Жіночність

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Wanderlust, 30 Січень 2010.

  1. ratiana

    ratiana New Member

    Відповідь: Жіночність

    Так, але ж буває так, що одягнеш якесь гарненьке платтячко, або блузку з декольте й зразу зявляються граційні рухи, та й ходьба стає граційнішою...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Жіночність

    Справа в тому, що жіночність якраз і проявляється у вмінні підкреслити красу. Стиль одягу, направду, не має значення. Але то не означає, що потрібно одягатися аби як. Жіночна жінка завжди знатиме, як не виглядати роботом в діловому костюмі, і як не виглядати легкодоступною в міні спідничці.
    А от звідки береться жіночність?.. Мабуть, зсередини. Це в нас закладено генетично.:girl_smile:
     
  3. Lastivochka

    Lastivochka Member

    Відповідь: Жіночність

    Класно підмічено. Я десь таке навіть читала: жіноча краса іде саме зсередини, це на гормональному рівні. От є дві дівчини і обидві добре доглянуті і симпатичні, але увагу чоловіки звертають на одну з них, в якої із середини йде ота жіночність, сексуальність і т. д. Але погоджуюсь і з думкою, що потрібно вміти підкреслити свою жіночність одягом, аксесуарами, манерами поведінки, жестами, мімікою і т. д.
     
  4. Housewife

    Housewife New Member

    Відповідь: Жіночність

    Ну не можу я собі уявити жіночною жінку ( вибачте за тавтологію) в кірзових чоботях.
    Мій душевний стан і моє сприйняття себе дуже залежить від того як я вбрана.
    Приміром, коли йду з малим гуляти, то здебільшого одягаюся в спотривний стиль (для зручності) і мимоволі відчуваю себе тако-собі пацанкою, яка може стрибати, ходити з оберемком повітряних кульок, валятися в снігу і т.п.
    Коли ж йду на зустріч, то обов"язково підбори і щось легенько-сексуальне. Одразу відчуття змінюються - погляд більш виразний, загадкова посмішка на обличчі ЖІНОЧНІСТЬ в найвищому його прояві :)

    Вважаю, що жіночність можна створити, розвити в собі, а те про що ви говорила вище - це сексуальність. Вона справді, або є в жінці, або немає (ІМХО)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Жіночність

    А це хіба не жіночно? :girl_smile: При цьому, жінка з комплексами, яка не відчуває себе жіночною, ніколи собі цього не дозволить.:girl_smile:

    А по-моєму, одяг впливає саме на сексуальність, а не на жіночність.
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Жіночність

    ну не знаю в мене одяг не впливає ні на сексуальність ні на жіночність.

    а то що кирзові чоботи ... уявіть собі Одрі Хепберн вкирзових чоботах,.. і що менш жіночною стала?

    але це все такі тонкі матерії, що дійсно важко точно описати, яка (і в чому) жінка є жіночною чи сексуальною
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Жіночність

    Я б сказала, що саме та жіночність, яка є в жінки, впливає на те, що вона одягає:girl_wink:
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Жіночність

    і головне, як носить :girl_curtsey:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Ann

    Ann New Member

    Відповідь: Жіночність

    На мою думку, головне, зуміти відчути у собі свою жіночність. Знайти той комфортний стан, який розкриває увесь Ваш потенціал, сутність, Вас. Який дозволить отримувати від життя щонайбільше і щонайбільше йому віддаватися. У кожної жінки Своя Жіночність))))) А від одягу мало залежить. Одяг підбирається відповідно до місця в яке Ви йдете.
     
  10. Housewife

    Housewife New Member

    Відповідь: Жіночність

    а що ж тут жіночного ?
    По-моєму це трохи дивнувато і смішнувато, але явно не жіночно.
    Розкомплексованість і жіночність це зовсім різні речі.
    Диваків є багато :)

    Напевно у кожного своє розуміння жіночності ;)

    Товчіть мене по голові, але не можу уявити собі її в такому "гламрному" взутті. Може саме тому вона і визнана еталоном жіночності, що не дозволяла собі вдягати будь що :)
     
  11. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Жіночність

    А те, що дозволяє жінці почуватися легко і невимушено. Хіба ж жіночність не включає в себе легкість поведінки?..:girl_smile:
     
  12. Housewife

    Housewife New Member

    Відповідь: Жіночність

    Жіночність включає в себе багато чого, але для МЕНЕ жіночність - це перш за все елегантність, вишуканість, скромністьі хороші манери.
    Саме цьому і вчать в славнозвісних школах "Благовордних дівиць" і якраз саме такими і є (були) принцеса Діана, Одрі Хепберн і.т.п)
    А коли дивишся на жінку, яка вдягнута в спортивний костюм і валяється з дитятком в кучугурі снігу, то в першу чергу думаєш про те, яка вона весела і життєрадісна, а не про те, яка вона жіночна :).
    По-моєму ми знову трохи підміняємо поняття ;) (ІМХО)
     
