Жіноча істерика

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Kiberyatko, 25 Серпень 2010.

  1. ksjy

    ksjy Well-Known Member

    Відповідь: Жіноча істерика

     
  2. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Жіноча істерика

    Є різні способи дієві,не треба то в собі носити,пожалітись коліжанці,напитись з тою ж коліжанкою і т.д,в собі не носити,виплескати,виплакати то,але точно
     
  3. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: Жіноча істерика

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Kiberyatko

    Kiberyatko New Member

    Відповідь: Жіноча істерика

    з цим я згідна. в основному так і роблю, істерики-рідкісне явище, але хотілось, щоб їх взагалі не було, і причин їх виникнення також:connie_pull-pigtail думаю, де подіти того хробачка , який гризе і змушує по гарячим слідам все виясняти на емоціях
     
  5. aquarelka

    aquarelka New Member

    Відповідь: Жіноча істерика

    Видно що тут дівчата пишуть молоді і задоволені. Я, в принципі, також молода і задоволена життям, але якісь істеричні ознаки проявляються. Чоловік дуже дивується, що з такої милої спокійної і веселої дівчини проступає якесь стерво, але я з цим нічого не можу вдіяти!!! Останнім часом мене може роздратувати навіть якась дрібничка, наприклад чоловік не подякував за обід, і слово за слово, пішло-покотилося. Деколи, розуміючи абсурдність ситуації стримуюсь, що призводить до закипання і вибуху ))). І хоча в більшості випадків є причини для сварки, але ж і є вагоміші причини їх уникати, а мені не вдається.
     
  6. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Жіноча істерика

    і як? ви після цього краще почуваєтеся? чи може стосунки з чоловіком кращають?;)
     
  7. sunset

    sunset Active Member

    Відповідь: Жіноча істерика

    жіноча душа- таємниця ще та) перечитала тему, згадала свою сестричку! вже 7 років заміжня і в загальному зараз все ок, але я її характер - то типовий істеричний! виключив чоловік моб- істерика, прийшов пізно- речі з балкона летять, не забрав малого зі школи вчасно- все з початку! зрештою, для когось то не життя, але для них - це реалії, і навіть більше- коли питаю в швагра як він, каже, знаєш, мені в житті екстиму бракує, а твоя сестра дає його мені з надлишком! того комусь стрибки з парашутом, а комусь щоденні істерики з бурхливими примиреннями)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. aquarelka

    aquarelka New Member

    Відповідь: Жіноча істерика

    Та справа в тому, що це не притаманна мені поведінка!!! І совість потім мене мучить і чоловік не впізнає! Я вже починаю списувати це на "вікове", (певна системність спостерігається...), що і добре - напруга в квартирі стоїть не довше тижня в місяць :girl_blush2:. Але для мене і цього забагато.
     
  9. lovefreedom

    lovefreedom New Member

    Відповідь: Жіноча істерика

    в кого який характер. декому істерити входить у звичку, наприклад, мені. але чоловік мій знав з ким звязується, я така завжди була)))
     
  10. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Жіноча істерика

    А я не влаштовую істерик, але маю ше гіршу, як на мене, рису - от вмію я спокійно, в легкій формі:)), вивести людину з рівноваги, при чому, роблячи це лагідно, з любовю)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Жіноча істерика

    Ось це точно треба вміти, в мене так би не вийшло. Багатьох це точно може вивести з рівноваги.
     
  12. Your Princess

    Your Princess Well-Known Member

    Відповідь: Жіноча істерика

    Я не маю звички влаштовувати істерики,я просто говорю все в очі,це інколи виходить не дуже приємно,але в нас такі стосунки,що ми нічого не приховуєм. От просто все обговорюємо)

    Я думаю,що якшо я буду піднімати голос,робити істерики,чи щось ще гірше..то чоловік почне теж,а мені таке не потрібно! Тому все треба старатися вирішувати без істерики.

    упс...написала чоловік..сама того не помітивши..о це так да! п.с. ми ще тільки зустрічаємося :)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member