Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Загострився хронічний тонзиліт. Ходила на промивання, лакуни мигдаликів чисті. Але час від часу горло болить, особливо вночі. Як правильно розжовувати прополіс? Бо він розвалюється в роті. Його треба пожувати і виплюнути? Чи він має повністю розсмоктатися в роті? Як часто можна його жувати?
     
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    Можна ще жувати медові соти, чи відріз з рамок з медом.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Я пробувала, мені надто солодко. Вдень полощу ромашкою чи шавлією. А вночі не дуже зручно полоскати.
     
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    Власне відріз з рамки не такий солодкий. Там прополісу більше.
     
  5. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    мені допомагає кокосове масло розсмоктувати. Я його тримаю в холодильнику, вночі як болить горло-відколупую собі шматок і розсмоктую.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я його смоктала, могла за щокою тримати. Для мене то було як жуйка), не ковтала, особливо не жувала, бо застрявав в зубах. Не розвалювався.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я думаю, якщо у Вас нема алергії, то саме прополісу ніяк не зжуєте забагато.
    Ще отой забрус є - теж медопродукт. Також по півчайної ложки беруть і жують. Мені казали, що мав би до кінця розсмоктуватись, але я щось ніколи того ефекту не досягала. Може, мало часу жувала.
    А в мене нині знов токсикозний ранок і знов обличчя в цятку від того блювання :sad:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 6
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Печія... люди, які колись жалілись мені на біль у шлунку і печію, а я думала, що то дрібничка, - пробачте мені! Який це жах! Як боляче і незручно, як це відволікає від життя.
    Допомагає трохи морозивка. Стараюсь не зловживати, усе-таки, солодке...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  9. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    У мене пройшло аж з пологами,досі той жах пам'ятаю:girl_sad:.Але мені на свіжому холодному повітрі ставало легше.Правда,основний період вагітності припав на літо:girl_haha:,тому не дуже свіжого повітря було багато.
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    та я вже як той пес з язиком висолопленим ганяю на балкон чи у вікно офісу визираю :girl_crazy:Почуваюся драконом вогнедихаючим. А вчора печія почалась після "серії" токсикозної блювоти - то я думала, що просто згорить мені і стравохід і горло все... уф
    ще і як назло в інтернет-магазині нема в наявності їстивного каоліну, такого помічного...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  11. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Це у вас уже екватор? Довго вас тримає токсикоз:girl_sad:
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    22 тижні... та вже добре, що не щодня.
    Мені не звикати, з другим сином регулярно обіймалась з туалетом до 28 тижнів, а з донькою час від часу - до самих пологів.
    Але ж йой. Якщо це все буде "вогнем" :sad:
     
  13. fillette

    fillette Well-Known Member

    Мене сильно пекла печія від мучного і солодкого. Навіть малесенька цукерка викликала таку печію що жах. Після пологів все минуло.
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    мене вчора "пропалило" після кефіру з чорним сухариком.
    А сьогодні, до речі, трохи полегшила стан намочена гречка.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  15. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Юля, я щиро за тебе вболіваю, вірю що все подолаєш, бо Господь знає як тобі непросто, Він поряд і насправді несе тебе на руках, бо своїми людськими силами такий шлях нереально подолати ....
    Я рятувалася мигдальними горішками, брала по 1-2 шт помаленьку пережовувала на кашку і льон жувати також помагає . Ще м"ятні цукерки з евкаліптом смоктала і так по колу, але втихала на годину півтора
    і мені з задишкою так було легше, а риніт знімала миром з запахом жасмину, купувала в соборі св.Юра така маленька пляшечка жовтого кольору ( я ще клала її на мощі св.Шарбеля і о.Піо і просила помогти мені немічній вагітній ....)
    Знаю, розумію, вірю...Якби не підтримка чоловіка , підбадьорення духівника , спільна молитва спільноти Домашня Церква , щебетання дітей , молитви моїх батьків і друзів , то я не уявляю як би я вижила... Вірю , що крок за кроком і день за днем подолаєш і ще багатьох надихне твій приклад .
    --- дописи об"єднано, 27 Грудень 2017 ---
    Чорний хліб провокує печію ...
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    гарбузове насіння і морква. багато:)
     
  17. fillette

    fillette Well-Known Member

    Від хліба будь-якого мене пекло. Я до вагітності ніколи не мала печії. А після токсикозу почалась і була до останнього дня. Слідкувала за харчуванням, єдине що мені допомогло. Пам'ятаю що й вночі мучилась. Але вже все забувається і навіть починаю думати про другу вагітність, хоча тоді здавалось що наважусь ще не скоро.
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Так, я пригадую, як Ви писали, а я казала, що все мине і забудеться :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Чесно, співчуваю. Якби ж то ще перележати в ліжку цей період.....
    Мене до 15т тримала тошнота, а їй на зміну прийшов "наглий жор". То вже певно пора до якого дієтолога-психолога, ну не можу ані грама стримуватись. Попереду ще сприятливіший період тому всьому:girl_impossible:. Вага набігає шалено, відчуття страшно забитої бочки, травлення жахливе. В першу вагітність дуже ретельно харчувалась, і лише на останньому місяці трохи дала собі волі. А зараз треба мені:girl_devil:.
     
  20. rysja

    rysja Well-Known Member

    дівчата, привіт, напишіть, будь ласка, чим лікувати конюктивіт, левоміцетин протипоказано
    дякую