Жіночність

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Wanderlust, 30 Січень 2010.

  1. melanja

    melanja New Member

    Відповідь: Жіночність

    Hruska,
    досконала жінка має бути розумною, красивою і мудрою, та до досконалості кожен прагне, та не всім дано.....
     
  2. Housewife

    Housewife New Member

    Відповідь: Жіночність

    А як?
    Хто достименно знає як?
    В це поняття кожен вкаладє якесь своє особливе значення і дискутувати на цю тему просто марно.
    Я висловила свою думку ( саме для цього, вважаю і була створена дана тема, щоб кожен подіився своїм баченням жіночності)
    Щойно запитала в чоловіка що для нього є жіночність у жінці. Може дивний збіг, але він також мені сказав: акуратність, легкість у спілкуванні та ( як вам буде не дивно :) ) хороший смак в одязі.
     
  3. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Жіночність

    Див. другий пост у цій темі.

    :)

    Якщо елегантна, гарно причесана, доглянута і мила жінка не жіночна, то вона просто елегантна, гарно причесана, доглянута і мила жінка.

    Отож. А жіночність - це не тільки зовнішність.
     
  4. melanja

    melanja New Member

    Відповідь: Жіночність

    Більшість чоловіків стверджує, що жіночність – в природності поведінки.
     
  5. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Жіночність

    Досконалість - це взагалі поняття утопічне.
    Вашої відповіді на питання чому успішна розумна жінка не може бути жіночною - не зрозуміла.
     
  6. melanja

    melanja New Member

    Відповідь: Жіночність

    "чому розумна сильна жінка не може бути жіночною?" - такого твердження в моїх дописах не було. Ви неправильно зрозуміли.....
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Жіночність

    а ви попередні дописи читаєте? я вже теж писала що матерія це тонка
     
  8. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Жіночність

    Часом мені здається, що з питання що таке жіночність ми перекинулись на що таке ідеальність...Невже це одне і теж?:girl_in_dreams:
     
  9. SniganaN

    SniganaN New Member

    Відповідь: Жіночність

    Зате коли дивишся на жінку, яка вдягнувши 12 см шпильки вийшла гуляти з дитиною біля дому, то думаєш в-першу чергу, що це недоречно, а як то жіночно!
    Sorry, я не хочу нікого образити, просто виглядає так, що жінка одягнувши спортивний костюм перестає бути жінкою.
     
  10. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Жіночність

    Погоджуюся з думкою, що
    то ж, melanja, пропоную на цьому завершити дискусію...:)
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Жіночність

     
  12. Bilenjka

    Bilenjka New Member

    Відповідь: Жіночність

    Дивно, але мені то завжди шкодило. А якраз коли я була сильною, вимогливою, безкомпромісною, відважною, розумною, самостійною в усьому, і взагалі, перфекціоністкою - тоді мене поважали як жінку, в мені БАЧИЛИ жінку, на відміну від мого теперішнього, коли я багато чим поступилася, може навіть зрадила собі, - і все для того, щоб бути "слабкою і ніжною", стала мамою, "хранителькою домашнього вогнища" і т д і т п, і, як не дивно - в результаті не лише мужчини, а вже й сама не бачу в собі жінки...
    :girl_spruce_up:
     
  13. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Жіночність

    не думаю , що бути слабкою і ніжною чи сильною і безкомпромісною то є щось з того, що характеризує жіночність. Тут щось плутають поняття сильної жінки, доглянутої жінки, ( а ще поняття сексуальності і сексапільності), Жінки і жіночності.
    Доглянута жінка на високих підборах є жіночна і жінка в кирзових чоботах, котра бешкетує з дітьми теж є жіночна, йдеться про те, що жіночність насправді притаманна всім жінкам, але більшою чи меншою мірою. Хтось справді в спортивному костюмі може сприйматися ( а не виглядати, бо як тут писали, то всетаки з середини:)) більш жіночно ніж в сукні, а комусь сукня може бути ну дуже недоречною (тут ще вміння носити речі, але то вже до Жінки, а не до жіночності)
    Коли познайомилась з чоловіком він постійно казав: "яка ти жіночна", хоч я себе більше як пацанка поводила+ тоді мала проблему з ногою, то ходила в літніх кросівках.(на відміну від його попередньої дівчини,котра ходила виключно на каблучках і в сукнях -спідницях) На питання і в чому ж жіночність? він казав " у всьому, як ти рухаєшся, твоя хода, те, як говориш, як посміхаєшся, як їш і п"єш, ти така як має бути жінка" може тому освідчився через 2 місяці:)
    А ще знайшла таке "жіночність знаходить вираження у здатності любити, духовності, делікатності, блиску краси, чуйності, творчості, чарівності, доброзичливості, ніжності, гідності та стриманій силі. В кожній дівчині чи жінці це виявляється по-різному, але кожна . . . володіє цим. Жіночність-це частка вашої внутрішньої краси"
    буває ж, що дівчина, як картинка-гарна, але не йде від неї тої енергетики, а від такої ніби не примітної, тою жіночністю аж лупе!:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: Жіночність

