Зціджування молока. коли? як?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 15 Січень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Xroba4ok

    Xroba4ok Active Member

    ми тільки налагоджуємо гв. 2 тижні дитинці. маленька не виїдає все з одної циці. груди чергую, виходить приблизно по 2-2.5 год між годуваннями. потрібно зціджувати все решта що вона не зїла чи залишати? якщо залишати то скільки? я тим зціджуванням лактацію ще більше не розжену? з другої сторони боюся застоїв молока.....
     
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Груди то не бідончики з певною кількістю молока, воно завжли буде "лишатись" . Сціджувати нічого не треба, бо лактація має налагодитись природньо-скільки треба дитині, стільки й молока буде вироблятись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Xroba4ok

    Xroba4ok Active Member

    тоді в мене інше питання - вчора намацала в себе гульку в циці, ущільнення, згідно правил гв трошки масажувала, прикладала дитину борідкою до місця ущільнення, старалася тою цицею більше годувати, слава Богу, пройшло. Тоді питання звідки воно взялося? 2) коли частіше прикладаю до одної циці, інша ж наповнена стає огого. що тоді робити?
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Якщо відчуваєте дискомфорт, а дитина наприклад спить, то тоді можна легко підцідити руками ту наповнену. Кажуть в душі теплому добре трохи підцідити, від тепла молоко само тече. Особисто в мене дитина була дуже часто на грудях, тому проблем не було. Бувало твердла трохи грудь від молока, то я одразу малу на цицю і вона мені гарно все висмоктувала.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    нагадайте мені про зціджування. їду у відрядження на тиждень, дитині 2 роки, їсть в будні дні тільки ввечері після роботи і вночі.
    як мені зціджуватися: до стану комфорту чи повністю (наприклад, 2 рази на добу)? лактацію хочу зберегти.
     
  6. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Залежить який результат хочете - якщо до стану комфорту, то за тиждень лактація може зменшитись значно (а може і незначно - тут індивідуально все), і тоді дитина буде знову розганяти.
    Можна раз-два в день, але більше, імітувати годування, тоді лактація не згасне.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Маю кілька питань. Планую вихід на навчання, коли доці буде не повних 6 місяців (десь без 3-10 днів, точно ще не знаю коли саме почнеться новчання). Думаю робити банк молока. Їмо ми тільки груди. 1. скільки дитині націдити того молока? Замовила, от чекаю, лактатор (пляшечка і 9 баночок по 180 г). Максимум мене не буде певно 10 годин(їздити додому чи возити дитину на годування немає можливості). Чи можливо в не повних 6 місяців починати давати прикорм чи краще не ризикувати(педіатр казала, що можна вже починати давати прикорм, маємо 2 нижніх зубчики). Як то все гарно організувати, щоб обійтись без суміші?

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
  8. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    я би сказала, що на один день (10 год) треба розраховувати 3 годування по 100-150 г.
    баночки не зручно зберігати - накупляти пакетиків - вони щільніше в морозилку лягають.
    розраховуйте, що на навчанні вам хоча б раз (краще - два рази) треба буде зцідитися, тому шукайте там десь холодильник (наприклад, в кафешці домовтесь, або десь на кафедрі можуть бути холодильники особистого користування). в крайньому разі - сумка термос. і в дуже крайньому разі: зціджене молоко молоко при кімнатній температурі півдня може зберігатися (а вдома вже в холодильник поставите). плюс зціжуватися щодня вранці і ввечері.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Цідити по черзі з кожної груді? А ті пакетики одноразові?
    От сиджу я собі і думаю. Якщо зранку(без годування дитини) зцідити з 2х грудей, потім вже ввечері зцідити теж з 2х грудей, і ще раз перед сном, чому то я собі вигадуй і з таким графіком цідити не буде що?
    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 28 Серпень 2016
  10. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    На навчанні можете з двох одночасно цідити. Є такі спеціальні засоби.
    Про пакетики погугліть або подивіться відео Ніни Зайченко про банк молока - вона там все розказує.
    Я не робила банк . Залишала дитину лише на одне годування і цідилася перед роботою.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  11. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    А вдома однією годуйте, а з другої цідіть. У вас є помічники, то допоможуть в разі потреби. А наступне годування навпаки: цідити ту, яку дитина минулий раз їла.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  12. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Дивитись на цю тему її відео, та ще й по кілька разів. Хочеться ще якісь думки й рекомендації чи з власного досвіду поради. Бо не завжди буде виходити "так як книжка пише".

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
  13. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    до 9 місяців варто зціджувати, щоб дитину годували молоком (вже можна з горнятка пробувати , з ложечки). А з 9-ти місяців дитина може обійтись повний робочий день без грудного молока. Але ГВ варто зберігати вранці, ввечері і вночі. Успіху Вам!
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Прийшов мій молоковідсос. Електричний. Націдила аж 20 мл. То нормально, чи замало? Бо з таким успіхом банку в мене точно не буде.

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
  15. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Сходіть в теплий душ, розслабтесь, випийте теплого пиття і тоді цідіть. Включіть собі якусь музичку приємну )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Та щось я трохи не така людина. Якось мені важко так розслабитись. Цідила ще під час того як мала їла, то трохи більше вийшло. Загалом маю майже 90 г. Подивлюсь скільки мала зараз ватра з'їсть.

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Basyanya ну і врахуйте що десь дні за три через їдження і цідження молочка мало б побільшати ( збільшився ж попит)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Я робила не правильно, але єдине як у мене працювало: одну грудь вночі не давала зовсім, вранці вона тріщала, але цідіння 120г в мене займало годину часу з неперервним питтям гарячого. Саме тому я кілька місяців тому рекомендувала вам подумати про привезення дитини на годування.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    І з власного досвіду: я цідилася до 10 місяців включно і лише потім няня сказала, що бачить по дитині, що можна обійтись без молока.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Треба буде перепланувати свій час. Бо в принципі в мене не так багато пар буде, думала просто ще в вузі вчитись.

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk