Жіноча істерика

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Kiberyatko, 25 Серпень 2010.

  1. Kiberyatko

    Kiberyatko New Member

    Пропоную відкрити таку тему, яка для багатьох є знайомою до болі, в прямому смислі слова. Що спонукає нас на це? Які вчинки робимо? І як від цього "лікуватися"? Так, причиною, моєї вчорашньої істерики стала п"янка мого чоловіка з кумом, чоловіча солідарність "до шліфовочної бутилки пива", брехня (мол йдем додому зараз, і це зараз розтягується на кілька годин) і результат-дістали обоє від мене, про що дуже шкодувати почала зразу же. Але-це істерика:girl_devil:
     
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Глянув аватар [​IMG] - ржав.
    А найкращий засіб в істериці - вода. Холодна. Відро. На голову.

    Хоча..?
    Вікіпедія каже (не на голову лити):

    А...
    Звичайно. Причина мусить бути в комусь іншому:
    http://www.youtube.com/watch?v=ltEwy-QdxJE
     
    Останнє редагування: 25 Серпень 2010
  3. ZyKlamenKa

    ZyKlamenKa New Member

    Відповідь: Жіноча істерика

    levandivka , що тільки холодна вода??Більше нема методів7
     
  4. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Жіноча істерика

    кому..собі..чоловікові..куму?????????
     
  5. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: Жіноча істерика

    Ага, вилита чоловікові на голову. І він швидше протверезіє, і жінка пар спустить :girl_blum:
     
  6. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Жіноча істерика

    От в мене не буває ніколи істерики, я навіть якби хотіла, то не можу скандали влаштовувати, кричати, але маю ше більшу проблему мабуть...Я просто словами вмію так вивести людину з себе, шо то просто ужас і саме головне. що не можу себе контролювати. Як мені шось не так, то я починаю розказувати. задавати різні питання, доколупуватися до найменших подробиць...чому так, які причини і т.д.
     
  7. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: Жіноча істерика

    Знаєте, ходить такий вислів: "Если пъянку нельзя остановить - нужно ее возглавить"?! :girl_wink: І всьо.. тоді не буде злити те, що вони шліфуються пивом. Буде хижо на другий день так само,як і їм, але ж потім разом полікуєтесь і все налагодиться.:girl_wink: (останні слова звичайно, жарт, але..)Якщо серйозно, то вважаю, що влаштовувати істерику в таких випадках нема сенсу, так як п*яний чоловік і так неадекватно вас сприйме. І всі ваші нерви будуть витрачені задаремно.
    А істерики частіше всього, думаю, бувають, коли все, що довший час намагаєшся приглушити в собі (образи, проблеми, розчарування) в один момент просто підступає до червоної точки - і тоді вихляпується назовні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Жіноча істерика

    "А в глаз!?" (с)

    Цікавий підхід: істерика в жінки, а лікувати чоловіка.
    З хорої голови на здорову?
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Жіноча істерика

    от як я таке читаю, то в мене враження, що в людини істерика, що її спровокувало і як з цим боротися невідомо.

    обережно не вглухніть
     
  10. DolceVita

    DolceVita Well-Known Member

    Відповідь: Жіноча істерика

    і так 20 сторінок про вилиту воду )))))))))))
    а взагалі істерику требе влаштовувати на 2,3,4... день після!!!
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Жіноча істерика

    (пошепки) а я то дурна думала, що її взагалі не треба влаштовувати ...

    серйозно - на 2, 3, 4 день - це не істерика а "показові виступи", хоча я маю сильну підозру, що і на 1 день це вони були.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. ksjy

    ksjy Well-Known Member

    Відповідь: Жіноча істерика

    істерик взагалі не варто влаштовувати.не люблю розмов на підвищених тонах. коли я відчуваю, що наближаюсь до межі, рахую до 10(деколи і до 100).якщо подивитись під іншим кутом, то можна зберегти собі(і не тільки) багато нервових клітин.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. DolceVita

    DolceVita Well-Known Member

    Відповідь: Жіноча істерика

    підтримую!!!
    Ну кожному своє! якщо кіберятко має такий норов,то ніц з тим не зробиш.
    Але виховну роботу провести треба (для профілактики),але тільки в тому випадку якщо щось дійсно сталося,а так ми українці народ такий,як кажуть наші сусіди-водка без пива....
     
  14. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Жіноча істерика

    Чому?
    На в'язках і психотропах потримати - фсьо пройдьот...
     
  15. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: Жіноча істерика

    видно, шо в людини здоровий глузд!
    Коли кепсько і хочеться когось прибити, краще поїхати до лісу чи ше кудись, покричати чи просто полежати і подивитися на небо... ніж зриватися на комусь і псувати собі нерви.

    то був жарт... після того ж самій жінці і підлогу мити прийдеться... краще без води обійтися (ну або самій в холодний душ залізти)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Kiberyatko

    Kiberyatko New Member

    Відповідь: Жіноча істерика

    Думаю, це якраз мій випадок. :girl_blum:Шкода - кум постадав, золота людина, а чоловік мій подстрєкатєль, і як не дивно, дуже адекватно сприйняв цю ситуацію-старався розрулити як тільки зміг...

    ---------- Додано в 12:34 ---------- Попередній допис був написаний в 12:31 ----------

    хороший метод, та не завжди дієвий...а під іншим кутом дивлюсь, на жаль, коли емоції відходять

    ---------- Додано в 12:38 ---------- Попередній допис був написаний в 12:34 ----------

    а більш серйозніші поради мужчини вміють давати? чи тільки піджартовувати над жінками?:girl_feminist:
     
  17. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: Жіноча істерика

    є категорія людей які МУСЯТЬ вилити свою негативну енергію, а є такі, що все носять в собі
     
  18. Kiberyatko

    Kiberyatko New Member

    Відповідь: Жіноча істерика

    Потім те, що в собі, переростає в різного виду хвороби, ніде воно не дівається
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Sara

    Sara Well-Known Member

    Відповідь: Жіноча істерика

    це жах, у мене чоловік такий. Після таких розмов істерія може бути у мене.:connie_pull-pigtail
     
  20. ZyKlamenKa

    ZyKlamenKa New Member

    Відповідь: Жіноча істерика

    А я сама така...І дійсно, істерика у мого хлопця часом буває через подібні колупання..ну але що я зроблю??Ну не вмію інакше.....