Ти + Він

ЗАбилам би! (2.)

Posted by Rodionochka on 27 Січень 2013 відповідей - 4.879
  1. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Я не буду розказувати про знайомих, а розкажу про свою сім‘ю: ми перехворіли всі. Свекруха була в лікарні, 3 дітей і чоловік хворіли вдома. Це було пекло. До того ж, що я хворіла найгірше з домашніх, хоча я була здорова, як кінь. А після хвороби лікувала спину, бо не могла рухатись. Хоча в чоловіка постійні обструкції, але він почувався найкраще зі всіх нас. Невідомо, чому мене зловило найбільше. Хлопці температурили до 40. Також не вставали з ліжка. Зараз ми вакциновані всі (хлопці 18 і 20 років також), крім малої. Страшенно боюся повторення, а особливо госпіталізації.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  2. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Статистика на рівні держави діло сумнівне для мене, тому схильна довіряти даним, які отримані з конкретного закладу (госпіталь в Винниках) від працівників (в т.ч. від мами).
    Отже, зі 100% госпіталізованих 85-95% невакцинованих.
    Зараз в іншій лікарні мої родичі (70+ р.), сім’я. Прогнози, ну їх ті прогнози. Молитви хіба допоможуть.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  3. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Раз на сто років зайшла на форум, а тут хоч і незвично тихо, та в кращих традиціях теми "не все так однозначно". Хотілося б написати про статистику серед знайомих - вакцинованих (з якими все гаразд) та невакцинованих (тут все дуже печально). Про те, що таке "легенький" ковід в дитини 1.3 роки (діти - єдині, кого у вакцинованій сім'ї зачепило, старший по типу грипу, то ще нічого, а малий - значно важче, і вже місяць ніяк не виліземо з того всього) і чому в нашому феєричному суспільстві її (та й дорослих ) НІКОЛИ не захистить колективний імунітет. А також чому мрії про рожевих єдинорогів і тести та лікування як у Європі (при податках з офіційної мінімалки, солідарній системі медицини і найвеличнішому лідері сучасності) - десь на одному рівні . І чим щеплення (за кошти платників податків), краще від дуже затратного (вже точно за власні кошти, будьмо реалістами) і, ммм... неприємного природного відбору. І чому в першу чергу воно необхідне саме групам ризику, які найбільше перестрашені в нас, і чому "щасливчики" можуть свою "легку застуду" передати далі справжньою бомбою, і наступна людина хворітиме зовсім інакше, особливо невакцинована. Але кому то все треба - дорослі, освіДченні люди радше витратять гроші і навіть підуть на злочин, щоб уникнути вакцинації, уникнути обмежень, уникнути всього, що ущемляє їх, створює дискомфорт. Тим самим створюючи дуже несприятливе середовище для справді беззахисних і тих , кому щепитися не можна за віком та не надуманими показами. Бо всі ж такі розумні, бо "все неоднозначно". Ну то ок, хай кожен живе своїм розумом згідно зі священним правом вибору. Хтось та й виживе, от тільки дуже шкода, що навіть притомні - не всі. Бо ситуація в країні найрозумніших у світі людей, яким не потрібні пекельні вакцини, реально жахлива, чого і слід було очікувати. Дуже, дуже шкода, що еміграція - не наш варіант. Таке враження, що більшість адекватних покинуло ці краї, а життя з тими що залишилися - це мандрівка між темами Забилам би і Рагулі. Ну от, почитала, висловилася. Не треба було, мабуть, робити ні першого, ні другого, бо навіть не полегшало, та вже дуже тема болюча для мене. Постараюся надалі стримуватися, бо у більшості випадків це марне полірування клавіатури, та й не той вже запал. Всім добра, не хворійте :girl_bye:
     
    Останнє редагування: 28 Жовтень 2021
    • Зе бест! Зе бест! x 12
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Тупо! Тупо! x 2
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я жодним чином не агітую за купування сертифікатів. Але я сходити в кіно чи кафе не можу. Бо в мене його нема, хоча я перехворіла і в мене природно більше антитіл ніж після вакцинації.
    --- дописи об"єднано, 28 Жовтень 2021 ---
    А ще можна зробити нормально, а не як в Гестапо. Але теж якомусь ніт.


    Любі учасники дискусії - право на приймання рішень про своє здоров‘я, а також право на вільне пересування закріплене в Деклараціі прав людини і Конституції України.

    А тези про загальне і більше благо востаннє використовували нацисти. Після яких якраз і прийняли Декларацію.

    Також корисно переглянути відео як в англійському парламенті абсолютно офіційно і без шапочки з фольги перелічувалися всі негативні наслідки вакцинації, які були виявлені по факту масової вакцинації. Починалась доповідь з констатації 16 тис смертей, а потім такі «дрібниці» як викидні.

    В Україні звісно нічого такого не буває і всі негативні наслідки то «москальська пропаганда».
     
