Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    дякую, трохи заспокоїли
    минулого тижня була трохи на сонці, але кремом мастилась
    може то сонце повпливало

    буду сподіватись що з часом пропаде
    А якісь креми від пігментації є? Допомагають?
     
  2. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    та є. але ті шо дійсно помагають, певно вам зараз краще не використовувати. та й воно само пройти може після пологів
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Дівчатонька, хелп! Стикнулася із незручною проблемою ще на початку цих свят. Дістала капітальний закреп на 3 дні, вже не знала, що з собою робити, так було зле (в районі кишечника просто камінь лежав). Була в селі, тож робила, що могла - пила квасне, багато води, їла ківі, яблука і навіть пила олію. Не помагало нічого! Врешті родичка дала свічки і з горем пополам сходила (щоправда, боюсь, чи геморой не заробила). Але питання далі не зняте. Приїхала нині додому, стараюся дотримуватися дієти (нічого мучного, солодкого), але таке враження, що кишечник взагалі не хоче працювати. Я просто в ступорі. Завтра до кисломолочки, ківі та яблук куплю ще чорнослив/курагу (їх просто їсти чи запарювати?). Порадьте, що ще робити, щоб вийти із цієї ситуації. І на всяк випадок, які є засоби екстреної допомоги, безпечні для вагітних (свічки, таблетки, лактулоза), коли дієта не допомагає?
     
    Останнє редагування: 10 Квітень 2018
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  4. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Gloria Tempus я жила на Дуфалаці і бурячках
     
    • Корисно Корисно x 2
  5. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    @Gloria Tempus, я вже 3 рази за вагітність використовувала дуфалак. Його можна вагітним. Ну і чорнослив запарений періодично їм.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  6. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    @Gloria Tempus також може трохи допомогти пити вранці натще склянку "сирої" води (кімнатної температури).
     
    • Корисно Корисно x 1
  7. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    В першу чергу, розслабтеся, не тримайте той стан в голові, їжте, пийте, те що порадили дівчата, все внормується, не переживайте.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Круглі дівчата захворіли. і просять порад:
    1) якщо Т більше 38 - краще парацетамол, вірно? Ібупрофен в 3 триместрі не можна?
    2) Якщо температура більше 39 і не зіб'ється нормально, то "швидка" чим реально допоможе? Укол анальгіну з дімедролом? Чи можна таке вагітній?

    І потребую досвіду.
    1) розкажіть мені хтось, як ви на пізніх термінах хворіли і у вас і малюків все добре :)
    2) якщо пологи починаються, а жінка хвора. В стаціонарі їй чимось допоможуть протягом перейм? Киснева маска, збивання температури тощо?
    Хто має досвід пологів у хворому стані, розкажіть мені.

    Дуже сподіваюсь, що це на пару днів така зараза. І все ж, готовою варто бути до всього... Я щось давно не пам'ятаю такого жестякового ГРВІ.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 9
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Нічого не збивати, на градусник не дивитися. Якщо можеш терпіти - терпи. Якщо не можеш - парацетамол.

    Ібупрофен на доношеному у терміні можна, але з твоїм анамнезом не знаю.

    Швидка тебе почне пхати в лікарню, і так, дімедрол з анальгіном.

    В лікарні в пологах кисневою маскою навряд чи поможуть. Краще почекати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    @cjomcjomka посилаю Вам промінчики здоров"я! Видужуйте швидше!


    знайома захворіла уже в пологовому. Давали навіть якийсь антибіотик. Але все минулось...

    Так що все буде гаразд!
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Співчуваю. Видужуйте!
    --- дописи об"єднано, 12 Квітень 2018 ---
    @cjomcjomka на сонце не ходи.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в патології, перед пологами?
     
  13. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    так, перед самими пологами
    на пологах була ослаблена, але родила сама, без стимуляцій
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ослаблена - то півділа.
    Я вчора від температурного болю в кістках на стіни дерлась. Важко уявити "зверху" ще перейми...
    Не стільки самого по собі болю боюся, скільки важко буде визначити "нормальність" процесу по відчуттях. Бо вчора мені по відчуттях було дуже неспокійно.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  15. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    та нє, в те, що організм подолає вірус, я вірю більше.
    Інша річ - шодєлать, якщо пологи.
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    дивись, раз так гостро, то має бути недовго. Потерпи температуру - скорше пройде все.

    Лежи пляцком. Діти на канікулах? Чоловік може приїхати.

    Пий дуже маленькими порціями, щоб тиск не стрибнув. Ванна прохолодна (менша Т ніж на градуснику). І не роди. Просто скажи - що не сьогодні. Завтра буде легше.

    Якщо щось - дзвони.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 1
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    саму по собі температуру я не проти. Дика тахікардія починається і в голові паморочиться, коли 38.5 доходить. Вночі то все якось було хвилювально, тому збивала.

    це перше про що я подумала, коли мене "зарубало"

    оце ДУЖЕ доречно, я щось навіть в ту сторону не думала.
    а мені вже якось легше :) Чарівна сила ДП...
    Може, ще на вечір трохи буде "відкат назад".
    Я просто хворію нечасто, може, тому так капризно все це переношу...

     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  19. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Я при 1й вагітності тим намучилась, а при 2,3 вагітностях з пятого місяця не їла мяса, і все було ок. А, і 7-9 місяці щовечора наминала миску тертих яблук (інколи плюс морква, буряк).
    У мене - так. При вагітності, якщо їм мясо - все, ото як у Вас і відбувалось.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  20. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Цікаво, щось не думала в той бік. Але я і так м'яса небагато вживаю, мені скоріше ті стани хлібо-булочні та солодке викликають, хоча під час вагітності я навпаки почала менше того споживати, бо на солодке не тягне.
    Вчора ще проконсультувалася із лікаркою з ЖК, то вдалося зняти гострий стан, тепер кілька днів Дуфалак, ну і далі чорносливово-бурячкова дієта. Зараз вже самопочуття хороше. Спасибі всім за поради.
     
    • Подобається Подобається x 3