Здорове харчування

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Lebidka, 27 Квітень 2009.

?

Яке харчування ви вважаєте найправильнішим?

  1. Роздільне харчування

    56 голосів
    12,7%
  2. Вегетаріанство

    23 голосів
    5,2%
  3. Сироїдіння

    9 голосів
    2,0%
  4. Їсти все, але в міру (не переїдати)

    336 голосів
    76,4%
  5. Головне, щоб смачно

    16 голосів
    3,6%
  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Як на мене все добре в міру. Відмовлятись від солі повністю не варто.
    Про йодовану я теж чула, що не добре іі вживати. Рожева. Я шось все більше перестаю вірити в те, що вона якась інша..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    мій чоловік сказав, що не може бути гімалайської солі, бо Гімалаї молоді гори. А рожевий колір солі можуть надавати різні інертні (і не інертні) речовини чи органіка, воно жодного особливого впливу на здоров'я мати не може.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 2
  3. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Отже чистої води маркетинг?
     
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Висновок - їсти дрогобицьку сіль і в міру. :d23:
    Артемівська мені дуже брудна і несмачна.
    Гімалайську мала - ніякого вав ефекту чи чогось особливого. І загалом, слухала я лекцію про вітаміни і харчування, так ото професор гарвардського університе у паказала "тарілку" з набором продукто-вітамінів, які треба людині на день. Всі сильно здивувалися, якби побачили. Насправді мало. Правда там не було жодних тістечок і решти, що всьо корисне виносить в трубу
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Тістечка корисні для душі. Для моєї точно.
    Та просто черговий fad, як з чіа, кінва ішотамшезаразмодне.

    І продовуючи тезу Наді. Якщо у вас на тарілці гречка з квашеною капустою з олією (соняшниковою, який жах), і там яка зеленинка, шматок сала (другий раз жах), то на такій «страшній» дієті можна сто років прожити.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 1
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Khrystik я використовую морську йодовану. Повністю від солі не відмовляюсь(може і не треба) але більше через своїх хлопців. Та кількість солі в їжі в мене дуже мала і мої звикли вже.

    Для моєї також. Воно треба і всьо))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Rona

    Rona Мама-йожик

    Я дуже люблю чорну сіль, яка мокрою має сірко-водневий запах.

    @rununkulos Розчинний
    Паста інакше смакує, мені цикорій в пасті смачніший значно, ніж в порошку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Про артемівську сіль. Я коли почала робити розсоли для сирів, зрозуміла, чому на упаковці написано "камяна". Таке враження, що сіль та камінь там в рівних пропорціях. І ми то їмо...
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. jylanda

    jylanda занууууда

    на даний момент користуюся рожевою, але особливо не вірю в якісь супер яості тої солі. Просто аналізувала додатком склад солі яка була в продажу в моєму магазині і більшість товарів мали купку шкідливих додатків. Раніше не задумувалася над тим, а тут така халепа, враховуючи, що сіль додаємо в більшість страв і споживаємо її щодня, взяла ту, в якій тих додатків не було. .
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Мені дуже подобалась дрогобицька, вона без камінців але вже давно не бачила в продажу. Артемівська найдешевша, як варити макарони, то використовую, але розчиняю в півлітровій банці, в кастрюлю лию обережно, а те, що на дні - виливаю. Так само використовую для промивання носа. Для інших потреб купую дорожчі зразки, для випічки - дрібну "екстра". Якщо Вам розсол робити, щоб сир "поплавав", то теж можна розчиняти таким чином , зливати чисте , а камінці - геть. На ті розсоли до сиру, якщо займатися постійно, то солі йде багато, тому тут ціна має значення.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Дівчата, а хтось додає до свого харчування мелене насіння льону?
    Питання в тому чим його молоти/подрібнити (кавомолки не маю), або де купити вже в такому виді.
     
  12. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Я купувала в аптеці.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Можна брати ціле, замочувати на ніч, а потім ретельно жувати.
    Ще можна спробувати блендером чи смузі-мейкером
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Як просто). Дуже дякую. Спитаю:kisss:
     
  15. marianast

    marianast Well-Known Member

    В сільпо є перемелене
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я бачила в магазинах/супермаркетах вже перемелене, проте десь читала, що довге зберігання в подрібненому вигляді спричиняє окислення жирів, що погіршує якість.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Всім дякую хто відгукнувся!
    Я зараз читаю книгу доктора Грегера "Як не померти передчасно" - вражає і перевертає повністю мій погляд на харчування.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  18. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Може маєте ступку чи блендер? Його краще вживати свіжим( я мелю на 2-3 дні) і тримати в холодильнику. І взагалі краще все насіння молоти, якщо хочете вводити його в раціон.

    Надіслано від мого F5122, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Rona

    Rona Мама-йожик

    замочую наніч ціле, а тоді погружним блендером зранку вжик і каша готова. З бананом чи медом.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Stella

    Stella New Member

    Дівчата, чи правда що кава з молоком/вершками і БЕЗ цукру шкідлива для організму? Що особливо для тих в кого тахікардія потрібно додавати трошки цукру? Каву вже давно п’ю без цукру але от почула від знайомої лікарки що то шкідливо... І взагалі, чи краще замінити вершки на рослинне молоко? Цікаво почути вашу думку:girl_smile:
     
    Останнє редагування: 16 Серпень 2019