стафілокока вбивають все. А після такого лікування ой як нелегко відновити баланс. Щодо лікування бактеріофагами, на 100% з вами згідна. Звичайно то значно дорожче на перший погляд, але і значно ефективніше, бо переліковувати не треба. Фаги є вузькоспецифічними.
     
  11. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Золотистий стафілокок

    ні, він в організмі в цілому. просто виявити його простіше мазком
    по дупі такого імунолога, який ще більше добив ваш імунітет. адже антибіотик, а тим більше дуже сильний, є імуносупресором, тобто ще більше добиває імунну систему. ви просто на якийсь час загнали в кут той стафілокок. а взагалі ту штуку дуже і дуже важко вивести з організму
     
  12. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Звиняйте. Дохтур Комаровський російською казав, може не зрозуміли, то я витлумачу: "сусіди" не винні. Живіть з ними нормально, не знущаючись, і буде вам щастя. :)

    ЗІ: пішов краяти на цитати, раз цілу передачу не всі можуть осягнути.

    Пощу укотре:
    http://www.youtube.com/watch?v=M5L6bYec754
     
    Останнє редагування: 25 Серпень 2010
  13. Lithium

    Lithium Active Member

    Відповідь: Золотистий стафілокок

    ГМ, цікаво))) в нас десь місяців з сльозились очки, то одне то друге, діагноз забиті сльозові протоки, вже навіть давали номер телефону до першокласного спеціаліста, а насправді стафілокок промили тиждень бактеріофагом і все проблем ніяких. Вам порада, якщо приписують антибіотики від стафілококу - тікайте від такого лікаря, бо зробите ще гірше своїй дитині.
     
  14. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Золотистий стафілокок

    Від лікаря втекти можна. А від себе?

    На свою голову?
    Мало знайшли?
     
  15. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Золотистий стафілокок

    Буду дуже вдячна якшо Ви мені все витлумачите, пане Левандівко. А ше якшо розкажете і поясните причину хворобливості моєї дитину, буду вдячна ше більше.
    Доктор Комаровський не може знати всього і, так як він просто людина може помилятися. Та й пояснення про стафілокок в горлі я не чула - не було сказано, шо він не провокує запальних процесів.
    І що робити коли аналізи не дуже добрі? Я ж не від нічого робити дитину до ЛОРа відвела.
    P.S. Якшо ви тлумачите з української на російську, то може розтлумачите мені ше й думки французьких і трохи англомовних лікарів?
     
  16. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Золотистий стафілокок

    А бактеріофаг - то не антибіотик?
    Щодо стафілококу - то наскільки я знаю (а знання мої скромні, та все ж), він є у кожної людини, але коли людина ослаблена, ослаблений імунітет, ця бека активізується. Якщо добре спати, харчуватися, не зловживати солодощами та будь-якою іншою некорисною їжею і завжди мати гарний настрій - то стафілокок пропаде. Так було принаймні зі мною. І антибіотик, який мені прописав дохтір у поліклініці, я не пила :girl_tender:
    Не дурно наш народ придумав приказку - добре їсти, довго спати - Бог здоров'я мусить дати ;)
     
  17. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Золотистий стафілокок

    От і я припускаю, шо до малої вчепився той стафілокок якраз через ослаблений імунітет. А тут лікарі дуже часто антибіотики виписують: я вже пару разів просто на свій страх і ризик не давала, а лікар казав, як буде гірше, пиняйте на себе.
    Чула, шо його можна вивести чи то залікувати гомеопатією. Може хтось пробував?
     
  18. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Золотистий стафілокок

    Кого? Імунітет? Можна всім залікувати. Гомеопатією трудніше.
     
  19. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Золотистий стафілокок

    вже вам дві сторінки пояснюють, - стафілокок - норма в кожної людини, але якщо ви не пильнували за харчуванням дитини, зловживали антибіотиками, вдома стресові ситуації тощо, то в дитини знизився імунітет, і на тлі зниженого імунітету, слизові оболонки на яких живе собі стафілокок, а якщо були соплі, то не виключено що ще якийсь адено- або реовірус приєдналися до цієї компанії і спровокували у вашої дитини захворювання верхніх дихальних шляхів.
    ні, це не антибіотик, це віруси.

    Невже вам хочеться маленькій дитині вже щось заліковувати. Прочитайте собі краще статті про загартовування, займіться зміцненням імунної системи дитини, і забудете про стафілокок і інших жителів організму вашої дитини.
     
  20. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Золотистий стафілокок

    Нарешті я дочекалася нормального пояснення - дякую, Die Sonne.
    Але маю ше одне питання- ми робили аналіз не через те, що вона хвора, а через те що вже дві останні зими вона дуже часто хворіє: тиждень - хвора, тиждень - здорова. Він в неї в збільшеній кількості чи як? То нормально?

    ---------- Додано в 14:48 ---------- Попередній допис був написаний в 14:47 ----------

    Було б смішно, якби не було так, як є.