Здоров’я малятка (перший рік життя)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем dimalozz, 19 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    Дякую за заспокоєння, переспала ніч з тою думкою і також мені здається шо так має бути, кут розведення 180 градусів - це напевно більш ніж достатньо. Але УЗД таки зроблю!:girl_bye2:
     
  2. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    Мами, а закисання очка на якій стадії потребує втручання? В малої ,коли плаче, в одному очкові так ніби стоїть сльоза і час від часу (теж під час плачу) виходять маленькі біленькі комочки (1-2 не більше) ,але не завжди. То є закисання чи що то таке є? Я б не звертала на то увагу, просто педіатрша звернула на огляді і налякала Брюховицьким окулістом ( не пайду туда :) ). Хочу до слідуючого огляду бути в нормі, не люблю коли вона нам якісь пригоди шукає.
     
  3. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    Nana11, не переймайтесь дуже цим! Мені теж в 2 місяці хірург сказав, що в малого погано розводяться ніжки, але складочки в нас були рівненьки, то теж направила на УЗД, я б, мабуть, і не поїхала але треба було ще нейросонографію зробити, тому подивились і ніжки заодно. УЗД показало що все добре кут розведення в нормі. Ще спробуйте розвести ніжки коли купаєте дитинку, в нас в водичці розводились повністю, бо розслаблявся!
     
  4. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    Це точно. Може бути ще гіпертонус м`язів і тому дитина не дає розвести ніжки.
     
  5. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    Оленко, в моєї досі очко закисає. окуліст спершу казала до півроку промивати фурациліном і робити масажик. два тижні тому вона подивилась і виписала флоксал і рекомендувала далі робити масажик і промивати фурациліном. в Брюховичі не скеровує :) можливо, впливає ще те, що в доні повіки не підпухлі і очко не червоне, тобто не турбує її. можеш хіба показати Христю окулісту, щоб вона провела тест на прохідність слізного каналу (крапаються кольорові крапельки в очко, а потім вводять трошки ватки в носика і дивляться, чи вона зафарбувалась)

    а в Брюховичах зазвичай намагаються пробивати канальчик ще в 3 місяці(

    п.с. в мого племінника в 10 місяців сльоза застоювалась, то якщо гамериканські лікарі тим не переймаються, все добре)
     
  6. Maternity

    Maternity Member

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    Маємо невеличку проблему, в моєї доці припухли молочні залози, лікарка сказала прикладати камфону олію, але як на мене ефекту за 3 дні не побачила. Можливо це довший процес, а може хтось якимось іншим способом лікував це. Порадьте щось будь-ласка.
     
  7. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    А скільки донечці? в моєї десь до місяця було. нам казали теплу пеленочку класти. я пару раз зробила, а потім воно саме пройшло.
     
  8. nalia

    nalia Member

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    наскільки мені відомо, що нічого робити не потрібно. В мене і всина і в доці таке було, ми нічого не робили і воно пройшло само по собі.
     
  9. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    в моєї була після народження (мастит новонароджених) - нічого не робила, все само стало як має бути.

    заспокоїла)) спробую промити ромашкою.
     
  10. Maternity

    Maternity Member

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    Донечці 3 тижні. Я читала в мудрій книжці що це гормони, але не потрібно запускати цей процес, бо може бути якесь запалення. Дякую за поради, може дійсно до місяця пройде.

    ---------- Додано в 13:42 ---------- Попередній допис був написаний в 13:39 ----------

    а чайною заваркою не пробували промивати очі, помагає.
     
  11. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    Ну якщо 3 тижні, і не має з молочних залоз ніяких виділень то не хвилюйтесь, це варіант норми ,в мого синочка теж таке було, до місяця пройде!
     
  12. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    нам, до речі, що ромашка не підійшла - в доні почали повіки підпухати, але то індивідуально)
     
  13. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    а дивіться по ходу.. як слізка стоїть то не лишнім буде і масажувати... моїй найкраще таки фурацилін поміг.ми то в діточих очах обговорювали.
     
  14. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    а мого висипало кропивницею не на жарт від нього...
     
  15. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    і масаж...

    а тут вже методом проб...бо не вгадаєш
     
  16. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    Вислухала лікарка у Веронічки трахеобронхіт. Виписала антибактеріальний сироп (я так розумію - це аналог антибіотика, хоча лікар заперечує). Якщо не буде покращень, то направлення в лікарню намалювала. Вчора ми ліки не давали, покладали надію на чудодійне ГВ. Доця далі закашлюється до рвоти, температури немає (37 - але в неї вона така постійно), апетиту немає. Пробувала сьогодні вже дати той сироп - вирвала. Не знаю, що робити. Боюсь запустити і загриміти в лікарню.
     
  17. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    тримайтеся. то так важко, коли дітки хворіють.
    а скільки днів малявочка вже кашляє?
     
  18. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    З вівторка, чи середи..Я вже в днях заплуталась.
     
  19. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    до 7 днів не критично.Якщо після 7 днів не йде покращення- тоді вже звертатися до лікаря. (але мамі видніше).Вірю, що добре радити і говорити, коли в самого все нормально, але направду, головне багато любові і терпіння.
    а ісландський мох малявкам таким можна? Знаю, що він досить дієвий.
     
  20. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    Все що нагуглила і про мох, і про інші народні методи - пишуть, що небезпечно, бо всілякі травки-муравки викликають у таких малявочок алергії, та й реакція може бути непередбачуваною. Поки що вичікуємо, носимось на мамі. Але, як сказав усім відомий дохтор : "Нервная система мамы, вещь более хрупкая, чем бронхи ее ребенка" (чи щось типу цього) Так хочеться дитя вилікувати, що мозок відключається
     
Статус теми:
Закрита.