Залізниця, попутники

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Грильяжка, 19 Червень 2009.

  1. whisper

    whisper Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    а через інтернет як вночі брати?
     
  2. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Залізниця, попутники

    Дівчата- а по ціні де вигідніше брати- на касах чи через інтернет?
     
  3. yulop

    yulop New Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    Через інтернет. Бо коли купляєш в касі, є ще касовий збір. І в кожної каси він відрізняється. В касах вокзалу він мінімальний, а от в касах, які знаходяться по місту він більший. Через інтернет теж є комісія, але менша (7 грн e-kvytok). Як я зауважила, різниця десь 20 грн. на квитку на поїзд Київ-Львів (91/92)
     
  4. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    Дівчата, маю таке прохання, хто користується часто пасажирськими поїздами, вірніше їздить у напрямок Києва, Ужгорода чи Івано-Франківська маю одне запитання по роботі. Можна і в ПП по бажанню
     
  5. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    Озвучу питання, яке мене цікавить і думки щодо нього: Чи знаєте ви, що на залізниці діє послуга "Продаж квитків у чоловіче та жіноче купе"? І чи хтось користувався? думки з цього приводу?
     
  6. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    ніхто не чув про таке?
     
  7. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    в інтернеті теж є збір

    ---------- Додано в 13:38 ---------- Попередній допис був написаний в 13:37 ----------

    пишіть в ПП. маю трохи досвіду))

    ---------- Додано в 13:38 ---------- Попередній допис був написаний в 13:38 ----------

    Є ТАКЕ, АЛЕ НЕ У ВСІХ ПОЇЗДАХ
     
  8. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    Звідки беруться ж\д квитки, яких нема ні в касах ні в інеті? То бронь сервісних кас? Але я була вчора в 25 касі - нема, а за хабар мені сьогодні зроблять 3 квитка... Звідки вони і куди вони діваються, якщо ніхто хабара не дасть?
     
  9. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    Дадуть. Бронь відкривається за "більше місяця" і до певного часу їх протримають для "клієнтів", а як нема "бажаючих", то скинуть у касу, а там черга і відразу куплять. Штучний ажіотаж і заробляння грошей. Особливо столичний напрямок і літній період - ЮБК.
     
  10. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    Капець якийсь... Так, скидають по ходу потім в касу, недурно ж за добу до поїзда нерідко квитки з'являються. Але як конче їхати - не можеш ризикувати і чекати останньої доби і мусиш платити.((
     
  11. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    На то і розраховують, народ ж не даром під касами стоїть - дає можливість персоналу оцінити попит і наявну "пропозицію". А так прикинути всі ті заробітки на квитку, ++++, і маєш нормальний дохід. Бардак та й годі. Але бувало теж у ситуацію попадала, доводилось виходити ..., бо треба їхати край.
     
  12. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    Я щойно ТАК переплатила за ті квитки, ледь не вдвічі, аж розплакалася зі злості і відмовити вже не могла, бо ж раптом ще прийдеться звернутися...аж тіпає, йду в забилам би чи жилетку..
     
  13. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    Я через посередників переплачую в районі 20 %, щось з вас занадто багато здерли.
     
  14. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    і я раніше так переплачувала, а це внаглу вже гроші зняли просто((((
     
  15. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    Брали сьогодні квитки на Одесу :sad:
    Перечитала тему і зрозуміла, що все як було так і далі.
    Одне з нововедень це те, що квитки на поїзд тепер починають продавати за 30 днів (а не 45, як було раніше). Ну і звичайно ж квитків практично нема в перший день продажу(хто би сумнівався). На касі продавець сказала, що їм періодично відкривають доступ до продажу квитків у пустих вагонах, але то треба просто попасти (чи виловити в неті і так купити).
    До речі на завтра квитків на Одесу ще багацько залишилось :) Може кому треба, то біжіть купуйте.
     
    Останнє редагування: 1 Липень 2014
  16. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    ну по-перше, кількість квитків розбивають на кількість станцій..
    по -друге, вони таки періодично появляються, тобто є конкретні терміни, коли вони поступають у продаж
     
  17. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    Розкажіть детальніше , які там терміни, або секрети "виловлювання" квитків, бо на запитання коли вони появляються, касирка відповідає, що не знає. Їздити і вислідковувати не маю можливості, так само як і переплачувати. А так як їду з двома дітьми, то хочу знайти два місця внизу (і не біля туалету, звідки постійно сигаретним димом заносить, і не бокові плацкарті.) Через нет придбати не маю можливості.
     
  18. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Залізниця, попутники

    Муська, а в чому труднощі придбати через нет? картка?
     
  19. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    Чесно кажучи нічого не зрозуміла з їхнього опису на сайті, як оплачувати (хіба ще раз (без присутності дітей :) ) то все перечитаю.
    Бронювати не вигідно, по переплачуєш по 17 грн. за квиток, плюс нас їде три сім"ї , хочемо і разом, хочемо кожен щось своє. А мені бажано біля них, бо їду сама без чоловіка з двома дітьми , і якщо десь від них далеко, то навіть в туалет не зможу спокійно вийти чи одну дитину відвести + за речі переживаю.
    Знайомих на залізниці немаю, тай переплачувати "за блати" також нам не хочеться.
     
  20. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Залізниця, попутники

    там все дуже просто
    сервісів є багато, безпосередньо серівс УЗ: http://booking.uz.gov.ua/
    вводите пункт відправлення/призначення, дату
    обираєте потяг/вагони/місця (те саме, що робить касир в касі), вводите прізвища, підтверджуєте, потім адреса електронки (туди надсилають посадкові бланки), переходите до оплати (як в б-якому інтернет-магазині), картка, підтвередження, списують гроші, на екран видає бланк (має код), який можете роздрукувати одразу чи зберегти (я завжди додатково фоткаю на телефон :)), цей бланк дублюється на електронку
    потім з цим бланком (достатньо тільки коду, його можна переписати та продиктувати) в б-яку касу і безкоштовно роздруковуєте квитки

    я вже кілька років не купую квитки в касі