  13. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Жіночність

    Тоді заперечте протилежне - чому розумна сильна жінка не може бути жіночною?
    Чи в неї нема тої цікавинки, тої усмішки, тої грації....легкої сексуальності?
    Є, ще й як є!
    В мене є наявний приклад моєї бабусі. Це справжня жінка. В молодості і до самої смерті, вона займала керуючі посади і більшість високопосадовців прислухалися до її думки, в дома завжди займала лідируючу позицію, все і всюди трималося на ній....
    Але гляниш на неї і око любується - ЖІНКА. Всі її рухи, слова...тембр голосу все це - ЖІНКА. Тут нема конкретних аргументів, це лише відчувається якось на підсвідомості...легкість, спокій.
    Ні, не погоджуюся я з таким твердженням.
     
  14. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Жіночність

    Чомусь ви розцінюєте жіночність дуже вузько.:girl_smile:
    Як на мене, то жіночність включає в себе і життєрадісність, і ніжність, і вишукані манери, і зовнішній вигляд, і ще багато іншого. І все це в сукупності, а не окремо.:girl_smile:
     
  15. melanja

    melanja New Member

    Відповідь: Жіночність

    Актуальним на сьогоднішній час є питання жіночої емансипації, яка розвивається з колосальними темпами. Жінки, прагнучи утвердитися в житті, йдуть на рішучі кроки, випереджаючи навіть чоловіків. Зараз те й чуємо «Я хочу бути незалежною», «Я народилася не для того, щоб простоювати біля плити та прасувати дитячі речі»… Слабка стать вже не хоче бути тінню чоловіків – вона прагне скинути ярлики, навішані історією, буцімто жінка не в силах вплинути на хід подій. І вона таки це робить! Стать, якій було дано можливість називатися слабкою, руйнує стереотипи стосовно своєї безпорадності в цьому бурхливому світі, доводить, що жінка є не менш сильної особистістю і здатна поставити на коліна весь світ. Але чи в цьому справжнє жіноче щастя? Чи для того Бог дав жінці красу, грацію та ще низку позитивних якостей, аби вона нехтувала ними, уподібнюючись до чоловіків? Жіноцтво через свої наміри отримати незалежність, яку воно й так має наряду з іншими привілегіями, втрачає можливість відчути себе слабкими, захищеними істотами, заради яких чоловіки ладні піти на великі жертви.

    Але обертаючи власноруч цілий світ навколо себе, жінці все ж таки іноді хочеться хоча б декілька разів крутнути глобус власної долі разом з тим, який дозволить бути їй слабкою та безпомічною. Згадаймо хоча б такі визначні імена на сторінках історії, як Жанна Д’Арк, Маргарет Тетчер, принцеса Діана, які, не зважаючи на свої посади та сильну вдачу, були справжнім виявом жіночої краси та неповторності. Чи не це є справжнім щастям бути рушійною силою у справах коханого чоловіка, надихати його на великі вчинки, що отримають згодом схвалення у суспільстві? Кожен дасть свою відповідь на це «вічне» запитання, але істина залишиться без зміни: жінка, маючи шалену внутрішню силу, повинна бути тим генератором мудрості та чарівності, який би виробляв у чоловіків бажання розвиватися й крокувати далі по широкій та крутій дорозі життя.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Housewife

    Housewife New Member

    Відповідь: Жіночність

    Цілком і повністю погоджуюся. Саме про це я й писала в попередніх постах.
    Проте перші асоціації з словом "жіночність" для мене саме такі -
    Погодьтесь, що побачивиши двох жінок, які йдуть поруч - одна одягнена елегантно, зі смаком, гарно причесана і мило посміхається, а інша не менш приваблива, проте в кірзових чоботах і трохи розпатлана , то слово "жіночність" ви адресуєте саме першій, а жіночність другої побачите вже при більш детальному огляді :)
     
    Останнє редагування: 4 Лютий 2010
  17. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Жіночність

    Не погоджусь. Тому що можна бути елегантно одягненою, гарно причесаною і мило посміхатись, а жіночною при тому можна й не бути.
     
  18. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Жіночність

    melanja, Ви дуже гарно пишете але все ж дайте відповідь на це питання
     
  19. Housewife

    Housewife New Member

    Відповідь: Жіночність

    Цікаво..
    А що для вас жіночність?
    І яка для вас елегантна, гарно причесана, доглянута і мила жінка, якщо не жіночна?
    А навела даний приклад саме для того, аби одразу можна було порівняти двох жінок і скласти свою попередню думку про них, виходячи лише з їх зовнішнього вигляду.
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Жіночність

    ну не в тому справа, не в одязі і не в зачісці ...

    зовнішній вигляд не має аж такого відношення до жіночності

    а у вас елегантність=жіночність, але це не так
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1