    • Зе бест! Зе бест! x 8
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Колективний імунітет формується від природного перебігу хворіб. Коли хвороба проходить хвилями. І ті що хворіли минулого разу не хворіють наступного.
    Вакцинація не дає такого напруження імунітету щоб виник колективний імунітет.

    І так, право вибору священне. Бо примусова медицина не сподобається в кінці дня навіть прихильникам вакцинації.
    --- дописи об"єднано, 28 Жовтень 2021 ---
    Ну дивіться в Австрії можна спокійно дити з довідкою про наявність антитіл (і це логічно), а в Україні -ні.
    І ще раз, це не є приводом купувати сертифікат в жодному разі.

    юну і безкоштовних тестів ніхто в нас не робив і не планує. Хоча в нас (обогі) теж беруть гроші на медицину. Але протиковідними грошима медзаклади мать право розпоряджатись на свій розсуд. От в лікарні швидкої допомоги роблять благоустрій території.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 4
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 2
  7. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Природний перебіг - це добре. Якраз підходить нам, бо нічого робити не треба. І ми, мабуть, найбільш наближена країна до того перебігу... Просто спостерігати за тим, як йдуть чи рідні, знайомі, колеги, а там і імунітет набудуть ті, хто виживе. Це, безумовно, більш людяно, ніж нацистські заклики до всезагальної вакцинації. Але мені вистачило звичайного кору, від якого ледь не помер кілька років тому мій старший, на той час не щеплений, захворів один на весь клас, потім мав тривалі проблеми із здоров'ям... Тепер мене неможливо переконати у перевагах природного набуття імунітету. Проте, має людина право і не щепитися, так...
    Окрім права вибору ще є не менш хороше право на медичне обслуговування, яким людина в критичному стані з дуже невеликою ймовірністю знехтує, незалежно від того, чи вакцинована. Пацієнтів море, під них перепрофільовують заклади і відділення, в яких могли б за відповідними напрямками лікуватися ті, хто не так скептично ставиться до вакцинації, але теж має певні медичні потреби і теж так якби має право на їх задоволення. Та й самі ковідні пацієнти до і після хвороби. Але українська медицина і так не може нікому подобатися, то давайте вже навантажимо, перенавантажимо і доб'ємо - суцільний Великий Ковід, за яким ми спостерігаємо та констатуємо смертність, за доброю традицією розпиляні з цієї нагоди кошти, улюблене зубожіння та періодично паніка і локдауни, куди ж без них...Питання "чиє право важливіше?" риторичне.

    Конкретно в моєму світі люди з маскою під носом або без, прихильники думки "та що там того ковіду", бажаючі прикупити сертифікат, і категоричні противники " шмурдяку" не затримуються і мені так дуже добре. Хай перевіряють свої теорії на безпечній відстані, а краще взагалі по ту сторону монітору.Хоч якась мінімізація ризиків. Шкода, звісно, що довелося змінити гінеколога, сімейну , перукарню , магазин для покупок, та це не смертельно. Навчитися робити уколи і масаж - взагалі корисно. А вчитель антивакс-плоскоземельник (чи знав хтось із вас, що земля плоска і трикутна? А он воно як...)- навіть цікаво, рідкісний випадок, правда останнім часом на лікарняному. Переконана, що сперечатися з людьми з переконаннями - марна справа, то нехай так. Але все ж - лікарі, вчителі... мдя... де ще таке побачиш, як не в нас... Хоча, я вже більше двох років нічому не дивуюся. Все, остаточно вертаюся в свою реальність )
     
    Останнє редагування: 29 Жовтень 2021
    • Зе бест! x 5
    • Погоджуюся x 3
    • Подобається x 2
    • Тупо! x 2
    • Не подобається x 1
  8. ZikkA

    ZikkA Well-Known Member

    Я думаю, наша країна має піти далі і взагалі відмовитися від щеплень. Ось поліомієліт. Треба просто взяти і дозволити всім дітям на нього перехворіти, забезпечити їх невід'ємне конституційне право набути природній імунітет. І то бажано диким штамом, щоб вже точно було достатнє напруження. Здається, віспу так і вивели. Всі перехворіли і забули про неї. Але це не точно.

    Надіслано від мого POT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Тупо! Тупо! x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  9. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Ваш допис про власні емоції і страхи, якими ви хочете «нагородити» інших. І так - поділ людей на «правильних» і «неправильних» завжди закінчується погано для всіх, якими би «благими» цілями це не прикривалося.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Як завжди зачарований круг. Щось придумали взагалі без розуміння і потім дивуються чому здоровомислячі їх не підтримують (п. с. я маю на увазі на рівні країни).
    В мене взагалі купа питань щодо того, що таке Covid. багато знайомих перехворіло і перебіг і ознаки дуже різні . І я і чоловік були в тісному контакті з хворими - пронесло. Тоді як воно передається?
    Найгірше що раніше кількість хворих це була суха статистика, а зараз я вже особисто знаю захворівших і померших.
    Добиває, що провакциновані хворіють і переносять хворобу, але вони тестуватися не зобов'язані. Де тут логіка?
    Я через оці негативні наслідки і не вакцинуюся. В моєму випадку невідомо що буде (офіційна відповідь лікаря) і рекомендовано почекати. Але мій вибір зменшити контакт з людьми або спілкуватися у кого вже є імунітет і після негативного досвіду прошу зробити тест.
    Розумію що в умовах України це десь на рівні фантастики...
     
