Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем truskaffka, 8 Вересень 2012.

  1. Myrawkaa

    Myrawkaa New Member

    Привіт) Перша вагітність 15 тижнів часто низом тягне(ниє)живіт .На УЗД була на 12 тижні сказали що з дитиною все добре...В заключенні написали крайове передлежання плаценти.Яка може бути причина?
     
    Останнє редагування: 30 Жовтень 2020
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ніяка, на такому терміні такий діагноз не ставиться.

    Щоб два рази не вставати. В 34 тижні вде можна щось казати про положення плаценти.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Bize

    Bize Well-Known Member

    У мене було крайове передлежання плаценти, і плацента частково перекривала внутрішнє вічко ( до 22 тижнів). Сказали побільше лежати, менше фізичних нагрузок. Теж тягнув живіт частенько

    Надіслано від мого SM-G950F, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    З найбільшою імовірністю вона підніметься, це не проблема на такому терміні.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Myrawkaa

    Myrawkaa New Member

    Мене більше турбують ниючі відчуття в низу живота...Хвилююся щоб з дитиною все було в порядку....
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. ZikkA

    ZikkA Well-Known Member

    В мене було крайове, до пологів піднялася. Спостерігати, чи не кровить, обмежити фізичну активність, утриматися від близькості з чоловіком - це лікар мені радив. Якщо не підніметься, буде КР. Але швидше за все, що підніметься, термін ще маленький. Про ниючі відчуття сказати лікарю, можливо, припише ще прогестерон. Мені теж прописували. Хоча, мабуть, то все ж було зайве. Перестрахувалися.
     
  7. olenchikk

    olenchikk New Member

    Дівчатка привіт!!
    Є питання до вас. У мене 3 день затримки, вчора тест показав//. в день коли мали початись місячні в мене болів живіт як на них і ще замітила такі виділення буквально пару крапель якби коричневі чи світло світло рожеві. Ну все, думаю от і місячні прийшли. Але на наступний день виділень не було зовсім і живіт перестав боліти, вирішила зробити тест, бо затримки для мене дуже дивно, і було//.

    скажіть чи в когось таке було? Саме в день місячних? Чи то могла минула кров місячних виходити чи імплантація? Переживаю не можу аж як, не переживу якщо знов буде чистка чи ЗВ(((((((

    лікарка сказала пити дюфастон, і п’ю аспірин бо мала ЗВ, виявили вовчаковий.
     
  8. ZikkA

    ZikkA Well-Known Member

    Дуже схоже на імплантацію))) Думаю, що це вагітність. Але найпевніше здати аналіз на ХГЛ.
     
  9. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Хай Бог Вам допомогає і благословить на народження здорової дитинки!
    Дуже подібно на імплантацію.
    --- дописи об"єднано, 7 Листопад 2020 ---
    Контролюйте показники крові і вовчанковий,може треба сильніше щось, типу клексану, чи змінювати дозу. Треба лікаря з досвідом вовчанкових
     
  10. olenchikk

    olenchikk New Member

    Дякую дівчата.
    Сьогодні 7 день затримки, здала ХГЛ результат- 1417
    Чи не замалий?? Як ви думаєте??

    дуже боюсь...

    перездала вовчаковий то вже не було виявлено, далі продовжую лише аспірин...так сказала Прокопчук і контролювати кожен місяць

    і ще мені вже здається що груди стали менше боліти...
    Чи бувало в когось таке? Чи я вже собі шось придумую від того всього(((
     
  11. ZikkA

    ZikkA Well-Known Member

    По таблицям у Вас нормальний рівень ХГЛ. А те, що груди перестали боліти - в мене вони взагалі не боліли і ознак як таких не було, крім власне затримки. Дві останні вагітності ще токсикоз додався, але то вже пізніше. За першою дитиною і токсикозу не було. Вітаю з вагітністю!))) Легко Вам виносити і народити здорове маля!
     
