Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Дівчата, маю дурну ситуацію. Моя лікарка у відпустці. Але я мала причини звернутися скоріше у ЖК - за місцем проживання встала на облік. Проте мене не покидає відчуття, що моя місце лікар з ЖК діє якось "з неба". Щось забуває, щось каже - давай так, а через секунду "ну добре або не так". Не довіряю. А причини для хвилювання є - маю виділення недобрі якісь - такі з світлим салатовим навіть відтінком. Ставлю в-но утрожестан, то довгий час на нього списувала, але вже несила терпіти -дуже сильно і колір дивний. Тому і пішла на огляд. Мазок, сказали щойно, поганий - є якесь запалення, купа лейкоцитів... То мені ще до результату (зразу після огляду) призначили ліварол - а потім відмінили, бо ставлю утрожестан; а ось щойно телефоном призначити поліжинакс. Цей поліжинакс взагалі якийсь антибіотик... Тепер сиджу і вагаюсь. (Моя лікарка вертається з наступного тижня...наскільки подальше чекання буде серйозним - не знаю).

    Питання - хтось під час вагітності цим користувався? Що послужило приводом? Чи були у когось жовто-салатові виділення після утрожестану?

    дуже дякую.
     
    Останнє редагування: 22 Червень 2015
  2. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Я їх приймала, (5 шт), бо після лікарні у мене виявили дріждьову паличку (грибок).
    --- дописи об"єднано, 22 Червень 2015 ---
    Дівчатка, я десь простудила поперек, але лише зліва болить. Дип реліфом можна скористатися?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    А чому ви не подзвоните, чи принаймні, не напишите смс? Лікарі звикли до того що і у відпустці і серед ночі, ну професія така. Тут нема чого соромитися. Дзвоните і все. Це ж важливо.
     
  4. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    а молочниці не було? бо у мене з самого початку вагітності була молочниця. Ну така класична з білими сироподібними виділеннями і свербіжем. А потім свербіж пропав, а виділень стало дуже багато, вони були густі і откаго дивного кольору. Мазка не здавала, але, певно, теж якесь запалення було. Пробувала вилікувати спочатку пімафуцином (в 1 триместрі), клотримазолом. Але вони помагали на день-два. Врятував мене лише ліварол
     
  5. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Маєте на увазі власне жовто-салатовий? Просто я начиталась про "зелені"...а воно якесь..неясно яке.
    Ви теж прогестерон ставили?

    В мене безпосередньо до В не було загострення молочниці. Вона вилазить, звісно час від часу, але якраз перед тим я здавала мазок то все ок було. А тепер ...просто таких кольорів в житті не було - з молочницею я знайома, на жаль.
    Я не проти спробувати лікувати. але отак "наобум"...антибіотик..і всюди пише - лише коли користь переважає шкоду. Страшно.
    --- дописи об"єднано, 22 Червень 2015 ---
    Вона за кордоном :sad:
     
  6. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Пишіть смс, нічого страшного, то не є якісь захмарні суми.
    Ну, або, принаймні, зверніться ще до когось. Кому можна було б довіряти. Філіпюк, Мартин. Склярова. Куніц. Слобода. Ну це ті про яких я так з ходу згадала тут на форумі хвалили. Може дівчата ще кого нарадять. Якщо будуть такоі ж думки, то приймати. Але я вважаю що з своєю лікаркою таки треба попробувати звязатися. Може вона у вайбері є. Там взагалі безкоштовно можна переписуватися без проблем.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    більше певно до зеленого. я вже зле пам"ятаю. але пам"ятаю шо ті виділення були страшнуваті.
    в мене теж таке тільки під час вагітності було. хоча молочницю не раз мала. бррр як згадаю
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    Диприліф протипоказаний при вагітності і годуванні грудьми..
     
  9. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Цікаво, що висіяли у Вас...Молочниця має сироподібні виділення, ваші виділення вказують на інфекцію бактеріальну, не тягніть бо та інфекція небезпечна для дитини...підіть до тих світил що радять дівчата.
    Інколи треба брати антибіотик, вибрати менше зло....плюс є купа антибіотиків які можна брати під час вагітності...
     
  10. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Ви впевнені, що простудили, бо мене поперек болів майже всю вагітність
     
  11. Уляна Поберейко

    Уляна Поберейко Well-Known Member

    дівчата ,в мене 3 дні тому почались жовті лохії,вкогось таке було ,бо вчора мені знімали шви і виписали свічки .
     
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    скоріше сукровиця з швів
     
  13. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Дівчатка, вчора ввечері в мене легенько як "різало" внизу живота. Десь так 3 рази по 20-40 сек. Що це таке може бути? Бо вперше таке.
     
  14. Prenatal'ka

    Prenatal'ka Well-Known Member

    В мене таке іноді буває, так більше зліва, то я ще раніше питала в лікарки, казали: або зв'язки ще тягнуться і мій організм такий чутливий, або десь якийсь нерв притиснуло і такі відчуття тому... Пояснили, що головне, щоб не нагадувало біль при місячних, ну і оте "легенько" теж важливо, бо як сильніше - то вже не жарти
     
  15. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    наскільки низько? може
    може гази, може перейми тренувальні, може малюк товчеться. спостерігайте, якщо турбуватиме - проконсультуйтесь з лікарем. головне майбутній мамусі менше переживань і хвилювань:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. zetta

    zetta Well-Known Member

    А від чого післяпологова температура ? Пологи пройшли в клініці Ісіда ( Київ ) . Почалась кровотеча , вже 4 день в мами температура . Робили епідуралку бо породілля хотіла , і разом з тим окситоцину нашурували. Епідуралка через якийсь час відпустила а вони попередньо забули дати нову порцію , в результаті діі окситоцину біль була просто шалена , вона репетувала жахливо . Поки дали нове обезболювання і поки воно подіяло то капець .
     
  17. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    яка саме? в мене після перших пологів три дні була 37.7
     
  18. zetta

    zetta Well-Known Member

    Не спитала але додому не відпускають .
     
  19. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    В мене 37-37.4 було 3 тижні
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    У мене біля місяця була температура 37.-37.5 . Теж була кровотеча після пологів.