Здоров’я малятка (перший рік життя)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем dimalozz, 19 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    нам не помогла ні чайна заварка, ні ромашка, а моментально зняло закисання чай із чебрецю(ще маю 1 пучок можу поділитися, то в Карпатах збираний )
     
  2. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    а якісь типу масажики, щоб легше відкашлювалося?
    Все буде добре!!!

    ---------- Додано в 15:42 ---------- Попередній допис був написаний в 15:41 ----------

    ого...знала що він від кашлю добре, а не від закисання)) дякую. спробую, заодно смачним чайком поласую)) (я маю, аптечний правда, дякую)
     
  3. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    Оленка, дякую за підтримку! Сама себе настроюю на позитив, поки не дуже виходить. Масажик роблю - кладу собі на коліна, щоб голівка звисала вниз і поглажую, постукую. Вона як поїсть, то відкашлює, точніше рве разом з молоком той слиз. Але мені не подобається, як сипить/хрипить усе всередині у доцьки. Ще й живіт мучить - надувається до стану барабанчика і каки зелені (ліки тут ні до чого, бо почалось це разом з соплями і кашлем)
     
  4. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    а може то зуби???
     
  5. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    Я звичайно не великий спец, але щупала ясна - м'які. Та і старша захворіла першою, тому всі ознаки, що і менша від неї заразилась.
     
  6. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    ооо. до речі. моя пару днів тому стала неспокійно спати, плакати більше, каки були змінилися. Тепер все нормалізувалося і я за нею помітила багато чого нового. Так супроводжувався скачок розвитку.
    До речі, якшо каки зелені- спробуй собі попити бактерії (я пила наріне в капсулах, дівчата пють йогурт в капсулах). Нормалізується робота шлунку .Деколи буває все повязане.
     
  7. Lithium

    Lithium Active Member

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    Ото і в мене таке саме було, старша хворіла, а за тиждень менша. Також сопельки, кашель страшний плюс зригування від кашлю, але правда ніс не був забитий. Були у Гайдука, сказав ніц страшного, призначив сиропчик від кашлю і гріти дитину,масаж. То я морську сіль нагріла у мішечок і під спинку, так вона спала і за тиждень все пройшло. А ну і плюс гуляли кожен день, вологе прибирання кімнати, щоб не сушило.
     
  8. irys214

    irys214 Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    Температура тримається вже четвертий день. Але перший день можливо і не варто рахувати:
    пт. - почав кашляти + соплі, темп. - до 37,1.
    сб. - -//-, темп. - 37,5. Дивилась чергова лікарка, казала, що вірусне.
    нд. - -//-, темп - 38.
    Сьогодні зранку темп. була - 37,2 до вечора - 38. Ще кашляє, даю афлубін + промиваю носік +1/2 ч.л. ереспалу, 2р./д. + грудне годування(але не завжди хоче їсти). Сьогодні приходила наша дільнича, якій я не довіряю, каже, що треба підключити но-шпу, бо є бронхоспазм, (а як на мене, то нечисте дихання, бо забитий носік) і ще напевно антібіотик.
    Не хочеться давати такій маленькій дитині антибіотикі. Скільки ще можна чекати?
    Зі старшою температура завжди падала за 3 дні.:girl_cray:
     
  9. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    чого чекати? з*їздіть до лікаря якому довіряєте.
     
  10. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    Нам те саме сказали. Але я і сама чула, як вона якісь такі сипи видає (то крім хрипіння носиком) Все-таки почали ми приймати антибактеріальний засіб. Доцька трохи ожила. Цицю почала нормально їсти,сопельок вже майже немає, але ще кашляє і хрипи ще є. Сподіваюсь, за пару днів вже викарабкаємось з того.
     
  11. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    Уявляю скільки тут було написано про каки, але...
    Після мого лікування в дитини почасвя понос, дкеоли з бульками, деколи зі слизом, декол зелене, а деколи все разом. Вже тиждень дитина не какає нормально. Я вже не п"ю ніяких лікарств, стараюсь їсти дієтичну їжу, нічого не допомагає. А тепер скажіть, для того щоб призначати дитині якесь лікування, треба здавати аналізи? Які?

    Черепашка, як ваша доця?
     
  12. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    А в нас 2 тиждень соплі... Без Т, без кашлю, без нічого. Просто соплі. Особливо зранку. Промиваю Хьюмером і видуваю грушею. Але вони не зменшуються. ((( Може на зуби бути? Чи краще педіатра викликати? Просто знаю, що вона пропише Називін і Делуфен, а я не хочу судинозвужуючі... Не знаю, що робити
     
  13. Maksutka

    Maksutka Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    на мою думку все-таки нехай лікар подивиться.......а то мало що:girl_yes: тим більше будете вже впевнені на 100% що з дитиною робиться)
     
  14. nan

    nan New Member

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    Закапувати перекисем водню потрібно обовязково, і то під час обробки декілька разпоки не перестане шипіти, промокнути чистим стерильним бинтиком. А потім туди капнути зеленки. В нас пупок досить швидко зажив, бо я обробляла два рази в день. А ще пояснення чому потрібно обробляти пупок, бо це відкрита рана через яку можуть потрапити дуже багато мікробів.

    ---------- Додано в 16:07 ---------- Попередній допис був написаний в 16:04 ----------

    А на рахунок дитячого калу, то в нас було таке саме,зелений зі слизю кал, тому обовязково треба здати кал на посів бактерій і будете все знати. Це можна зробити в охмадиті чи в Чорнобильській лікарні. Коштує приблизно до 100 грн., принаймі ми так платили 4 тижні тому.
     
  15. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    Якщо всеж намірені лікувати, то варто каки здати обов"язково, а взагалі то тут прояви дисбактеріозу на лице.
     
  16. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    А що дитина? Як себе почуває?
     
  17. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    А то можна не лікувати???
     
  18. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    Після антибіотиків порушена флора в кишківнику. Можна дати якийсь пробіотик , але найкращий пробіотик то мамине молочко.
     
  19. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    у нас якийс сухий кашель, ніби сопель нема, але вверху є, бо дихає так як із соплями і теператури нема. А ще вискочив один прищик на правій щоці і більше ніде нема, що то може бути?
     
  20. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    О, і у нас схоже. Наслідки лікування дались взнаки. Поки що нічого не роблю. Відмінила усі ліки і чекаю, що саме налагодиться. З Настюхою,коли була манюньою, здавали каки, бо мала страшні запори. То по рез-х тих аналізів лікар нам призначав лікування.

    Вже краще. Сьогодні лікарка слухала - хрипів вже немає. Трохи підкашлює, трохи сопливить, але хоч не бронхіт. Навіть на вулицю вибрались провітритись :)
     
Статус теми:
Закрита.