Запас ниток, який він у вас?

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем Kasia, 25 Січень 2010.

  1. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    Ну як це нема - цілих 14 моточків!!! Мені до Ліліних запасів теж ще хомячити і хомячити:girl_haha:
     
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    я веду файл в Екселі. для того, щоб легко шукати нитки на нові процеси в запасах.
    при чому веду табличку одразу з переведенням Анкор -ДМС, ДМС-Анкор, щоб було видно що є такий тон, просто іншого виробника.
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    Я людина творча, мені програма ексель не піде. :girl_flirt: От перебирати ниточки час від часу - :girl_in_love:
     
  4. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    От то ще канцелярія мені:girl_crazy:!
    Так, пишу вам так як є: в мене ниток відносно мало, тому, які мені пришлете в бандеролі, всі будуть добрі:girl_haha:.
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    о і я маю табличку в екселі!
     
  6. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    ой не можу з неї:girl_haha:
    може відкриємо гілку, паралельно до ігрової гілки, "про які аксесуари я мрію" щоб всім було простіше вибирати:girl_haha:

    о Лілі повезло, що мене бере Маруся в Гамерику ( маю надію:girl_crazy:) а то я б її творчі безлади швидко привела в порядок!:girl_cool:
     
  7. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?



    мій запас ниток малий і дуже одноманітний -
    маю упаковку - 10 мотків ниток ДМС одного кольору (ще й "дуже популярного" - 995, навіть приблизно не уявляю навіщо його колись давно купила в такій кількості і куди його застосувати - може щось порадите, любі вишивальниці?)
    а також маю по 20 мотків червоного та чорного кольорів муліне Аріадна, ними на разі завершила вишивати першу половину рушника...

    плани щодо купівлі ниток в мене грандіозні і вже занотовані з номерами та кількостями у записничку - тільки от часу і можливостей дібратись до магазину бракує...
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    Щось до церкви вишити? :girl_crazy:
     
  9. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    А я все шукала в неті готовий ексель-файл на облік ниток, але не знайшла, а самій зробити лінь було. То знайшла пдф-файл для ДМС, діменшинс, анкору, мадейри і ще якоїсь фірми. Роздрукувала. Один раз відмітила, що маю (червоний колір) (а то як раз перед кошаками моїми було), а потім помітила, що треба докупити (синім кольором). Тепер маю усі відмічені тут кольором.
    [​IMG]

    На сьогодні, певно треба новий зробити папірчик, бо дещо закінчилось, а дещо з"явилося. Мені зручно отак з таким папірцем їздити в сумці, бо як випаде нагода бути в магазині, то все маю під рукою - чого треба.
    Плюс, не все маю нагоду сісти за комп, щоб вивірити номери, а так мене влаштовує більше, навіть як таки є нагода сидіти за компом, то в РМ дивлюся кольори і на листочку одразу помічаю.

    хоча буду вдячна комусь за електронну версію файлу для обліку :)
     
  10. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    Лілю, дуже дякую за ідею, напевно так і зроблю :girl_claping:!

    Вчора собі також подумала, що ними можна вишиванку для хлопчика вишити, але той 995 синій видається мені трохи заяскравим...
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    А скинь мені той пдф будь ласка. :shy:
     
  12. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    Вечером знайду на який компутер я його стягнула і кудись залию для всіх бажаючих. бо собі видрукувала з 10 листочків, то вже й не знаю де електронний лежить :)
     
  13. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    В мене запаси маленькі, зате все гарненько перемотане на котушки та поскладане в саморобному органайзері
     
  14. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    Свій ПДФ-файл я знайти щось не можу (тре порядок зробити), ото нашвидкоруч знайшла в неті ДМС checklist
     
  15. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    прошу прошу вашу вдячність оголосити - у вигляді чого? ( пропоную віддати мені біскорню:girl_haha:)

    ЖАРТУЮ!
    пиши куди відправити. завтра скину.
     
  16. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    Родіна тєбя нє забудєт :girl_crazy: (в ПП скинула мило)
     
  17. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    чек-листи на дампі.
     
  18. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    Я вчора нарешті свої нитки перерахувала. Маю 38 кольорів DMC і 25 кіровських. І зовсім то не мацюпусінько, правда:girl_flirt:?
     
  19. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    для Кіточки. же би не сумнівалася, що їй треба такої коробки:girl_in_love:
    ну і запаси
    [​IMG]
     
  20. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    а в Касі переважають рожево-червоні відтінки :)

    цікаво, які в мене? треба йти поскладати то все своє ДОБРО