Залізниця, попутники

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Грильяжка, 19 Червень 2009.

  1. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Поїзди

    Була я в Києві вчора, то так приємно вражена нашим фірмовим 92м поїздом Львів-Київ, новісінькі вагони, в купе лампочки економні світять, вилючателі нові, світло показує,який туалет зараз вільний- справа чи зліва...абалдєть:) я правда вже 2 або і 3 роки тому як в Київ їздила, але було приємно, що хоч щось з тих пір змінилося в кращу сторону))))))))))))
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Catherine85

    Catherine85 Well-Known Member

    Відповідь: Поїзди

    Еще б все поезда были как 92 :) А то еще в ужгородском пару вагонов нормальных, а так - ничего хорошего в наших поездах пока.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    Перша історія. Колись їхала плацкартом на верхній поличці (у Львові ж квитків вічно "НЕМА") і на нижній поличці якийсь молодик був, який запропонував помінятися. Я втішилася. Але він чомусь не поспішав на другу полицю. Я з вдячності не виганяла звісно його з нижньої. Він так просидів-проговорив зі мною до 5 РАНКУ! Як я пошкодувала, що не залізла на свою другу полицю де б мені ніхто не заважав спати:haha: А вийшло - ні тут не виженеш - ні на свою вже ніби права не маєш.

    Якось попала до вагону де є ТРИ ПОЛИЦІ..то взагалі. Довго не могла втрафити у своє купе. Там крутили кохання дядько з кoбітою. Як попала - виявила, що в мне - ТРЕТЯ полиця. Такі вагони купе ходять до Одеси. Я так боялась туди лізти, а ще як уявила що ці двоє продовжать свої справи. Всю ніч проїхала в коридорі - в інтернеті лазила..Але продавщицю, що не попередила про третю полицю - довго згадувала)

    А моя сестричка у купе мужланів змусила йти шкарпетки прати)) Але то тра так вміти сваритись:)
     
    Останнє редагування: 24 Липень 2010
    • Подобається Подобається x 15
  4. mashka

    mashka Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    Я колись їхала з малим зі Львова і над ним спала дівчина. Вночі чую що хтось прийшов в купе і до тої дівчини на 2 полку лізе. То її хлопець був і їм кортіло любитися. Ото я шкандаль влаштувала, практично силою його звідти стягувала, провідника кликала, а малого тим часом сусідам поручала.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    Згадала ще одну історію в потязі.
    Якось сплю я собі на другій поличці в купе, дивлюсь якийсь сон і скрізь нього відчуваю чиюсь руку на собі. АВТОМАТИЧНО думаю, що це чоловік (не згадуючи як це в вагоні може відбуватись) і хапаю його за руку. Відчуваю скрізь сон, що рука пручається і навмисно не відпускаю, думаючи - бач який вредний вже й обійняти не хоче. Тримаюся за останнього, що не вирвався пальця вже з силою. Коли палець виривається з досади - прокидаюсь. Розумію, що у вагоні. Бачу в пітьмі потилицю чужого чоловіка. Чую тут же голос чоловіка - Мужик, ти що тут робиш?! І бачу як він втікає з купе.
    Тобто цей чоловік щупав чи нема біля мене сумки чи мобільного схоже. Я собі уявляла після того, як же він злякався коли я схопила його за руку і не відпускала! І сміх, і гріх. Але тепер поки не закрию двері в купе - спати не можу. Бо з іншого боку - це вже зовсім неприємно уявляти що хтось шастає біля твоєї сплячої сім"ї з недобрими намірами.

    Детективна історія була і з коліжанкою. Вона їхала в далеку дорогу в купе з чоловіком. що при собі зовсім не мав речей..таке враження казала було, ніби він з в"язниці тільки звільнився. Бідолаха, не повірите - наготувала презервативи на випадок якщо на неї таки нападуть.. Такої її реакції я збагнути досі не можу, бо сама би підняла гвалт, щоб до кобіт переселяли) Коли вона доїхала без пригод - тоді вже з її приготувань нареготалися.
     
    Останнє редагування: 31 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 10
  6. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Залізниця, попутники

    А я дівка молода [​IMG] потягами їжджу часто і завжди беру собі плацкарт, маю страх попасти в купе до трьох мужиків.

    І з досвіду татка завжди ховаю взуття в кульочок і в сумку.
    Татко раз повернувся з відрядження без мештів :girl_crazy: (добре, що мав запасні)
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    я теж взуття завжди ховаю, а ще на ніч обов'язково вимикаю телефон і ховаю його також в сумку під нижню полицю (я і так на ній сплю). завжди дивують люди, які часом навіть гроші лишають на столі без нагляду :confused:
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. kryvulia

    kryvulia Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    На рахунок нижньої полички, то не такі вони безпечні в плані злодіїв, був випадок, що люди собі мирно спали на своїх грошах, телефонах і т.д., а злодії з сусіднього купе якось вийняли перестінку, (що між нижніми поличками ) і все звідти витягли... А зранку пасажирів чекав неприємний сюрприз...

