Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. Arika

    Arika Well-Known Member

    здавала в поліклініці на симоненка 8,5 років назад, зараз не знаю як роблять..може і добре..
    напевно так і зроблю!
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Як варіант, сходити в Центр переливання крові на Пекарську. Там точно роблять без направлення, але й ціна, думаю, менша, аніж в приватних.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Ari

    Ari Well-Known Member

    Маю дилемне питання - запропонувала моя акушерка зробити зараз вакцинацію від грипу, то не запізно, і чи безпечно, можливо хтось таке робив?
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 2
  4. Milli

    Milli Well-Known Member

    Я б не вакцинувалась, бо вірусів багато і вони всі різні, та ще й не знати як подіє вакцина на лялю. Побільше гуляйте, відпочивайте і фрукти їжте.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  5. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Читала,що вже в такий період пізно робити щеплення,бо вакцина не відразу "спрацьовує",а ви ж не знаєте,коли ваш організм надумає підхопити грип-зараз чи через півроку.
    Краще вивчіть більш детально інформацію,поспілкуйтеся з незацікавленим,незаангажованим медиком,якщо такого маєте.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Мене вже тиждень болить спина в районі лопаток, деколи навіть лежати тяжко. Полегшення настає тільки після того як чоловік зробить масаж. В мене взагалі до вагітності були проблеми з попереком, і ще не підтверджиний остеохондроз (терапевт поставила діагноз, а нервопатолог сказала:"Та нічого страшного у вас нема, хребет рівний. Ви ж курс масажу пройшли, тепер можете на голках полежати і пройде"). Іноді так болить, що ходити тяжконе, навіть не знаю що робити.
     
  7. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    І в мене та ж проблема. Причому вся спина болить дуже.
    Вже подумую про масаж в 2 триместрі. Ніби можна буде
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Дівчата як ви боретеся із гіркотою в роті і здуттям живота, я багато не їм бо цілий день тошнить, а до обіду живіт як м'ячик тяжко ходити і все болить.((
     
  9. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Як то все знайомо( Правда не гіркота, а просто якийсь присмак неприємний - чистила зуби дуже часто, м'ятною пастою. Від здуття тижня до 20 (поки не завиднівся живіт вагітний) допомагало погладжувати живіт за годинниковою стрілкою. Коли зовсім несила - "Еспумізан" (але то сама собі призначила).
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я вважаю, що там одна з найкращих лабораторій у Львові і завжди довіряю їхнім результатам.
    щодо резусів не стикалась, бо я "плюсова".
    --- дописи об"єднано, 30 Листопад 2017 ---
    я ще ашанівський ополіскувач часто набирала і тримала в роті.
     
    Останнє редагування: 30 Листопад 2017
  11. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    А мене тошнить коли я навіть легенько руку на живіт ставлю. Зуби чищу з шаленою швидкістю щоб не стошнило.
    А Еспумізан з якого тижня ви приймали?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    вже точно не пам'ятаю. Певно з 11 тижня.
    Мене нудило як спльовувала пасту, ну але хоч в роті свіжість на трохи. Ще помітила, що отой присмак трохи залежав від харчування.
     
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в мене був період, коли нудило від будь-якого дотику, особливо, якщо я того не чекала, а мене хтось штовхнув чи зачепив. Перевдягатись - було аж до сліз неприємно. Зараз трохи легше.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  14. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Від гіркоти мені поляна квасова допомагала трохи...але щоб всі бульки вийшли....просто налита в горнятку стояла.
     
  15. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Дівчатка, маю до вас питання. Нефропатія 1-го ступеня?!
    Ситуація така, 20 тижнів, стан і самопочуття чудові, якби не маленький животик то й і не сказав би що при надії, попереду тижнева поїздка, далі корпоратив, дні народження, Новий рік і Різдвяні свята. Вчора прийшла від Прокопчук (УЗД, 2-й скринінг), на обліку ще не стою, в кабінеті сказала що все добре, в протоколі вдома я вже побачила у висновку «...низька плацента... нефропатія вагітних 1-го ступеня...» Варто «бити на сполох», бігти до гінеколога, нефролога, здавати аналізи і т.д. чи відпочивати і не хвилюватись?! Часто таке пишуть вагітним? Бо почитати інтернет то я вже готова до лікування і госпіталізації.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  16. Siania

    Siania Love Life

    Мені здається, обов‘язково. Переживати не треба, але відвідати лікаря треба точно. Мені такого ніколи не писали.
     
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Думаю, якби було щось серйозне, то вона б наголосила. Відносно низької плаценти - термін ще невеликий, підніметься. В мене останні два рази так було. Нічого з тим не робила. Відносно нефропатіі - можна було б проконсультуватись. А взагалі я б радила позитивний настрій на найближчі 20 тижнів))).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    в мене теж була на 2му УЗД низька плацента, але Лотоцька-Савчак заспокоїла, що це не страшно, вона підніметься. На 3му УЗД вже все було нормально.
     
  19. marianast

    marianast Well-Known Member

    @JaNazarkova пієлоктпзія до 28 мм в ознаки нефропатії вагітних 1 ступеня, справа.
    То заключення по моїй першій вагітності, вдруге було те саме.
    Ви однозначно сходіть до лікаря, якому довіряєте, щоб мати спокій.
    Мені казали, що дитинка просто перетиснула якийсь канал і одна нирка погано функціонує. Після пологів нирки в нормі.
     
  20. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    мені буквально минулого тижня в ЖК лікар казала "не лякайся якщо Прокопчук напише нефропатію,вона багатьом їх пише" ) Дослівно.
    Загалом я б проконсультувалась з своїм лікарем,але паніка,думаю,зайва.