Жіночність

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Wanderlust, 30 Січень 2010.

  1. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Останнім часом задумуюся про жіночність, бо досі не можу позбутися молодіжного стилю одягу, хоч подобається дуже, коли жінка схожа на жінку (гарну!), ходить у спідницях та платтях, доглянута і акуратна.

    Що для вас жіночність? Складники які?
     
  2. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Жіночність

    Жіночність - це не спідниця.

    Це особлива м’якість у погляді, посмішці, жестикуляції.

    Справжня жінка залишиться жінкою і в кирзових чоботах.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. melanja

    melanja New Member

    Відповідь: Жіночність

    Чомусь жінки забули що жіночність це не лише одяг, точніше це взагалі не одяг а саме поведінка. Ну а зараз все більше жінок починає вести себе як чоловіки – хочуть показати свою силу як духовну так навіть і фізичну, хочуть показати що вони розумні, все знають і все вміють, вони намагаються щось вирішувати і чимось керувати, вимагають щоб їх слухали і скаженно зляться і нервують.
    Є жінки які внутрішньо жіночні але по не зрозумілим мені причинам на зовні цю жіночність не випускають. Чомусь жінки бояться бути слабкими і ніжними незважаючи на те що саме в цьому їхня сила.:girl_spruce_up:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. ratiana

    ratiana New Member

    Відповідь: Жіночність

    А як ви думаєте, чи можна навчитись жіночності? :girl_flirt: В багатьох казках та фільмів чарівна фея приходить і дівчина з такої собі сірої мишки перетворюється на сравжню принцесу, красуню та неймовірно жіночну жінку!!!! :) Мене завжди цікавило скільки часу звичайній жінці потрібно працювати щоб досягнути такого результату. А може це вроджено і жодна фея чи салон не допомоуть?
     
  5. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночність

    Жіночність-то як якась"підгрупа "внутрішнього світу,де все поєднане і гармонічність і вишуканість і простота і якась легкість:girl_spruce_up:.Одягом зачіскою тощо-це все можна лише підкреслити або відкорегувати,але справжній жіночності думаю навчитись не можна.Бо все одно відчуватиметься ота фальш,якою неможе бути в справжньої жіночності.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Жіночність

    думаю, що можна.
    В мене сусідка, симатична дівчина, а хода в неї - як в мужика "руки в брюки и порыла".
    А ще як папіроску в зуби засуне, а як говрити починає - мат через мат, то це взагалі атас.
    звісно, що є й такі везунки.

    Але спіднички-мештики - то не є жіночність. Знаю чоловіків, котрим не подобаються дівчата на шпильках, але вони мліють від спортивних кобіт у топіках і лосінках.
     
  7. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Відповідь: Жіночність

    дивно так, що усі відповіді в одну сторону.

    якщо говорити про відічуття і поведінку, то по-різному, коли в джинсах-спортивному взутті і коли на каблуках-спідниці
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Жіночність

    радше закономірно :girl_wink:
     
  9. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Жіночність

    А може, просто воно так є?

    Це як?

    Тобто, в спортивному взутті і джинсах себе відчуваєш (і сприймають тебе) менш жіночною?

    А як тоді варіант "каблуки-джинси"?

    Та дві жінки в однакових платтях будуть виглядати і сприйматись по-різному.
     
  10. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Відповідь: Жіночність

    саме так.
    але і про різних жінок в одному платті теж погоджуюся :)
     
  11. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Жіночність

    в мене теж так, але ж і в спортивному можна бути не менш жіночено, ніж у сукні.
     
  12. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночність

    Мені зі словом жіночність на форумі насамперед асоціюється наша Надійка, напевно це в її тембрі голосу, жестах. Теж згідна, що жіночність не в одязі, одяг може хіба ту жіночність підкреслити...
     
  13. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Жіночність

    От взяти, приміром, публічних жінок.
    Ірена Кільчицька.[​IMG]
    Симатична, доглянута, вдягнута супер-пупер. Про красу не говрю, бо то діло смаку. не урод, скажем так.
    Але жіночністю там і не пахне: базарна баба.

    І Писанка [​IMG]
    Далеко не глянцева красуня і 90-60-90, але ж яка жіночна!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. ratiana

    ratiana New Member

    Відповідь: Жіночність

    До речі, чомусь мені до цієї теми пригадався фільм "Диявол носить Прада"...Якраз гарно показує процес відшліфовування жіночності...
     
  15. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Жіночність

    цікава фраза
    дотримуюсь думки, що жінки є більш жіночні і менш, шліфуй, а як вона
    то не відшліфуєш, бо та гармонія,плавність,впевненість, стриманість, чуттєвість,сексапільність,лагідність,довершенність то в крові, то може трохи через виховання і саморозуміння, то точно через очі і посмішку,тембр голосу, то через руки і рухи видно і не приховаєш:) можна показово добитись жіночності, але надумане воно таким і залишиться. Можна ж показати те чого не має, але важко приховати,те,що є насправді.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Жіночність

    а як на мене то Кільчицька та Писанка - одного типу - "базарна баба". Прикладом жіночності для мене є Моніка Белуччі, принцеса Діана, Грейс Келлі
     
  17. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: Жіночність

    Wanderlust, якщо виникае бажання стати більш жіночною, варто пошукати або хорошого стиліста, або хорошу кравчиню. Ці люди допоможуть вам розкрити себе через одяг.
    А навчитись можна будь-чому(не дарма пансіони благородних дівиць існують)!
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Жіночність

    але навіть за часів пансіонів були жінки і Жінки :girl_in_dreams:


    головне в собі жінку відкрити ... а там помічники самі з"являться :)
     
  19. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Відповідь: Жіночність

    та здається відкривається по-трохи :)
     
  20. Lidusha

    Lidusha New Member

    Відповідь: Жіночність

    А мені здається жіночність від одягу не залежить зовсім. Жіночність проявляється у погляді, у рухах і згинах тіла, міміці, інтонації голосу та сміху...