Зачіска для нареченої

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем levandivka, 26 Листопад 2006.

  1. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    я не робила ніякої пробної зачіски і ніякого пробного макіяжу...правда прийшла до перукарки за кілька днів перед весілля і питаю, може би то пасувало щось попробувати? вона так глянула на мені і каже: ти мені що, не довіряєш? я дала собі спокій і пішла .... правда та перукарка знає мене як облуплену, не перший рік в неї стрижусь...а зачіска була дійсно суперова...з моїх трьох пюрків вона зробила супер клас...всі потім питали чи то в мене штучне і не вірили що все своє, рідне...фату причепила намертво..на забаві я танцювала весь вечір, а зачіска зовсім не розсипалась...навіть на другий день все було як нове....я аж на третій день все познімала, бо з одного боку прим*ялось від спання. Макіяж теж класний получився..хоча мала робити дочка тої перукарки, а робила інша..просто дочка день перед тим попала в лікарню...і що дійсно мені сподобалось що я не шукала авралом нового візажиста, перукарка сама домовилась і в мене не було ніяких проблем...
    А щодо зачісувань вдома то я таки не радила б....по перше в перукарні спокійніше, а вдома дурдом...по друге, в перукарні вони все мають під рукою, а як чогось бракує то шукають перукарі, а не ти ганяєш по хаті з криками: Мама, а де мої невидимки??)))
    гарних вам зачісок і веселої забави))))
     
  2. Virna

    Virna Well-Known Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    Дівчатонька, щойно зареєструвалась. І дуже-дуже тому рада. Тож приймайте мене у свою спільноту) :girl_claping:Стосовно зачіски. Своє весілля відгуляла в серпні цього року. А займалась моєю красою Таня Козачук. Вона робила мені і зачіску, і макіяж. Я дуже задоволена. Гості на весіллі просто обсипали мене компліментами. Таня - майстер, всім раджу до неї звертатися. Ми не робили жодної пробної зачіски, лише перед весіллям обговорили як все має бути. Чесно признаюсь, я довірилася їй і не жалію. Потім покажу фото, ще не навчилася завантажувати.
     
  3. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    Мені зачіску робила перукар Наталя з Комільфо. Я їй довіряю повністю, смаки співпадають і тому пробна зачіска (обирали між двома різними зачісками) одразу припала мені до душі, і я не хвилювалася про зачіску абсолютно. Міцно тримався мій довжелезний додатковий вельон, а пластмасовий гребінець (йшов разом з вельоном) перукар одразу забракувала і в салоні за кілька днів до весілля мені до вельона пришили звичайні петельки. На другий день у нас ще була фотосесія за містом і зачіска пречудово трималася. Трошки вільніше хвилі трималися, але так навіть природніше виглядало. Дуже задоволена, що весільну зачіску довірила майстру, якому довіряю на всі 100%!
     
  4. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    В мене з тим гребінцем така ж історія була:)
    Перукар як тільки його побачила, то сказала,що я можу відразу викинути той гребінець)
     
  5. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    Натрапила в неті на фото весільних зачісок. Може комусь з майбутніх наречених стануть в нагоді :girl_yes2:
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
     
  6. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    друга, п’ята і одинадцята, то мрія, але мені вже пізно, хіба на яку дефіляду..
     
  7. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

     
  8. mary n

    mary n New Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    хтось знає ціни на весільні зачіски? :)

    мені ось така сподобалась...можливо хтось в курсі скільки вона "потягне"?
    [​IMG][/URL][/IMG]
    [mod]http://posydenky.com/showthread.php?t=47334 прошу УВАЖНО вичитати[/mod]
     
    Останнє редагування модератором: 22 Лютий 2012
  9. kelissorama

    kelissorama New Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    а можете контакти дати і фото, якшо можна....(ПП)
     
  10. Олята

    Олята Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    [​IMG][/URL]
    в мене було дуже довге волосся, тому не багато могли придумати на нього. сиділа з зачіскою довго аж дупа стерпла.
    [mod]http://posydenky.com/showthread.php?t=47334 прошу УВАЖНО вичитати[/mod]
     
    Останнє редагування модератором: 22 Лютий 2012
  11. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    А я не буду робити пробної зачіски, просто довіряю своєму перукарю, як то кажуть провірено роками, і макіяж також вона мені буде робити. Навіть вже підібрала зачіску, залишилось лише узгодити чи буде вона мені пасувати... можливо прийдеться трошки змінити.
     
  12. Chikapina

    Chikapina New Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    мною займались в салоні Мерелін.також без пробних зачісок,макіяжів. а зробили гарно,просто так як хотіла. і відносно не дорого)

    [​IMG][/URL]
    [mod]http://posydenky.com/showthread.php?t=47334 прошу УВАЖНО вичитати[/mod]
     
    Останнє редагування модератором: 22 Лютий 2012
  13. Santanka

    Santanka New Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    Я вирішила за два місяці до весілля знайти перукаря і зробити пробну зачіску, пішла, зробила, не сподобалось. А так як по перукарнях я ніколи не ходила (підстригала мене хресна завжди) то навіть не знала куди йти. Потім почались весільні клопоти, в результаті перукарку ми знайшли за тиждень до весілля, порадила її моя візажистка. Отак ми без пробної зачіски о шостій ранку поїхали наводити красу. І зробили мені саме таку зачіску яку й хотіла: простеньку і природню, дуже задволена!:girl_tender:
    [​IMG][/URL]
    [mod]http://posydenky.com/showthread.php?t=47334 прошу УВАЖНО вичитати[/mod]
     
    Останнє редагування модератором: 23 Лютий 2012
  14. zjomka

    zjomka Well-Known Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    Хочу на весіллі мати зачіску з розпущеного волосся, але існує думка, що до такої зачіски важко прикріпити вельон... :girl_in_dreams:
    Треба робити якийсь "начос"
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 21 Травень 2012
  15. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    в мене була зачіска як на першому фото у zjomka. але кучері випрямили. діадемка і вельон нормально тримались. але...я прогадала з погодою. з 9 до 16 лив сильний дощ і випрямлене волосся почало крутитись як собі хтіло. не поміг ні лак, ні пінка,якою то все було зафіксовано.
    в результаті вже в залі я таки мусила зібрати його в хвіст((

    ---------- Додано в 10:09 ---------- Попередній допис був написаний в 10:06 ----------

    чесно кажучи, не була задоволена ні зачіскою, ні макіяжем.
    з зачіскою винувата сама. треба було зафіксувати все догори і залити лаком.
    а макіяж мене банально старив. румяна і колірна помада, то явно не моє. і шкода,шо я піддалась на мамині і перукарчині вмовляння((
     
  16. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    І я щось так думаю... Але передумаю ще напевне 20 разів)))
     
  17. Chikapina

    Chikapina New Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    в мене була зачіска з розпущеним волоссям як я показала на фото..але дійсно потрібно було його трішки підібрати і зробити мінімальний начос щоб все трималось))))без того фату не причепити..хіба що без фати або з капелюшком))
     
  18. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    Я робила зачіску-копію з цієї, тільки волосся йшло набік, а не назад
    [​IMG]
     
  19. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    Ось вона))
    [​IMG]
     
  20. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    мда, шось шо тільки я не виберу, то все виявляється важко ггг :biggrin:
    собі теж планую високу "мальвінку", спереду з трошки начосом, а з боку щоб все було гарно зібрано і великі кучері.
    10 разів передумувала щодо того чи робити зібране чи розпущене. але той факт, що я вже рік відпускаю волосся для весільної зачіски, все таки мене переконав :)