"Зайці" в громадському транспорті

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Barnaulka, 16 Липень 2012.

  1. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: ЗАбилам би!

    а ми навпаки стараємось завжди платити проїзд, підтримати комунальний транспорт, не буде оплати в квитках, то й з часом то все може зникнути
     
  2. Just me

    Just me Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    Цілком згодна. Так, це прикро, але справедливо. Не розумію, в чому трудність компостування квитка. Мені вагомою видається тільки одна причина: тотальна відсутність грошей. Ну, не знаю, я такій людині згодна купити квиток за свої, щоб вона не кремпувалася. Бувають ситуації. Років напевне 6 чи 7 тому в маршрутку сіла, водій проїхав кілька метрів від зупинки і почав вимагати, щоб жінка з дитиною, яка не мала 1 гривні за проїзд (тому передала 50 коп) негайно доплатила, інакше він її висадить. Вона сиділа в маршрутці, голову опустила, мовчала. Він зупинився і здійняв крик, що я нікуди не поїду, поки не заплатить. Я як це побачила, вийняла з кишені тих 50 копійок (для мене, навіть студентки - взагалі не критичні гроші), передала, водію сказала пару теплих слів, жінку заспокоїла. Невже можна бути таким безсердечним, байдужим до чужих проблем? Забилам би. Невже йому ті 50 копійок вирішували питання життя і смерті? Хочеться, щоб кожен став милосерднішим і добрішим до інших.
     
  3. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    та то ж все жартома казалось, не варто так нервувати, всі оплачують за проїзд)))
     
  4. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    100% :girl_haha:
     
  5. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    Людоньки, я колись теж осоромилася, сіла в тролейбус (вкрай рідко користуюся електротранспортом) і чекала поки прийде до мене тітонька із квитками (пам"ятаєте, колись квитки продавали в транспорті?) а прийшли контролери і відкрили мені очі на те, що квиточки тепер треба купувати у кіосках і обов"язково компостувати. Заплатила я тих 15 гривень, але соромно дотепер.
     
    Останнє редагування модератором: 24 Липень 2012
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: ЗАбилам би!

    я раз платила штраф в тролі, але мені було не соромно. Я була зла як чорД!
    насправді квиток у мене був, але на нього впало пару сніжинок з мого рукава , сніжинки розтанули і квиток став невпізнаваним. І нічо не доведеш.
     
    Останнє редагування модератором: 24 Липень 2012
  7. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: "Зайці" в громадському транспорті

    Тіко fast халтурить коли одну зупинку їде:girl_blum:
    І то якби квитки продавали б на зупинках то хто зна може і платила.

    Такі уже не кремпуються і штрафи з них не беруться, бо і так видно, що нічого не візьмеш. А в основному під перевірку попадає молодь, яка нібито намагається економити гривню і вийти з транспорту і купити цигарки за 10 грн. Смішно? Тому і думаю, що це просто азарт - попадуться чи ні. Але коли попадаються то ведуть себе, переважно, зовсім не достойно.
     
  8. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: "Зайці" в громадському транспорті

    навіть,коли їду зупинку, все одно пробиваю квиток. вважаю,якщо користуєшся послугою, то маєш за це платити.
    на рахунок передавання квитків іншим. якшо є 2 грн на маршрутку, то й на тролейбус мало би 1,50 знайтись. через оті всі передачі тільки зростає ціна на проїзд.
    і скільки я спостерігаю, то не платять якраз ті, що явно не бідують (сюди можна віднести і комунальні послуги)

     
  9. danusyk

    danusyk Member

    Відповідь: "Зайці" в громадському транспорті

    Дуже не приємно їхати в "битком набитій маршрутці", особливо вранці. Коли ти заледво влазиш, передаєш за проїзд, а коло тебе така сама людина (видно шо не з бідних) не оплачує. Прикро, що ви в однакових умовах, проте хтось задурно, а хтось за гроші. так хочеться спитати, чому ж він (вона) не оплачує?
     
  10. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: "Зайці" в громадському транспорті


    може варто якось спробувати?
     
  11. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: "Зайці" в громадському транспорті

     
  12. danusyk

    danusyk Member

    Відповідь: "Зайці" в громадському транспорті

    Є знак не на чолі, а в руках. Смартфоном називається ))))
     
  13. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: "Зайці" в громадському транспорті

    Є люди, що і смартфони, і телевізори , і ще всяку всячину купляють у кредит, чи в розстрочку... А тоді мінімум півроку віддають. Смартфон- не показник.
     
