Жіночність

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Wanderlust, 30 Січень 2010.

  1. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Жіночність

    Знайшла дуже гарні слова, щодо жіночності. І думаю, що досить таки влучні.

    Тут ще, насправді, велику роль відіграє, все таки Мудрість, сильний характер, і воля, які вміють проявляти жінки, котрим притаманна, та справжня жіночність.
     
  2. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Жіночність

    Знайшла цю тему як, на мій погляд, найбільш відповідну, щоб запостити, те, що знайшла.
    Що скажете на фото, які нижче? Це з "бекстейждів" якихось "фешн-віків". Я просто не розумію, як можна свідомо пропагувати отакий стиль-моду-їх відсутність. Ці спотворені лиця, ці чоловічі фасони, фу. Антижіночно, жах. А що ви скажете?
    [​IMG]
    [​IMG]
    Лиця спеціально поробили такими розлізлими, щоб одяг ефектніше дивився?
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  3. Nica

    Nica Well-Known Member

    Відповідь: Жіночність

    Як на мене, то одна і та сама річ виглядає по-різному на різних людях, бліді та замучені дівчатка на фото навряд чи можуть запалити вогник! Але на цікавій, стильній панянці може було б і незле. Прикро, що в погоні за великими прибутками дизайнери невілюють саме тих для кого вони працюють і створюють колекції. "Модельну зовнішність" мають, на щастя, не всі, тому дивно чому еталоном краси вважається швидше якесь аномальне явище типу 1,80 і більше зросту і анорексія. Хоча остатньо звернула увагу, на те, що з'являються дійсно гарні дівчата, на яких варто якщо не рівнятися, то хоча б придивитися.
     
  4. Lambada

    Lambada Member

    Відповідь: Жіночність

    Неординарно Про 9 періoдів у житті жінки у фото:
    http://bigpicture.ru/?p=391411&fb_a...51464826358369":"og.likes"}&action_ref_map=[]

    Француженке Александре Софи (Alexandra Sophie) всего 20 лет, но на жизнь женщины она смотрит совершенно особенным образом. В серии ее фотографий, женщина — это цветущий сад, Jardin Fleuris, и у этого сада есть свои вехи. Критики уже назвали работы Александры провокационными, а значит — ее ждет большое будущее, и, скорее всего, запрет на выставки в некоторых странах.
     
    Останнє редагування: 16 Квітень 2013
  5. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Жіночність

    Довго думала куди втулити це відео. Таки сюди.
    Еволюція жіночого образу протягом століть
    http://www.youtube.com/watch?v=DLV3yOQQrpY
     
    Останнє редагування: 25 Листопад 2013