Зелений чай, нам на користь.

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Lady, 10 Березень 2008.

  1. Злата

    Злата Well-Known Member

    Відповідь: Зелений чай, нам на користь.

    читала, що для меду шкідлива температура 37°С і вище
     
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Зелений чай, нам на користь.

    мед взагалі до чаю не можна давати, хіба до води кімнатної т-ри, бо в гарячій воді всі його корисні властивості втрачають свою цінність.. Пішла я шукати той магазин на пл.Яворського, так хочу якогось доброго зеленого чаю....:girl_smile:
     
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Зелений чай, нам на користь.

    Велике дякую, dimalozz!! Вчора була там і купила собі різного чайочку!! Дмвно так, стільки там ходила і не бачила магазинчику з чаєм. Тільки площа імені Яворницького :girl_smile:
     
  4. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Зелений чай, нам на користь.

    До речі, зелени йчай + лимон дуже корисний для серця.
     
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Зелений чай, нам на користь.

     
  6. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Зелений чай, нам на користь.

     
  7. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Зелений чай, нам на користь.

    А ми робимо чаї самі :)

    Я збираю і сушу гілочки і листочки малини, смородини, суницю, рум"янок, м"яту...Потім то все в баночки - і цілу зиму пааааахне :girl_in_love: А найкращий для нас чай (і дуже лікувальний) - то з гілок малини: отако зараз, як нема листя, вирізаєте довге стебло від землі, миєте, ріжете на патички, зв"язуєте і варите кілька хвилин в воді. Коли застуда чи грип - найкращі ліки :girl_claping:
     
  8. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Зелений чай, нам на користь.

    Пам"ятаю як батьки готували такий чай мені в дитинстві :))) дуже класна штука:)
     
  9. Yga

    Yga New Member

    Відповідь: Зелений чай, нам на користь.

    Я люблю зелений чай з жасмином, тому що звичайний мені тхне рибою, але в четвер в Підйомі побачила новий рецепт, який мені дуже сподобався.
    Незвичний зелений чай з курагою: зелений чай+ курага(приблизно 2-3 шт. подрібнити)+скибка лимону+ванільний цукор.
     
  10. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Зелений чай, нам на користь.

    Ой, яка гарна тема! Я дуууже люблю зелений чай. Побачила в неті про такий от зелений чай Матча, хочу його знайти. Читала відгуки як його додавали до чізкейку - вийшов запашним та дивно-зеленим...
    Може хтось чув або бачив у нас таке?
    [​IMG]
    Трохи докладніше:
     
  11. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Зелений чай, нам на користь.

    Знайшла отаке відео як вирощують та роблять звичайний зелений чай та матчу. Хм, завжди думала що чай збирають на плантаціях під відкритим сонцем. Може чорний?
    http://www.youtube.com/watch?v=9RcjT9mVfKE&feature=player_embedded#
    Що саме цікаве матчу радять заварювати водою не гарячішою ніж 70 градусів, якщо я правильно почула, бо буде гірким. Може це і звичайного зеленого стосується?
    http://www.youtube.com/watch?v=y1MP_zaXNOg&feature=related
     
    Останнє редагування: 1 Березень 2010