  14. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: "Зайці" в громадському транспорті

    Ну, сорі..якщо вже береш кредит на смартфон, то й оплатити за проїзд можна. Бідосі, які реально не мають грошей, кредит ніяк не візьмуть..не буде що віддавати.
     
  15. Just me

    Just me Member

    Відповідь: "Зайці" в громадському транспорті

    На маєш... Хай візьмуть ще один кредит - на проїзд у громадському транспорті.
    І взагалі, брати в кредит статусні речі - дивина. Якщо береш саме статусну річ (дорогі телефон, авто, годинник) у кредит, то вона явно не відповідає твоєму статусу. Це, певне, в рагулі...
     
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: "Зайці" в громадському транспорті

    є такі люди, яким всі винні, а вони нікому нічого.. вони беруть кредити, позичають у знайомих друзів, у компанії викручують так, щоб за них хтось платив за пиво-чай і тд.. платять чи борги віддають тільки тоді, коли прям до стінки притиснули.. маю такого знайомого, в нього є ноути-смартфони в кредит, але гарантую, що не платить в громадському транспорті при першій можливості:)


    сьогодні стала свідком ситуації в трамваї... контролер натрапив на хлопця, який їхав по пільговому, але не мав студентського... казав що студентський забув і не знав що не можна без студентського по пільговому їхати)) відмовлявся платити штраф пояснюючи відсутністю грошей і тримав в руках смартфон))) боєць "Тайфуну" показав йому посвідчення, сказав що той затриманий на 3 години і виштовхав його на вихід, бо хлопець відмовлявся виходити і впирався..
    для мене, очевидно і для хлопця то все було в новинку.. видно думав, що контролером буде ходити старша жіночка, яка його пожаліє або в гіршому випадку почне сваритися)
     
  17. danusyk

    danusyk Member

    Відповідь: "Зайці" в громадському транспорті

    Одного разу була свідком неприємної ситуації. У трамваї дівчина пердала на талончики до водія 5 грн, тай чемно чекає. Та жіночка, що вона нею пердала гроші, на наступній зупинці вийшла, а натомість зайшли контролери. ні талони ні гроші до дівчини не вернулись , а контролери хотіли оштрафувати. І ніхто не хотів вступитись, аж якийсь мужчина пригадав, що таки йшли гроші в одну сторону, та назад не повернулись. Крику було, але відстали. Словом: бідна дівчина - ні грошей, ні талонів, щей сорому набулась....
     
  18. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: "Зайці" в громадському транспорті

    за кордоном була ситуація- сіли в приміський потяг( типу метро), на станції де не було каси і парапетів. Трохи я нервувалась( бо в людей зазвичай є проїзні на тиждень, на місяць, на рік) , і " откуда нє возьмісь", як на зло, контролери. Штанці мені змокріли, але, виявилось, що вони отоварюють білетами , на місці видають їх. Без проблем. Не маєте квитка? От вам, будь-ласка)))) От вже хто не має грошей оплатити- тих просили вийти на наступній зупинці.В автобус ( читай- маршрутку) просто без грошей не зайдеш, бо біля водія прилад. куди кидати мані , або вставляти картку).
    Можливо таке рішення було б досить гуманним і для нашого транспорту? навіть якщо по подвійній ціні би продавали, було б дуже гарно. А штрафи, взагалі, хтось сплачував десь в касу? У мене взяли і пішли, і я не впевнена, що вони пішли по призначенню, а не на пляшчину після робочого дня контролера. А в нас з тими страханнями, кіпішем, скандалом... ТАЙФУНОМ ( взагалі страх)... Якось то дуже по бидляцькому.
     
  19. danusyk

    danusyk Member

    Відповідь: "Зайці" в громадському транспорті

    В тролейбусі читала оголошення "На роботу запрошуються контролери. Оплата 50% від оплачених штрафів".
     
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: "Зайці" в громадському транспорті

    а я була свідком гіршої ситуації. Біля медінституту зайшло 4 абітурієнти, людей не було дуже багато в трамваї. Всі посідали, а хлопець пішов купляти квитки. В них було 100 грн в купі, водій сказала пошукати дрібніші, повернувся і почали нишпорити по кишенях, наздибали дрібних і хлопець знову пішов до водія. В той момент зайшов контролер і пристав платити штраф. Напав на дівчину, попросив показати документи, вона дала паспорт, а він його вхопив і сказав 20 грн штрафу, бо без квитка, всі почали пояснювати ситуацію, його це не цікавило. Я вже не памятаю як дівчина дала йому 20 грн, він виписав штраф і віддав талон з паспортом, в трамваї здійнявся скандал, в дівчини істерика...А контролер на наступній зупинці просто вилетів з трамвая і повтікав!