    На рахунок купе чи плацкарту, то я схиляюсь до першого варіанту, хоч одного разу страху набралася, коли попала в купе до трьох чоловіків, правда порядні були і виховані... А одного разу їхала зі мною жінка з Молдови, то дивувалась, як то в Україні чоловіки і жінки в одних купе, бо в них, виявляється, можна вибрати жіноче. Посеред ночі в наше купе підсідав пасажир чоловік, то молдованка такий скандал вчинила, де то видано, щоб чоловік сідав в жіноче купе!!!
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    років 5 тому у нас була така послуга - у всіх газетах тоді розтрубили про ті "жіночі" купе. І я кілька разів в таких їхала. поки одного разу їдучи в Одесу в Тернополі не завалилося 2 мужиків, я їх звідти вигнала і закрила двері на ключ. Приходила провідниця пробувала шось пояснити, але я перемогла, так і їхала сама :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    Хто чув про повернення частини вартості квитків при відсутності кондиціонера в купе? Казали батьки, що чули про численні позови до Львівської залізниці з цього приводу, і що вона повертає вже гроші.
    Я теж здивувалась нещодавно - в Крим з кондиціонером шикарний поїзд за 270 грн, і звідти інший - душогубка львівська теж за 255 грн.
    При чому я була переконана, що таких поїздів (з необладнаним купе) в природі не існує.:girl_sad:
     
  11. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    ага, існують і такі
    я за свій час навчання в Харкові добре накаталась поїздами і в мало яких купе (хоча виглядали гарно) були кондюки:girl_sad:
     
  12. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    чи їхав хтось поїздом 296 Івано-Франківськ-Сімферополь?
    це з розряду душогубок чи нормальних?
     
  13. kukusya

    kukusya Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    Підкажіть дівчата! Якщо їде група дітей 8-12 років,наприклад зі Лвова у Донецьк,купляє квитки в вагон купе,чи буде знижка як для школярів? чи потрібно купляти за повною ціною?
     
  14. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    Ой дівчатка, а я ПРЯМО ЗАРАЗ сиджу в Києі на возалі (треба почекати пару годин)....і от поруч присів собі англічанин....Я спершу нормально- трошки поговорили, я свою кострубату англійську трошки повторити мала змогу. Але ж він вже ДРУГУ ГОДИНУ коло мене терлінькає.. Навіть вже розказав, як його екс-дружина приїхала до нього і просилась з нею коханням зайнятись :shutup:
    В мене голова вже квадратна...капець. Ото сиджу і роблю вигляд, що Посиденьки - то страшно цікаві новини :girl_crazy:
     
  15. Erika

    Erika New Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    А я вже заріклася брати купе до Києва! Три рази їздила 92-м за останні кілька місяців, і усі три рази- з трьома чоловіками! Ой, дівчатонька, мене аж трусило від злості. Гроші не малі, їдеш з надією, що виспишся, та де ж там! Як почнуть всі дружно хропіти в три голоси, так і хочеться усіх тихенько подушкою зверху прикрити. Всю ніч в інтернеті просиділа. А з огляду на те, що після вокзалу їду одразу в аеропорт, потім ще очікування рейсу, переліт, після такої подорожі приїжджаєш, як лимон вичавлений. І так три рази. Все, більше в купе навіть задарма не хочу! В нас ще довго не будуть комфортними подорожі.
     
  16. tsyganka

    tsyganka Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    Проясніть мені затурканій, чи то завжди у Львові така ситуація з квитками на поїзд? Приходжу сьогодні в міські залізничні каси за 45 днів до від'їзду, хочу взяти ціле купе на Львів-Сімферополь, а вже вільних нема, хіба по 2 місця розкидано. Бронювати на сайті е-квиток раніше ніж тих 45 днів ніби не можна. Пропоную касиру "дєнюшку" щоб уважніше пошукала, сказала прийти завтра, може знайдеться.:girl_cray: Ну то нормально?
     
  17. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    А о котрій годині ви приходили?
    Дивлячись по е-квитку, десь після 11 год добавляють ще 16-й вагон купейний. Зараз ньому є 2 невикуплених купе, останнє і передостаннє. Спробуєте викупити?

    А мені от цікаво такі моменти: чому на початку продажу квитки дешевші ніж потім? може хто знає? І коли з"явиться додатковий поїзд на Сімферополь?
    :)
     
  18. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    Спробуйте взяти квитки в касах підвищенного комфорту. Там і черг немає (порівняно), і завжди знаходяться місця. :) Ну може за пару грн. точно знайдуться, т.я. в них є відкладені "для своїх".
     
  19. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    Мені за тиждень теж треба квитки брати на той славнозвісний поїзд
    І я вже в мандражі
    А з тим е-квитком, я щось не знаю, в мене багато питань по тому сайту, і я якось ще не наважуюся з нього замовляти.
    а на рахунок кондиціонерів, то минулого року у Сімферопольському поїзді що туди, що назад в нашому вагоні вони не працювали, але люди розповідали, що ті кондиціонери так дули, що вони вночі позамерзали, і тягнули на себе що було. А ми плануємо з маленькою дитиною їхати, то я вже й не знаю що краще душитися чи мерзнути, в нас же не має золотої середини, купе чи плацкарт?
     
  20. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    в касах попереднього продажу завжди питають яке купе давати, жіноче чи чоловіче..
    Зараз з поїздами взагалі якась торба робиться, чоловік на днях їхав з Києва на поїзді Москва-Софія, то просто жах. Через Київ той чудо-поїзд їде в третій ночі, потім чекав на постіль годину, зранку навіть чаю не було, а у вагоні ресторані пусто.