Зачіска для нареченої

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем levandivka, 26 Листопад 2006.

  1. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    я не знала, яку я зачіску хочу. серйозно. навіть і не думала про це серйозно. волосся відпустила - і це добре. в салоні мене віталік попросив тільки фото плаття.
    я не знала, як я виглядаю, поки не повернув мене до дзеркала. я оцінила переваги цієї зачіски за весь жаркий день. ніби нічого аж такого (стразіки. перлинки, діадемки, віночки) немає, але виглядає гарно, доповню загальний образ.
    пра зачіска троха постраждала - рази 3 певне з мене дружба зривав вельон (сама захтіла, щоб він легко знімався:girl_crazy:), ну і діти на вулиці чомусь норовили подьоргати мене за плаття/фату. вже в ресторані "аднім льгкім двіженієм" все привела в норму.
     
    Останнє редагування модератором: 30 Травень 2012
  2. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    Дуже сподобалась зачіска Кейт
    [​IMG] [​IMG]
    На весілля напевно буду робити щось подібне:d23:
     
    Останнє редагування модератором: 4 Червень 2012
  3. gozefinka

    gozefinka New Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    На весілля в мене була така зачіска
    [​IMG]
    [/COLOR]А на розписку в ЗАГсі така
    [​IMG]
    ну так я заміж виходи 2 роки на зад тоді так було модно
     
    Останнє редагування модератором: 6 Вересень 2012
  4. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    Я зробила пробну зачіску і вона мені впала після першої польки. Я звичайно розумію, що на весільну піде більше лаку і шпильок, але все одно хвилююся. Хоча на розписку мені перукарка зробила гарну зачіску.
     
  5. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    Я за зачіску і макіяж стільки заплатила.. пробна була ідеальна, мені все без лаку робили, лише щоб сробувати, попідколювали декількома гринадлями, трималось волосся декілька днів, я голови не хотіла мити. А ось в день весілля... Від лаку волосся впало одразу))) Поки я дійшла від салону до машини то гринадлі вже вилітали, а поки додому доїхала то вже половина розкрутилась, добре, що я мала вдома заколки, то я сама все підколола так, що церкву витримало))) Майстер перевірений, гарні відгуки були.. так їй попало, день невдалий був, і моє волосся відреагувало якось не так, але я то до голови не брала, понила годинку і розслабилась, на щастя чоловік підтримав і сказав що як я так хтіла, щоб мене минув шок після того, як я себе в зеркалі побачу, що так не буває)))
     
  6. Lelijka

    Lelijka Well-Known Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    Я робила пробну зачіску, а на весілля получилася ще краще

    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
     
  7. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    дуже проста і надзвичайно комфортна для мене зачіска: ідеально вирівняне волосся, трішки зібране у "мальвінку" і фрезії у ньому
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

     
  9. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

     
  10. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    Я аж перелистала наші фото, шоб глянути. В мене фрезії виглядали якось по-іншому)))
    [​IMG]
     
  11. zjomka

    zjomka Well-Known Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    Я про квіти в зачіску взагалі зубала... Мали бути орхідеї як в букеті.
    [​IMG]
     
  12. kelissorama

    kelissorama New Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    мені робили пробну зачіску, але толку з того....в сам день то був дурдом.
    коліжанці також робили зачіску і вона прийшла заздалегідь, то вони обидвоє з перукаркою (як виявилось її знайома) жартували собі і фотки переглядали з останньої п*янки...:girl_cray:
    але я собі постановила, що мене сьогодні нічого не виведе з себе...тому старалась це все перевести в жарт. вкінці перукарка звісно свої гроші отримала, але зачіска була...:girl_sad:
    моя мама просто відвернулась від мене, коли я прийшла додому, щоб нічого не бовкнути і мені настрій не зіпсувати...бо коса, яка була в мене і штучне волосся до неї доліплене просто не хотіли разом сидіти і все виглядало як мітла.
    отаке-от....
    дівчатонька, звертайтесь до професіоналів!
     
