Здоров"я дітей.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Оля, 3 Червень 2007.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Здоров"я дітей.

    Ну, як каже моя баба, тоді чорнобилів не було. І треба признати їй рацію. На жаль. :sad:
    А от про мак, то це звірство. Моя бабця була завжди проти таких методів. Вони робили інакше. Зціджувалися, а поки мама була в полі, баба давала дитині смоктати сухарик, загорнений у шматинку і змочений у маминому молоці. По-моєму краще, ніж мак.
     
  2. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Здоров"я дітей.

    Від зубів могла піднятися температура, а в такому стані дитинці важко смоктати:sad:
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Здоров"я дітей.

    А жувати? Бо я вже казала, що він на відбивні, котлети, вареники, пельмені та кров'янку перейшов.
    Видно, не зуби.
    А нічого, буду з наступною дитинкою старатися подовше то втримати. Принаймні мені невідомо, що таке відлучення насильним методом. :)
     
  4. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Здоров"я дітей.

    А жувати нормально, бо то як масаж :)
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Здоров"я дітей.

    Видно, тому мене і кусав, але щоб аж місяць...
     
  6. alia

    alia Member

    Відповідь: Здоров"я дітей.

    а в якому віці ви почали це все йому давати?
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Здоров"я дітей.

    Тільки не лякайтеся, десь із 8 місяців. :) Так, аби дійсно серйозно.
    Він у нас сам просив.
    У мене був принцип такий, що йому даю пробувати все, що сама їм. Оскільки ми з мамою дуже приправленого не любимо, то небезпеки для нього не було. Тобто ті речі не були ні добре посолені, ні поперчені, так лиш трохи. То він як скуштував кров'янки, то верещав на цілу хату, що ще хоче. Першого разу 3 штуки впоров. Ми потім боялися, аби йому чого не було, але ні. То була його улюблена страва.
    Те саме з котлетами, пельменями. Скуштував трохи і доїв таткову чи мамину порцію. :) Пампушок був - дай Боже. Того й повзати почав через місяць після того, як пішов. Не міг ту всю масу, видно, на колінах нести. :D:D:D
     
  8. alia

    alia Member

    Відповідь: Здоров"я дітей.

    я намагалась взагалі не приправляти "дорослу" іжу,не хотіла ,що б малий звикав до смакот.натуральний смак продукту -це ж найкраще.правда ми не їмо м*яса,не знаю чи хтось любить м*ясо без солі та приправ
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Здоров"я дітей.

    А мій чоловік завжди злоститься, що все недосолене. Але якщо він "загальний" салат "досолить", а не у своєму тарелі, то я того салату не їстиму, бо мені він пересолений. Малий мій на недосоленість не нарікає. Чоловіка, видно, вдома привчили до іншого, а мене до іншого. :)
     
  10. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Здоров"я дітей.


    Можливо, я вже думала що зробила не так, завжди є якась причина, але чесно кажучи на думку приходить тільки одне - не надто наполягала на прикормі. Прикорм почали в 6, міс, якраз зуби прорізались, брали з собою за стіл, давали "педприкорм" - по трошки того що самі їли, але далі пів-чайної ложки справа не пішла. Тобто попробувала, прожувала, і баста. Можливо треба було наполягати, або не давати цицю на першу вимогу після 6 міс.
    Незнаю, можливо просто то така дитина. В моєї коліжанки двоє дітей, я коли я їй казала що не можу малу нагодувати, вона того не розуміла, бо її малий їв все що бачив, а потім щей цицею закусував. Зараз вона має другу дитину, скоро буде рік, і дуже мене розуміє, бо дитина не їсть нічого. Тобто в однієї жінки, з однаковими підходами до ГВ і прикорму абсолютна різна харчова поведінка в дітей.
    Мені здається що в ГВ для моєї малої було більше психологічних моментів ніж харчових. Дуже до мене привязана, аж занадто, от може ГВ і було для неї як ще один звязок з мамою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Здоров"я дітей.

    У нас малий сам визначив, який у нього буде прикорм. Спочатку я варила йому зупки-пюрешки і перетерті кашки, але він зі здивованим виглядом то все випльовував. А вмістом моєї тарілки жваво цікавився, просив. Тому ми теж приблизно з 8-ми місяців вже їли дорослу їжу, але десь місяць-півтора я поступово до неї привчала - давала пробувати все зі своєї тарілки, але малесенькими порціями.
    Я думаю, що наполягати не варто, краще урізноманітнити раціон. У дитини вже в такому віці можуть бути свої смаки.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Здоров"я дітей.

    на мою думку є ще молочні і м"ясні дітки... і різна степінь готовності ШКТ до прокорму... в 8 міс. для нас не було проблемою з"їсти дорослу їжу, але їжа виходила непертравленою... Навіть зараз малий хоч 4 рази на день буде їсти молочне, але котлету-голубці-фрикадельки добре якщо 2 р в міс. з"їсть. Я навіть рада цьому, ще встигне ...
    наш навпаки буквально висів на грудях, коли зубки лізли... А на днях останні вже прорізуються - то жувати взагалі не може, тільки те, що зразу можна ковтати... бідака навіть ротик не може повністю закрити через набряк десен...
     
  13. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Здоров"я дітей.

    саме тому треба перші місяць-два вводити прикорм мікродозами, щоб ШКТ з ним гарно ознайомився:)
    так, у нас теж висить, але на щастя- без температури.
     
  14. Myrka

    Myrka Well-Known Member

    Відповідь: Здоров"я дітей.

    А хто з усіх присутніх на форумі веде в сімі і особливо для дітей принцип роздільного харчування?

    Я вже років 5 намагаюсь, но звички сильніше мене...

    Я читала в книжці Амосова, що діти що правільно харчуються, розвиваються на багато краще і здоровіше...
     
  15. VIKI

    VIKI Well-Known Member

    Відповідь: Здоров"я дітей.

    Дівчата, а що ви знаєте про шкідливість загального наркозу? Малій 5 років, діагноз пупкова грижа. Мабуть будем оперувати. Хтось через це проходив? Може, щось порадити?
     
  16. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Здоров"я дітей.

    А я десь читала,що роздільне харчування добре для дорослих, а для діток це ще непотрібно.:)
     
  17. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Здоров"я дітей.

    Цікавить хороший дитячий хірург, рекомендували Могиляка Остапа І., Лукавецького в Чорноб.лікарні.Хтось може має якісь відгуки?буду вдячна за інформацію.
     
  18. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Здоров"я дітей.

    :y: супер і як хірург, і як людина
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Здоров"я дітей.

    Ми теж хочемо у нього видаляти родиму плямку донечці :umbrage:.Подружка працювала в цій лікарні,то казала,що він хороший хірург.:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Здоров"я дітей.

    ой, я не вказала, я за остапа могиляка говорила