Знайомство наосліп (газети, інтернет): за і проти

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Sertce, 19 Квітень 2011.

  1. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Знайомство наосліп (газети, інтернет): за і проти

    Не знаю-не знаю, не пробувла, але от в моєї знайомої сім"я розвалилась через такий флірт на сайті знайомств. Доречі, дуже швидко вони з ти хлопцем одружились, у неї в попередньому шлюбі двоє діток, народила з другим чоловіком ще одного сина і живуть, вже де-кілька років, ніби не погано і заможньо. Так що і таке буває.
     
  2. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Знайомство наосліп (газети, інтернет): за і проти

    в мене багато знайомих, з якими познайомилась через Інтернет (форум).. і з форумівками повязані дуже приємні спогади про дуже хороших людей.. є пари, які там познайомились і одружились, інші просто зустрічались..

    на сайті знайомств знайомилась 1 раз, задля жарту.. була я тоді на першому курсі.. тобто мала ще )) поспілкувались ми з тим хлопом трохи в асі та й на тому все закінчилось (він був з іншого міста)..

    ніц проти не маю знайомства наосліп.. воно трохи подібне на лотерею - шанс, що людина з такого знайомства тобі сподобається і ви продовжите спілкування мабуть 1 до 10, або й менший..
     
  3. Svitleya

    Svitleya New Member

    Відповідь: Знайомство наосліп (газети, інтернет): за і проти

    У мене досить великий досвід знайомств наосліп, може, через те, що жила в студентські роки в гуртожитку з компютерниками. Познайомитись в реалі було значно складніше, ніж в чаті) На-знайомилась так, що обридло.
    А потім трапилось так, що з чоловіком ми познайомились саме в інтернеті, і я, зважаючи на попередні знайомства, дуже форсувала зустріч в реалі. Я щаслива, що ми разом. Переконана, що це доля. Від мого будинку до його роботи 150м, а ми могли б і не зустрітись :)
     
  4. milkozavr

    milkozavr New Member

    Відповідь: Знайомство наосліп (газети, інтернет): за і проти

    ми з моїм майбутнім чоловіком також познайомились через асю, але не без допомоги друзів- моя подруга зустрічалась з його другом,(друг і подруга по сумісництву мої одногрупники) і кинула мені в асю його номер. так і завязалась розмова- потім домовились зустрітись-спочатку не сподобались одне одному-думали шо точно нічого з того не вийде-але вийшло- зустрічаємось вже 4-й рік-скоро весілля.
    до нього я знайомилась в неті- але реальні зустрічі з тими людьми закінчувались всього однією зустріччю..
     
  5. ShystrukN

    ShystrukN New Member

    Відповідь: Знайомство наосліп (газети, інтернет): за і проти

    Власного досвіду таких знайомств не маю. Зате чоловіка молодша сестра познайомилася через газету. Хлопець, з яким вона познайомилася відбував термін покарання. Так після його амністії вони жили разом деякий час. Пізніше вона його вигнала, виявилось він наркоман був. Жах.
     
  6. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Знайомство наосліп (газети, інтернет): за і проти

    То ше вона легко відбулась, шо просто вигнала сого наркомана і він пішов. В нас був випадок, що жінка прийняла до себе зека, то потім збути його не могла- з сокирою бігав за нею кругом xати, а потім xату підпалив.
    А ще одна жінка мала xоббі- знайомилась з зеками через газету і жила з ними. Стара баба, пенсіонерка... Кожен рік другий зек. Люди вже жаxалися її. Бо ті її "мужі" то курочку, то гусочку потягнуть в сусідів. І сама не раз бита тими зеками була! А син її- гомосексуаліст, відкрито в селі з xлопцем живе. Цікаве сімейство- в одній xаті гоміки і зеки.

    Боюся зеків, як вогню! А в газету здебільшого такі пишуть. І то такі слізні оголошення! Жаx...
     
  7. gorgosia

    gorgosia New Member

    Відповідь: Знайомство наосліп (газети, інтернет): за і проти

    Дівчатка, а не боїтеся, що купляєте "кота в мішку"? Все-таки при звичайному знайомстві більше шансів щось знати про людину, зокрема про її минуле, її оточення, завжди знайдуться якісь спільні знайомі, бо ж зазвичай це один населений пункт, або місто чи село, де живуть родичі чи друзі, до яких приїхали в гості і познайомилися і т. д. А "знайомство наосліп" такої можливості не надає. Просто я була свідком, коли людина приховувала своє минуле, не призналася про свій минулий шлюб з чоловіком іншої національності, ніби нічого такого страшного, але ж для деяких чоловіків це може бути принципово. Причому робилося це все не спонтанно, а продумано і підготовлено. Я би не хотіла, щоб мої діти, коли виростуть, попали в таку ситуацію, і будували так свою сімю. Ну але мене, звичайно, питати ніхто не буде, це так, просто побажання.
     
  8. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Знайомство наосліп (газети, інтернет): за і проти

    А якщо знайомство з чоловіком вживу, але той чоловік живе за енну кількість км від вас і жодниx спільниx знайомиx? То не "кіт у мішку"? Часом буває шо і сусіда добре не знаєш, xоч все життя з ним по-сусідству живеш.
     