  12. galochkamama

    galochkamama New Member

    Я бы с удовольствием еще ребенка родила.. Но никак не решаемся с мужем. Живем на сьемной квартире, а пока соберем на свое жилье и года пролетят, что потом поздно будет.... ((:)girl_cray:
     
  13. MarichkaG

    MarichkaG New Member

    Всім привіт) Дівчата чи є тут хтось хто народжував двічі ( коли перший раз було виявлено вовчаковий, а другий раз як все проходило?)
    Донечці 7 місяців, вагітна знову, завтра їду здавати аналізи і так чогось переживаю(((
    Ще можливо хтось має на залишках Клексан, я б відкупила, бо його зараз в аптеках немає
     
  14. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    І в мене переживання ,вже тиждень добігає кінця ,а нічого не змінилось ,я і досі не народила ,вже минають всі терміни...і не розумію чому так ,і не знаю що робити...чому процес не запускається...а понеділок кінець 42 неділі
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Рано ще, та й не запускається. Якщо що то дуже вас розумію. То дуже нервово так чекати. Але в мене нема іншого рецепту ніж власне чекати.

    Я перепробувала всі 120 методів природного прискорення початку пологів. І нічого вони не прискорились жодного разу...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    От і я бачу ніякі прискорення не діють ,всі дзвонять ,вже родині погані сни сняться ,то все так тисне на мозги.Я себе фізично чую краще ніж морально.Ох я то все витерпіти.хвилювання щей чи є ризик ,чи чисті води ,щей обмотався пуповиною двічі ,і одна нирочка є збільшена вже трохи в малятка .Переживаю чи не повязано то з тим що переношую,бо всі інші рази на узд все було добре
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Я дуже розумію Ваш стан, і якби зараз була на Вашому місці, то обміркувала б усе по порядку.
    1. Чи чисті води. Води на доношеному терміні густішають. Вони містять часточки змазки, білки з обміну речовин маляти, - і часом навіть УЗД фіксує це як "густину вод" чи "мутність вод". Вагітні дуже переживають з цього приводу, хоча по факту такі води краще виконують пом'якшуючу, змащуючу функцію при пологах.
    2. Збільшена нирочка - які конкретно розміри? Можливо, йдеться про асиметрію в межах норми. Річ у тім, що кожна людина не ідеальна в пропорціях лівої і правої частин тіла. Обличчя кожного з нас чудово це ілюструє. Дуже скоро Ви побачитесь з малюком, і якщо щось турбуватиме - зможете зробити УЗД вже особисто йому, і - я майже впевнена - переконатись, що все ОК.
    3. Обвиття. Мені складно повірити, що при такій кількості доказової інформації його ще хтось боїться. Обвиття може бути складністю, скоріше - незручністю в домашніх пологах соло (зовсім без іншої людини поряд). Якщо ж Ви народжуєте в стаціонарі і маєте акушерку поряд - вона точно знає, що робити. Лишіть це їй.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  18. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Одна 5 мм ,а інша 9 мм,наче не критично ,але і не мало ,бо читала ,що 10 мм то вже проблема.Може так і є але сумніви ,як з тим боротись ,.Обвиття не турбує мене так сильно ,це певне найменше за що я переживаю...а от води їх стан ,боюсь щоб ті лікарі добре роздивились ,бо не маю 100 впевненості ,що добре дивляться на тому узд. дякую ,що підтримали словом ,буду чекати ,бо і правда вічно ходити пузатою не можливо,якось тай буде розрішення
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Про води важливі 3 факти.
    1. Якщо Ви не хворіли важкими інфекційними захворюваннями бактеріального походження під час вагітності та не лікувались кількома антибіотиками - скоріше за все, вони виглядають цілком ОК.
    2. Погіршення стану вод легко спровокувати стресом плода в утробі.
    3. Стимуляція пологів - це стрес плода.

    Я знаю, що як найкраща мати, Ви дуже переймаєтесь здоров'ям маляти. Але погодьтесь, найбільше "накрутки" тут ззовні, через заплутаний термін. Що б Ви робили, якби за КД це доходив 40 тиждень? Скорше за все, нічого, вірно?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Так
    ,Якби тільки 40,то я б ще спокійно чекала ,а тут і терміна толком не знаю ,і сроки всі можливі добігають до кінця ...
    --- дописи об"єднано, 15 Листопад 2020 ---
    А ще чекати з 9 жовтня ,так як ставили по останіх місячних ,то любі нерви здають чекати так з дня на день,тимбільше що спочатку казали що я можу народити і швидше