Журналістське розслідування

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Анута, 23 Жовтень 2010.

?

Чи вірите ви в інформацію яку подають журналістські розслідування?

  1. Так, беззаперечно вірю

    6,2%
  2. Вірю, але лишень в те що, мені до вподоби

    6,2%
  3. Вірю, але лишень в те, що знаю; в чому розбираюсь

    72,3%
  4. Не вірю

    15,4%
  1. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Журналістське розслідування

    Для мене вона вже давно перетворилася на бульварне чтиво.
    І навіть якщо є чесні журналісти в Україні (а хочу вірити, що вони є), то далеко не факт, що їм дадуть можливість написати правдиві факти.
     
  2. Kryhla

    Kryhla Member

    Відповідь: Журналістське розслідування

    Мені подобаються журналістські розслідування телеканалу ЗІК. Особливо у програмі "Провокація".
    Звичайно такими сюжетами не викриється уся корумпованість та недбальство, але хоча б в окремих установах щось зміниться і полетить з посади не один хапуга-начальник, бо коли його викрито на камеру вище керівництво, хоч-не-хоч, зреагувати зму..ене.
    Наприклад, показували якийсь ліцей чи коледж львівський, в якому працює басейн, і директор того закладу запевняє, що басейн працює для студентів, а вже після офіційних занять для інших клієнтів на комерційній основі. Коли ж запитали студентів, виявилося, що їх туди взагалі не впускають:girl_devil::padonak: Це підтвердив і співробітник коледжу.
    Деякі посадові особи нагліють просто до неможливого!!!:girl_cray: Сподіваюсь, чим більше буде таких розслідувань, тим більше совісті прокинеться у наших чиновників (маю на увазі у всіх сферах життя).
     
  3. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Журналістське розслідування

    Дивлюсь зараз програму Дмитра Добродомова "Хто тут живе?" і обурююсь непрофесійністю журналістів! Розслідування проводять поверхнево, надають неповну інформацію. Недоговорюють бо бояться дуууже впливового героя програми чи просто погано готуються до ефіру?
     
  4. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Журналістське розслідування

    Ага, особливо коли вдвох з Гальою (чи як ту со-ведучу) на канапі одне одного перебивають.
    Як розслідування може бути об*єктивним про людину, з якою журналіст успішно попиває каву у ресторані?
     
  5. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Журналістське розслідування

    А горілку з колишнім зятем :girl_crazy:
     
  6. Maldiva

    Maldiva New Member

    Відповідь: Журналістське розслідування

    Ця програма для мене взагалі перестала бути журналістським розслідуванням. Відколи побачила свого сусіда на площі біля Шевченка стало цікаво, чого він туди поперся, але коли він кожну програму туди приходить (крім вчорашньої, бо там тема про освіту була), і починає говорити, що вся система продажна і він це знає, і кожен раз одне й теж - мене це починає бісити. Зустріла його біля підїзду і висказала своє фе, а він подивився на мене і каже - ти шо дурна, не розумієш чого, я теж їсти хочу. От-так дівчата, людина, яка кормиться з програми постійно обливає брудом прокуратуру, суди, міліцію. Просто їх поливати брудом видно дорожче коштує, ніж інших. От і кормиться на площі, а всі вірять в те, що там правда робиться.

    ---------- Додано в 10:38 ---------- Попередній допис був написаний в 10:36 ----------

    а з Козаком на Високому замку вечеряв, а на наступний день в програмі сидять обоє - і така та програмка позитивна і порядна, аж верне.

    ---------- Додано в 10:42 ---------- Попередній допис був написаний в 10:38 ----------

    моя думка така - вони просто показують те. що хочуть показати в такому світлі, щоб прості люди повірили і їм було байдуже чи перевірятимуть цю інформацію чи ні. Для прикладу ви купили квартиру10 років тому, заплатили певну суму, то яке вони мають право оцінювати її станом на сьогодні, коли валюта зростає постійно і казати - от бачиш, а вони купили. Зате люди в селі скажуть - злодій, бо хату має. Я коли в село до бабці приїжджаю, то та програма - номер 1. Всі у Львові злодії !