    Останнє редагування: 29 Жовтень 2021
    • Подобається Подобається x 2
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Наша країна має піти дорогою прав людини.

    а оце все емоційні вкиди.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    У вас теж.

    До чого тут вчителька, яка вірить у плоску землю, до людей які зважили ризики і вирішили не вакцинуватися?

    Я розумію, що легше думати що всі хто прийняв інше рішення про своє здоров‘я - тупі. Але це не так.

    нема ніякого риторичного питання про чиє право важливіше. Це не совок. Кожен має право на ВЛАСНЕ рішення, про ВЛАСНЕ здоров‘я.
    --- дописи об"єднано, 29 Жовтень 2021 ---
    Статистика сумнівна.

    В нас перехворіло шестеро вдома. В систему обліку попала одна людина.

    в знайомої всі п’ятеро хворіли - в систему теж одна людина попала.

    от така статистика.

    тобто реальна цифра тих хто перехворів занижена.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 2
  13. ZikkA

    ZikkA Well-Known Member

    Я рада, що Ви мене підтримуєте, особливо щодо поліомієліту. Наших дітей безпідставно позбавили права відчути всі переваги цієї хвороби над вакциною, яку не зрозуміло з чого зроблено і яка теж має купу побічних ефектів. І ковідна вакцина не краща. Більше скажу, сіла почитала інструкцію нурофена, там така страшна побічка, аж до летальних випадків. Ви мене переконали. Сіла проаналізувала всі плюси і мінуси, наступного разу збиватиму дітям температуру малиною і оцтовими розтираннями.

    Надіслано від мого POT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо! Тупо! x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. In4a

    In4a Well-Known Member

    Погано аналізуєте. Температуру краще взагалі не збивати)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  15. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Будь яку?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. ZikkA

    ZikkA Well-Known Member

    Так, звичайно, особливо коли за 40 і судоми. Наступного разу просто буду сидіти і дивитися, перечитуючи Ваш пост.

    Надіслано від мого POT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 29 Жовтень 2021
    • Подобається Подобається x 3
  17. ZikkA

    ZikkA Well-Known Member

    Старший в мене і з жаром під 40 весело стрибав по квартирі, наймолодший 38,5 важко переносить. Я збиваю, орієнтуючись на стан дитини.

    Надіслано від мого POT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  18. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Хочу почути відповідь від @In4a.
     
  19. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    киньте лінк, аж захотілось подивитися
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  20. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Так уже є практичний досвід і певні результати. Свіжий випадок поліомієліту в Рівненській області. Багатодітна родина свідомо відмовилася від вакцинації з релігійних міркувань, і раптом одну дитину паралізувало після зараження диким штамом. Ну але ж решта -ні . Що доводить правильність позиції антивакцинаторів і одвічну мудрість природного відбору, згідно з яким більшості можна не перейматися такими дрібницями, як вакцинація, а від долі не втечеш


    Ок, всі правильні і тільки дехто починаючий фашист. )) І ще медики - злочинці, кругом змова, і звісно, ВООЗ цільово зменшує популяцію до золотого мільйона, ой, мільярда. Чомусь ті, хто хоче поваги до своєї особливої позиції, не надто толерантні до інших )) Та нехай так. Всі мої емоції і страхи засновані на тому, що я бачу, чую і проживаю особисто. Бо живу не на острові і в моєму колі спілкування чимало людей перехворіли чи хворіють. З госпіталізованих невакцинованих шести живими повернулися двоє, але одна невдовзі померла від ускладнень. Значить, в наші лікарні краще не потрапляти. З вакцинованих, яких левова частка, захворіли двоє, в лікарню не лягали, і це мені дуже подобається. Ті, хто спершу хворів, а потім вакцинувався ( так, є і такі, видно дуже не сподобався їм ковід) - в доброму здоров'ї. А глобальні спеціалізовані медичні дискусії варто , гадаю, все ж вести медикам. Ой, та це ж той самий злісний ВООЗ і ко..
    Наразі виглядає так, що це прихильники вакцинації - тупі ) Втім, можливо в @Barnaulka просто був важкий день. І, так, кожен приймає власне рішення, яке троошечки зачіпає інших. Але що поробиш - демократія. І тільки на ДП "є лише дві думки - моя і неправильна". Зате тепер лампово, камерно і навіть підозріло тихо. Ну бо так тривалий час щось писати (щоби що, зрештою?), а більше рубатися насмерть з приводу і без - то треба мати або відповідний настрій, або відповідний склад характеру, бачу, багато хто зійшов з дистанції ))

     
    Останнє редагування: 30 Жовтень 2021
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1