Зачіска для нареченої

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем levandivka, 26 Листопад 2006.

  1. lorelaj

    lorelaj Active Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    Моя фата повинна кріпитись на маківку, а не на потилиці, як в більшості випадків...зачіску халепа підібрати, бо як такої зачіски й неможливо зробити - все під вельон йде(((
     
  2. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    У мене також:) Ну, не подобається мені коли фата під зачіскою, ІМХО, є дійсно красиві зачіски, але коли фату чіпляти під зачіску, то навіщо вона взагалі(фата)...
    Я знайшла собі таку зачіску, та й взагалі багато зачісок можна придумати...можливо Вам варто порадитись зі своїм перукарем?
     
  3. lorelaj

    lorelaj Active Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    [IMG на 315,33 КБ (322 896 байт)]http://cs9884.vkontakte.ru/u8744972/120795370/z_dc493072.jpg[/IMG]
    це моя на розписку - в живу краще виглядало)) така собі Греція + Франція

    _____________________________________________________________________________
    щось то фото таке велике вийшло, не знаю, як зменшити, а ЧаПи не читаю
     
    Останнє редагування модератором: 2 Вересень 2011
  4. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    Ще давніше, восени, підкинула мені сестра ідею про таку весільну зачіску на бік:
    [​IMG]
    Тільки більш акуратно, ніж у Яни. Словом, я тепер весільні фотки у знайомих перегладаю, і майже на всіх у нареченої така зачіска...Просто бум якийсь! Всі ведучі на новій хвилі також з подібними зачісками...Я щось вже перехотіла таку собі. Зачіска гарна, звичайно, але я тепер думаю над іншими варіантами.:girl_in_dreams:
     
  5. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    Вибачаюсь за якість, я це стягнула з відео...це моя зачіска на розписці...хочеться щось схоже на весілля, але щось фантазія відмовляється на мене працювати
    [​IMG]
     
  6. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    в мене взагалі фантазії нема...хочу прийти в салон з розпущеним волоссям і вийти звідти з гарною зачіскою, без всяких питань: "А яку ви хочете зачіску?" і т. п.
    Таке можливо?!! :girl_cray:
     
  7. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    я як і планувала, була з розпущеним, чуть підкрученим волоссям, потім на перший танець мені дружка його підколола на бік, а потім на гулянку взагалі заколола під фату, так що в результаті в мене було три різні зачіски в день весілля :girl_dance:
     
  8. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    так, цілком))))) але якщо є достатньо фінансів на хорошого майстра!
     
  9. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    достатньо то скільки?
    тільки що дзвонила в один салон, то мені сказали , що зачіска коштуватимо до 350 грн.
    То нормальна ціна? більше поки що нікуди не дзвонила, завтра сходжу туди ще з майстром поговорю.
     
  10. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    В мене так і було. Прийшла на пробну зачіску взагалі без поняття, що я хочу. Перукарка сама все придумала, мені дууже сподобалося, а на весілля вийшло ще набагато краще! Тепер тільки до неї їжджу (хоча вона за Львовом працює)
     
  11. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    Майже як у мене)))
    Мала боки підібрані, а ззаду волосся накручене нібито...але вже на перший танець дружки мені підібрали і мала іншу зачіску:girl_in_dreams:
     
  12. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    Ось ще кілька варіантів весільних зачісок. Скоро буду робити пробні зачіски, підшуковую різні варіанти:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  13. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    Мені зачіску на розписку робив Володимир Мусій з відомого салону на Дорошенка. Ну в принципі результат - так собі.
     
  14. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    А що саме не сподобалося?

    У мене дуже пишна фата. Ну як пишна...три яруси і довга, трохи вище колін. Мені накрутка і розпущене волосся точно відпадає, бо буду величезною. Але просто назад забрати волосся у пучок, щоб через фату волосся не було видно також не хочу...
    І коли будуть одягати хустку, то також хочу, щоб волосся не було просто зібране...
    Будемо разом з перукарем щось мудрувати і видумувати, щоб гарно було.
     
  15. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    заплів мені щось типу коси на бік, трохи її "розтормошив" і кінець доверху підколов. Погода була не дуже льотна і під кінець вже то виглядало "ніяк" просто. Спробую зараз фотку знайти.
     
  16. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    Ось мій "непонятний" зачесон
    [​IMG]
     
  17. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

     
  18. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    ооо, і мені так сподобалось)))) так якось природньо гарно... мабуть таки проблема у тому, що все було не надто добре зафіксовано і замало засобу для вкладання, тому втратило вигляд під кінець)

    ---------- Додано в 21:27 ---------- Попередній допис був написаний в 21:14 ----------

    моя любима Лаванда...

    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  19. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    дівчата, підкажіть, де у нас великий вибір маленьких білих вуалеток?
     
  20. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    Похвалюсь і я своєю зачіскою:)