  9. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Знайомство наосліп (газети, інтернет): за і проти

    А де гарантія, що при звичайному знайомстві він/вона все розповість? По-моєму в і-неті люди відкриваються значно частіше.
    А що позитивного в тому, що сім'я розвалилась? Мова йде не про флірт і тим паче коли особа, яка фліртує є одруженою...
     
  10. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Знайомство наосліп (газети, інтернет): за і проти

    Я також не один раз знайомилась через інтернет, деколи просто було скучно і тому знайомилась, деколи випадково виходило. Різні залишились спогода приємні і ні. Це все залежить від людини і напевно від долі. От я наприклад зрозуміла що знайомства через інтернет для створення стосунків то не для мене, я мушу людину знати вживу, придивитись до неї як поводиться і так далі, бо в інтернеті воно якось оптимістичніше виглядає, а в реалі деколи по іншому.
    Інше діло якісь корисні знайомства, або дружба
     
  11. Winter

    Winter New Member

    Відповідь: Знайомство наосліп (газети, інтернет): за і проти

    Приблизно рік тому мій коханий познайомив мене з мужчиною, через декілька днів я дізналась, що він одружується з дівчиною з якою познайомився через інтернет. Особисто я не вірю в таку любов, але мій захотів закластись що в них все буде добре - ми заклались. Буквально через 3 місяці після їхнього весілля цей мужик пропав, пізніше він якось подзвонив до мого і говорить: що побив свою через те що вона спілкувалась з мужиками на сайті знайомств, вона написала на нього заяву і він повинен був переховуватись. А ВИГЛЯДАЛИ ВОНИ ТАКІ ЩАСЛИВІ!!!!!
     
  12. Glinka

    Glinka New Member

    Відповідь: Знайомство наосліп (газети, інтернет): за і проти

    у мене знайомі так теж познайомились і одружились...)))Сама ж пробувала ходити на такі зустрічі ,і якось ніяк...одні розчарування ( Тому краще знайомитись в реальності зразу бачучи з ким ти спілкуєшся..
     
  13. La asiano

    La asiano New Member

    Відповідь: Знайомство наосліп (газети, інтернет): за і проти

    А в мене є коліжанка, яка дуже щасливо познайомилась на сайті знайомст. Але то, мабуть, як з чиїм щастям.
     
  14. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Знайомство наосліп (газети, інтернет): за і проти

    Як- то кажуть, що тобі належить, то і в рові долежить. Якщо суджено через інтернет знайти свою другу половинку, то людина обов'язково її знайде. Мотлоx завжди відсіюється. В цьому випадку теж.
     
  15. atena

    atena Active Member

    Відповідь: Знайомство наосліп (газети, інтернет): за і проти

    я познайомилась з коханим через інтернет, в чаті. ми півроку переписувались, не обмінюючись фотографіями (просто я не бачила в цьому потреби). потім зустрілись і тепер 2 роки та 8 місяців як зустрічаємось, при чому ніразу не сварившись...
     
  16. KristiK

    KristiK New Member

    Відповідь: Знайомство наосліп (газети, інтернет): за і проти

    Я "ЗА" . Сама реальний приклад інтернет-знайомства.:girl_curtsey:
    Познайомились на сайті знайомств 7 грудня 2005р. Зустрілись 9 грудня. Повів знайомити з батьками 10 грудня... Все оперативно і дуже смішно виглядало збоку:girl_blush2::girl_smile: Враховуючи, що по його словам це було кохання з першого погляду....а з мого боку, радше ШОК:girl_crazy:
    Разом ми вже більше 5 років...20 вересня буде 2 роки, як ми одружені:girl_in_love: Зараз чекаємо з нетерпінням малючка...:d25:
    Якщо чесно, частенько згадуємо нашу інтернет-історію знайомства і не віриться, що це відбулось з нами. Щасливі і закохані... Тьфу-тьфу:girl_tender:
     
  17. Kljykva

    Kljykva New Member

    Відповідь: Знайомство наосліп (газети, інтернет): за і проти

    Раніше була дуже проти. Але так трапилось, що я познаюмилась зі своїм хлопцем через інтернет. І у нас скоро весілля))))
    :girl_in_love:
     
  18. Nyny

    Nyny New Member

    Відповідь: Знайомство наосліп (газети, інтернет): за і проти

    а я до такого нормльно відношусь) в мене от є друг який познайомився на сайті знайомств з дівчиною , зараз вони вже три роки разом , і пів року як в шлюбі ;)
     
  19. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Знайомство наосліп (газети, інтернет): за і проти

    Знайомство "наосліп"- як лотерея....
     
  20. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Знайомство наосліп (газети, інтернет): за і проти

    Чому б і ні!!!!
    Мої куми так познайомились, тепер у них сім"я і маленький гарненький синочок!!!
    А я особисто так знайомилась один раз! Коротше, писав, що він там ледве не Ален Делон, всє діла... А як прийшов такий шпендик на побачення метр в шапці і на ковзанах... Я ледве штани не намочила від сміху... Більше я таким яіном не знайомилась...