Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Зараз ніяким спортом, ні бігом не займаюся, і часу нема, та й бажання) Але от в понеділок на роботі корпоратив. І сидіти цілий вечір за столом не хочеться. Тому цікавить чи можна хоч якісь мінімальні танці танцювати?) Тобто не думаю, що фізично сильно буду перенапружуватися, але переживаю, чи все правильно, чи ніяк не зможу нашкодити, чи шось зрушити? Якраз буде останній тиждень першого триместру.
    Може то і дурне питання, але так, щоб перестрахуватися питаю. Хоч розумію, що від всього не застрахуюся.
     
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    При нормальному загальному самопочутті танцювати цілком можна. Ти відчуєш якщо будуть раптом занадто активні танці (живіт почне тягнути чи задишка) - сядеш передихнеш собі трошки та й усе :)
    --- дописи об"єднано, 22 Грудень 2017 ---
    щоб прямо зрушити то мішки, певно, треба тягати а не танцювати :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    а що можна до горла? Крім лісобакту. А то шось так розболілося до вечора, бачу, що самими полоканнями вже не встигаю зарадити, капаю трохи піносол в носа. Маю в хаті Ісламоос - можна його?
     
  4. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    мені гінеколог нічого з смокталок не дозволяла. Полокала календулою на зміну з ромашкою.
     
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    хлорофіліпт (таблетки споктати або спиртовий до води додавати теплої і полоскати чи масляний в горло бризкати). При умові що не маєте алергії на евкаліпт.
    Ну і я піносолом часом і горло разом з носом лікую :) бо він так чудесно потииихеньку стікає з носа в носоглотку і в горло теж потрапляє
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я молода дурна була, то на 5 місяці в коліжанки на весіллі і польку з молодим вшкварила :girl_crazy:, але він дуже гарно танцює і акуратненько водив, без всяких підскоків. Зараз би так не ризикувала, звісно. Але якщо вагітність протікає нормально, то я вважаю легенько можна, такі собі дискотечні танці "з ноги на ногу", чи "мєдляк:girl_tender:", тощо, головне не скакати.
    Гарно Вам розважитися!
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Я на 8-му так танцювала :girl_blum:. І не така вже молода). Все залежить від самопочуття, головне - слухати свій організм. Зараз би не танцювала (3 міс), а до 8-9 може і захочу :girl_haha:
    Хоча недавно ялинку тягнула сама з відділення нп до машини, так трошки далеченько. Але я відчувала, що для мене то нормально
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  8. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Я щось про можна/не можна навіть не думала. Вчора до 12 відгуляла свій 1корпоратив, попереду ще 2)
    Єдине підпухла , чи то вода затрималась(набряк ( якби ж то тільки танці, то ж ще застілля і апетит шалений. Звісно передихала часом, а так добре, все як завжди, орієнтуюсь по відчуттях.
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    а в чому проблема? Якщо нема якихось ускладнень, то що шкодять танці?
     
  10. Siania

    Siania Love Life

    Я завжди слухалась себе. Організм не обманеш)) Бувало, я забувала що вагітна, летіла кудись, швидко дуже ходила. Пройшла так 10 хв, і все, вмираю, задишка, тягне живіт.
     
    Останнє редагування: 23 Грудень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    вода, вона дуже любить корпоративи
    Я пищу від кожної можливості потанцювати. Так, я - синій кит з задишкою :) І сальса з приколами всякими.
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Так то дуже індивідуально. По собі помітила що минулого разу, що цього носити щось умовно важке 10 кг чи навіть трохи більше цілком ок, і оком не моргну, а от від кардіо навантажень швиденько вхекуюся - з Владом на санках гуляти то я 2 рази порожні! санки на гірку витягла і сказала усьо - з мене досить :) Але у мене по серцю і в невагітному стані є певні зауваження, от воно і загострюється трохи
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Я інколи навіть читаючи казку можу задихатися. Тому ходжу повільно, але багато (8-10 км на день виходить :girl_cool:)
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Задишка без причини...
    Тиск ідеальний, ще і з ідеальною різницею між систолічним і діастолічним. Тахікардії нема, гемоглобін і цукор зусиллями дієти і постійного контролю приведений в норму.
    Але цей стан... коли раптом таке враження, що в повірті нема кисню. І це не підчас фізичної роботи чи активності. Я просто сиджу і раптом наче не можу вдихнути. Астми у мене нема, і бронхоспазму при цих нападах теж нема. Але найгірше - це паралізуючий страх від неможливості надихатись. Виходила надвір подихати холодним повітрям - не допомагає. Допомагає трохи перед дзеркалом казати собі, що я гарно дихаю і не помру. Це суто логічно заспокоює, і в процесі такого "тренінгу" відпускає.
    Терапевт і знайома лікар з барокамери одразу сказали за внутрішні набряки. Але вони мали б відображатись у тиску або серцебитті. Ну і взагалі дивно - 1) що я можу багато рухатись - і нічого, а задишка може початись в абсолютно спокійному стані. 2) що найлегше мені як з тою задишкою, так і з ринітом - в положенні лежачи на спині.
    Спостерігаю.
    Чим ще мене лякатиме ця вагітність?
     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ну, не лякає, звісно. Але маю вже доданок. Печія :sad:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  16. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    А в мене головні болі додалися. А яскраво виражений токсикоз перейшов у постійну нудоту(. Але мій синочок заспокоює мене, що то тимчасово)
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    може, то на потепління? У мене незалежно від вагітностей потепління (крім літа) - це головний біль.
    --- дописи об"єднано, 25 Грудень 2017 ---
    я в попередні вагітності звикла думати, що після пологів легше не буде (ще одна дитинка, більше обов'язків+ післяпологове відновлення)
    А тепер я просто не знаю. Якийсь відчай від того стану в перемішку з відчуттям перемоги від кожного подоланого тижня.
    Наступного тижня моя ляля вже буде називатися "плід", а не ембріон.
    Якби хтось тільки знав, наскільки омріяним для мене був цей рубіж на початку вагітності..
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  18. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    В мене десь раз на тиждень голова болить сильно (із нудотою навіть). Але зараз вже декілька днів поспіль болить, в суботу взагалі капець був. Вчора і сьогодні трохи легше, але все рівно біль присутній. Думаю, що таки через зміну погоди.
     
  19. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    о, в мене було таке ж - і справді, найгірше, це паніка, яка находить під час цього стану. Та минулося досить скоро, мені чомусь виглядало на якийсь критичний момент в перебудові кровообігу, то десь в районі 20 т.+ було, тоді ж якраз різко зростає дитинка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1