    Забагато демагогії, і все через проблеми семантики.

    Якщо вже на те пішло, це питання породи. Наприклад, Надія Грановська- зразок сексуальності. Поставте поряд Лілію Ребрик, вона загубиться, порода не та. Головне точно визначити в собі типаж, й всіляко підкреслювате те що дала природа.
     
  15. ratiana

    ratiana New Member

    Відповідь: Жіночність

    Але ж в підсумку чомусь знову все зводиться до одягу! В ершу чергу бачимо кірзові чоботи, але не бачимо того, що ця жінка може мати надзвичайно чарівну посмішку чи такі гарні ямочки на щоках, чи неймовірно ніжні пальчики і т. п. :girl_smile:
     
  16. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Жіночність

     
  17. melanja

    melanja New Member

    Відповідь: Жіночність

    Відкриваю Вікипедію і читаю: «Жіночність – етична категорія, що означає суму якостей, очікуваних від жінки». Зрозуміло, що нічого не зрозуміло.
    «Жіночність – очікувана сума якостей», стереотип. Досить розмитий стереотип. Мінливий, як погода, як мода. В жіночності немає чіткого визначення. Є лише сума якостей, список, який можна продовжувати до безкінечності: низка перлин, чобітки на шпильці, легеньке плаття, хода, що летить, червона помада, світлі локони, м'якість, шарм, кокетство, намальовані нігтики кольору вишневої наливки.
    Жіночність в давнину - це материнство, ласкаве відношення до дітей. Жіночність в Біблії - це материнство, допомога чоловікові, його втіха. Жіночність в епоху Бароко - Прекрасна Пані, мрія лицаря. Жіночність в стилі нуар – рокова, в міру цинічна, сексуальна красуня.
    Ти - різна. Ти можеш бути м'якою і жорсткою, різкою і милою, серйозною і грайливою, нудною і цікавою. Ти можеш жити в Африці і носити на шиї сталеві кільця, витягуючи шию до місцевих стандартів жіночності. Ти можеш дивитися з картин Рубенса, виставляючи напоказ пишні форми. Ти маєш право бути схожим на сучасних, таких, що виснажують себе дієтами моделей.
    Ти можеш робити все, що завгодно, але ти ніколи не відчуєш себе по-справжньому жіночною, якщо поряд з тобою не буде його – мужнього чоловіка. Мужнього? Гм. "Що таке мужність?" - задам я собі питання. Всього лише сума якостей.......:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Жіночність

    До речі це все в нас, жінок, зводиться до одягу. І ми приписуєм таке ж чоловікам...але знаю точно, що жіночність і привабливість чоловіки визначають далеко не по одягу і шпильках)))а власне по тих пальчиках чи ямочках....хімія, що тут скажеш.
     
  19. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Жіночність

    Ото прегарно сказано!!!:girl_claping:
    Жіночність як краса... Поєднання краси внутрішньої і зовнішньої... І зовнішня краса не тільки в одязі, але й в поведінці, вчинках. Внутрішня - у думках, життєвій мудрості... Жіночність як вияв жінки: якою ти є і як тебе сприймають інші...
     
  20. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Жіночність

    точно-точно.
    А сприймають нас так, як ми себе "відчуваємо". Якщо жінка в собі впевнена, якщо сама себе почуває жінкою, то і інші будуть її так сприймати.
    А якщо є певні сумніви - то їх не приховати ні за модним і супер сексуальним одягом, ні за впевненою поведінкою.