Забобони. Ваше ставлення до них

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Макарена, 28 Лютий 2009.

  1. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    мене особисто вроки дуже цікавлять.
    чому одних людей чіпляються ті дивні вроки,а інших ні?
    звідки то взагалі взялось?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    з дзеркалом, здається, те саме
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    +1! ВИглядає дуже ймовірним. :y:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    Так ваша дитина впоралась?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    Це я про другу - йому ще до школи не скоро.
    Але я цього робити не буду, а якщо не впорається? (Старший до тепер не любить шнурки зав"язувати, хоч відмінник) "Закладу" в себе, що погано витеметься і буду поснювати якимось нитками.:xaxa:
     
  6. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    колись таке чула , що все залежить від біополя людини, а як його визначити .... незнаю :confused: :xaxa: :xaxa: :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. maja

    maja Well-Known Member

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    я мене сусідка з будинку (різниця між нашими дітьми кілька місяців) питала чи мою дитину чіпляються вроки, я відповіла що ні. А вона мені пояснила, що її дитина ну просто дуже гарна тому її вроки і чіпляються постійно...... отак!:xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 10
  8. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    а я то думаю, чому мене вроки не чіпляються:sad::sad::sad:
    :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 12
  9. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    Я вірю в них тоді, коли мені вигідно!!!Ліва рука чухається до грошей!!!:xaxa:,а котів чорних обожнюю!!вони такі лапочки!!
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    То залежить від різних факторів у певну мить. Наскільки внутрішньо розкриті, сприятливі до того. Різні настрої бувають та різне самопочуття.
    Мене й Романа вроки дуже рідко чіпаються. Зазвичай чіпаються тоді, коли стан якийсь розгублений чи розпорошений. Але ми ніяки воски не зливаємо й іншими магічними штучками не бавимося. Мені допомагає поспати, а йому - з'їсти шоколадний батончик.
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    От вирішила написати тут. Їздили ми вчора з чоловіком в І.Франківськ і заїхали до відомого в Україні карпатського мольфара, віщуна, знахаря і т.д. - Нечай Михайла. Хтось чув про нього? Зараз його досить часто показують по ТБ. Типу, що він дуже сильний маг і тому подібне. :8: Нібито єдиний в Україні. Дідуля 80 років.... Я в шоці по сьогодні. То такий аферист! Він елементарних речей не може сказати! Дед звихнутий на сексі, і весь "прийом" в нього заключався в розмові на цю тему.:xaxa: Прикінці він запропонував з ним переспати!!!!!!! Сміх і гріх! А в нього ще ЧЕРГИ!!!! З нами були люди з Києва і ,здається, з Донецька!!!!! ШОК!!!
    От вам і забобони! І віщуни!
    І нащо було їхати???? Майже всі ті "цілителі та знахарі" аферистити - по-перше, а по-друге -хороші психологи, от люди й ведуться! І їздять до них, як по свячену воду! в більшості з тих людей дійсно біда, а ті чудотворці просто спекулюють ними! До чого світ котиться?
     
    • Подобається Подобається x 15
  12. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    Я теж їм не вірю,та й священники кажуть,що то гріх до них ходити.Теж колись пішли до одного,тільки й переконались ,що аферист,а вірили ,бо надії на медицину уже не було...а ці знахарі тільки гроші й виманюють.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    А найгірше, як чорний кіт, переходячи дорогу, розіб'є дзеркало пустим відром :xaxa::xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 23
  14. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    Під драбиною...
     
    • Подобається Подобається x 14
  15. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    О, вчора почула новий класний забобон, не можна прати перший тиждень посту:8:
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    Я таке чула про період після Йордану (це в селах таке практикують, ніби вода свячена тоді):xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    Ну, тут і смішно, і не дуже. ;)
    Воно би було зрозуміло, якби вони прали на річці, як колись. Бо святили воду на річці, проробуючи ополонку, й справді прати якийсь час після того не можна було. Але ж зараз ніби на річці не перуть, а створився забобон. :confused:

    А от щодо першого тижня посту цікаво. Такого нема й бути не повинно. Навпаки потрібно робити все, що пов'язане з очищенням. :)
     
    • Подобається Подобається x 8
  18. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    Не вірю ні в які забобони. Що я наслухлась під час вагітності (купили каляску на 6 міс., одяг дитячий купляли протягом всіх 9міс. вагітності) і після - і за червону ниточку, і за червоний бант на каляску... :8:
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Tasia

    Tasia Well-Known Member

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    Я трохи вірила у забобони, доки не поїхала у Німеччину, і там мені розказали, що як чорний кіт перейде дорогу - то на щастя і удачу:):). І все, як рукою зняло!!
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    Щойно побачила, що карма - 666, то погано??аж не по собі стало!!
     
    • Подобається Подобається x 2