  13. zjomka

    zjomka Well-Known Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    Мені також робили пробну і толку з того... зачіска ніби була така як я і хотіла, тільки от трималась вона аж годину, та й що тут дивуватись, на вулиці було +30... Професійний перукар мав вмовити мене не мати розпущеного волосся... треба було підібрати...
    Але я настільки була зачарована самим дійством і відчуттям, що в нас сьогодні весілля, що мені було паралельно :girl_in_love:
    Те, що зачіска була трохи "підуставша" бачу тепер на фотографіях і відео з ресторану...
     
  14. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    мені подобається коли зачіска трошки припіднята (щоб волосся все було зібране) і була повністю під фатою. А сама фата десь трошки не дістаючи колін...вот таку довгу хочу...:girl_smile:
     
  15. Zozuljka

    Zozuljka Well-Known Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    Дівчата, а я відкрила цю тему, і зрозуміла, що в мене зовсім біда:girl_sad:
    Я просто якось і не думала про зачіску, а зараз якось в розпачі:girl_cray:
    По-перше, в мене сукня - pronovias barocco. А під неї дівчата завжди так елегантно підбирають волосся догори:girl_in_dreams: А мені - чи то дійсно, чи то через комплекси - ну, ніяк воно не пасує:girl_blush2: Тому я вже давно визначилась, що буде накручене волосся, але якось так гарно, природно, щоб лаку/пінки і т.д. не було видно. Та ще б хотілось, щоб локони були середньої величини. І на бігудях мучитись не буду. Але не уявляю, як таке буде співвідноситись з сукнею:girl_sad: І чи взагалі таке можливо:girl_sad:
    Тепер другий момент - того волосся в мене жменька, тому я думала про нарощення волосся, але так як не мала з ним ніколи нічого спільного - то й не знаю - а його взагалі можна накрутити???
    Окрім всього хочу в волосся живі квіти. Дівчата, хто знає, їх можна на якихось заколках купити, чи що (щоб декілька квіток на локонах були)?
    І ще: якщо розглядати такий варіант - чи реально буде прикріпити вельон? І який тоді краще вибирати (дуже довгий, думаю, триматись точно не буде).

    Дівчатонька, будь ласка, підкажіть щось.:girl_flag_of_truce: Буду вдячна за будь-які відгуки:girl_yes:
     
  16. kelissorama

    kelissorama New Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    накрутити можна і головне добре підібрати колір :) в розпущеному волоссі буде виглядати гарно...по своєму досвіду скажу, що пробувати щось заплітати з нарощеним волоссям було поганою ідеєю!

    а щодо плаття...дуже гарний вибір! єдине, що мені здається краще було б таки підібрати. може ви просто попробуйте його піднімати вище-нижче і з проділом на різні боки чи без...може якраз знайдете варіанти.
     
  17. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    А може, спробуйте вдіти сукню і підібрати волосся? Бо я щось не уявляю під Вашу сукню розпущене волосся...Тим більше, за день воно розтріпається і буде виглядати не так елегантно (а для Вашої сукні саме тої стриманої елегантності і треба).. Ось я теж не люблю підібраного, але ризикнула і мені сподобалось. Волосся в мене теж небагато, то жали мені таку "основу", а за неї зачепили моє волосся. В мене було щось таке...
    [​IMG]
     
  18. Zuzulka

    Zuzulka Well-Known Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    В мене, тезко, така самісінька ситуейшн...

    розглядала варіант про причіпне, щоб не псувати собі патлики всякими процедурами, є якісне, хороший перукар робить що не відрізнити і виглядає супер і навідміну від мого натурального воно може крученим бути...+ до нього вельон мабуть буде простіше чіпляти..
     
  19. siriuska

    siriuska Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    Zozuljka, на мою думку розпущеного не робіть, то не зачіска, в мене теж волосся небагато, суджу по собі, що таке Вам не підійде.Там потрібна стримана зачіска, і гарна фата, така як в моделі,що рекламує Ваше плаття.
     
  20. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    А я щось проти причіпного. Дивує коли знаєш людину з коротким волоссям, а тут на весіллі такі пасма причіпні. Як дивлюсь фото, то бачу відразу що то не натурал. Хоча один раз мені сподобалось як причепили волосся, але воно просто було пряме(наречені до образу пасувало). Ось: Тому треба дивитись чи справді воно Вам буде личити і чи воно Вам вкрай необхідне. Можна багато чогось оригінального придумати з свого рідненького волосся!